United Bakeries Cup 2015 - Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
14065Kurt Sundquist
SpKl Ceres Sykkel
NORMSport 40-4900:02:41,31
22211Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1200:06:14,02+00:03:32,71
31124Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM1100:06:14,06+00:03:32,75
41332Herman Bergfall
Bærum OCK
NORM1300:06:19,90+00:03:38,59
51226William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / qloom Outdoorsport
NORM1200:08:24,30+00:05:42,99
61221Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1200:08:47,26+00:06:05,95
71201Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:08:58,23+00:06:16,92
81215Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:09:05,62+00:06:24,31
91211William Handley
Asker CK
NORM1200:09:11,44+00:06:30,13
102400Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1400:09:18,34+00:06:37,03
112401Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1400:09:18,93+00:06:37,62
121227Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK / Outdoorsport AS
NORM1200:09:26,59+00:06:45,28
131223Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:09:29,21+00:06:47,90
141114Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1100:09:33,38+00:06:52,07
151214Sander Porsholt
Soon CK
NORM1200:09:33,79+00:06:52,48
161209Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1200:09:34,15+00:06:52,84
172410Nora Landquist
Horten OCK
NORK1400:09:34,63+00:06:53,32
182313Rikke Steen Enstad
Horten OCK
NORK1300:09:35,28+00:06:53,97
191129Brage Bakken
Krokskogen Cykleklubb
NORM1100:09:45,37+00:07:04,06
202209Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK1200:09:51,17+00:07:09,86
212312Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1300:09:52,55+00:07:11,24
221112Jørgen Arenberg Wold
IF Frøy Sykkel
NORM1100:10:01,14+00:07:19,83
232402Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK1400:10:10,22+00:07:28,91
242303Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1300:10:10,53+00:07:29,22
251106Kasper Aasebø
SK Rye sykkel
NORM1100:10:11,41+00:07:30,10
261233Tobias Schie
Nesodden SK
NORM1200:10:13,64+00:07:32,33
271220Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1200:10:19,63+00:07:38,32
281235Jonas Myhr
Asker CK
NORM1200:10:22,67+00:07:41,36
292405Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:10:23,28+00:07:41,97
301109Jakob Buhs
IF Frøy Sykkel
NORM1100:10:23,53+00:07:42,22
312305Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK1300:10:24,55+00:07:43,24
322404Hedda Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:10:25,21+00:07:43,90
331212Gaute Lien Kjølseth
Nesodden SK
NORM1200:10:26,47+00:07:45,16
341222Torgeir Hanebrekke Fjellsøy
Romeriksåsen SK
NORM1200:10:27,78+00:07:46,47
352306Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1300:10:29,32+00:07:48,01
362403Christine Thorvaldsen
IK Hero Sykkel / Merida Grassroot
NORK1400:10:30,40+00:07:49,09
372204Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal
NORK1200:10:31,88+00:07:50,57
381217Fredrik Aasen Hemstad
Romeriksåsen SK
NORM1200:10:34,09+00:07:52,78
392205Line Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK1200:10:36,20+00:07:54,89
401119Jakob Engedahl
Svelvik SK
NORM1100:10:38,93+00:07:57,62
411210Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1200:10:39,96+00:07:58,65
421102Brage Gleditsch Brustad
Asker CK
NORM1100:10:48,24+00:08:06,93
431232Birk Eyde
Soon CK
NORM1200:10:49,12+00:08:07,81
442308Elise Krogh
Soon CK
NORK1300:10:50,04+00:08:08,73
452301Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1300:10:53,42+00:08:12,11
462310Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK1300:10:54,58+00:08:13,27
471236Oscar Paulsen
Bærum OCK
BLMM1200:11:00,76+00:08:19,45
482202Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1200:11:00,84+00:08:19,53
492203Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1200:11:03,30+00:08:21,99
501216Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1200:11:05,32+00:08:24,01
Meld feil