United Bakeries Cup 2015 - Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12211Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1200:10:01,88
21124Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM1100:15:42,36+00:05:40,48
32400Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1400:18:12,92+00:08:11,04
42401Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1400:18:19,95+00:08:18,07
52410Nora Landquist
Horten OCK
NORK1400:18:32,63+00:08:30,75
62313Rikke Steen Enstad
Horten OCK
NORK1300:18:57,02+00:08:55,14
72312Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1300:19:01,62+00:08:59,74
82402Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK1400:19:35,00+00:09:33,12
92306Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1300:19:53,58+00:09:51,70
102303Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1300:19:53,80+00:09:51,92
112405Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:20:03,16+00:10:01,28
122305Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK1300:20:28,54+00:10:26,66
132403Christine Thorvaldsen
IK Hero Sykkel / Merida Grassroot
NORK1400:20:32,13+00:10:30,25
142404Hedda Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:20:36,92+00:10:35,04
152310Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK1300:20:51,70+00:10:49,82
162301Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1300:21:17,62+00:11:15,74
174065Kurt Sundquist
SpKl Ceres Sykkel
NORMSport 40-4900:22:47,44+00:12:45,56
182314Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1300:23:11,52+00:13:09,64
192304Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1300:23:14,62+00:13:12,74
202300Hannah Lervik
Asker CK
NORK1300:23:37,33+00:13:35,45
212406Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1400:23:53,76+00:13:51,88
222311mia støkken
SK Rye sykkel
NORK1300:24:09,12+00:14:07,24
232408Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1400:24:50,06+00:14:48,18
242302Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1300:25:34,06+00:15:32,18
252307Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK1300:26:56,78+00:16:54,90
2614Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Bull Ski & Kajakk
NORM-sen00:29:27,68+00:19:25,80
2711Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-sen00:30:25,63+00:20:23,75
2816Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb / Team Elite
NORM-sen00:30:31,15+00:20:29,27
2915Eivind Andreas Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-sen00:30:45,42+00:20:43,54
30207Torbjørn Røed
Asker CK
NORM-jun00:30:47,19+00:20:45,31
31203Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-jun00:31:24,03+00:21:22,15
325Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM-sen00:31:28,87+00:21:26,99
3321Tom Larsen
Stovnerkameratene Sykkel
NORM-sen00:31:33,49+00:21:31,61
3417Arild Christophersen
Røa IL / Bull Ski & Kajakk
NORM-sen00:31:37,15+00:21:35,27
354062Rune Høydahl
BB Høvik CK
NORMSport 40-4900:31:51,35+00:21:49,47
36219Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-jun00:31:55,41+00:21:53,53
373Thomas dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-sen00:32:30,62+00:22:28,74
38206Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM-jun00:32:31,55+00:22:29,67
398Eirik Bruland
Bærum OCK
NORM-sen00:32:43,93+00:22:42,05
404036Espen Aune
Stovnerkameratene Sykkel
NORMSport 40-4900:32:48,37+00:22:46,49
413025Fredrik Lysakerrud
Odal SK
NORMSport 30-3900:33:02,28+00:23:00,40
42220Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-jun00:33:06,20+00:23:04,32
431501Mathias Skjevdal
Follo SK / Team Follo ung
NORM1500:33:15,31+00:23:13,43
444Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM-sen00:33:25,78+00:23:23,90
457Kristoffer Ramstad Røed
SK Rye sykkel
NORM-sen00:33:26,33+00:23:24,45
4613Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORM-sen00:33:40,95+00:23:39,07
47200Eirik Semb
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM-jun00:33:41,61+00:23:39,73
483030Hansen Erik Bøhler
Driv IL Sykkel
NORMSport 30-3900:33:46,63+00:23:44,75
4918Sondre Kittelsen
Drammen Cykleklubb - Sykkel
NORM-sen00:33:49,46+00:23:47,58
504054Bård Vereide
Ullensaker CK
NORMSport 40-4900:33:50,39+00:23:48,51
Meld feil