United Bakeries Cup 2015 - Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1511519Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM1500:37:17,46+00:26:20,21
1521512Håkon Pilvik
Soon CK / Merida Grassroot
NORM1500:37:23,29+00:26:26,04
1531606Tinius Gadderud
SK Rye sykkel
NORM1600:37:44,53+00:26:47,28
1541605Sigurd Aasmo Finne
Asker CK
NORM1600:37:48,95+00:26:51,70
1551500Anders Myhre
Bærum OCK / Merida grassroot
NORM1500:38:01,81+00:27:04,56
1562302Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1300:38:38,39+00:27:41,14
1571506Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1500:38:40,75+00:27:43,50
1581511Henrik Johnsrud
Soon CK
NORM1500:38:50,22+00:27:52,97
1591505Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1500:39:16,67+00:28:19,42
1601602Herman Bjerke
SK Rye sykkel / SK Rye sykkel
NORM1600:39:22,85+00:28:25,60
1612307Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK1300:40:11,45+00:29:14,20
1621516Kristoffer Sandaker
Moss CK
NORM1500:40:28,61+00:29:31,36
1631621Thomas Meinicke
Bærum OCK / Merida grassroot
NORM1600:40:42,68+00:29:45,43
164850Ann Iren Bjørnarå
Bærum OCK
NORKSport 30-3900:41:13,52+00:30:16,27
1651610Anders Christensen
Romeriksåsen SK
NORM1600:41:50,15+00:30:52,90
166853Mona Hallingrød
Kloppa offroadklubb / Milslukern Sport AS
NORKSport 30-3900:42:24,38+00:31:27,13
1671514Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM1500:42:44,69+00:31:47,44
168301Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK-jun00:44:43,97+00:33:46,72
169900Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 40-4900:45:13,99+00:34:16,74
170800Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-2900:45:27,61+00:34:30,36
1711619Sander Hegna Øvreengen
Svelvik SK
NORM1600:46:39,49+00:35:42,24
172207Torbjørn Røed
Asker CK
NORM-jun00:46:53,78+00:35:56,53
1731600Erik Gran
Follo SK / Team Follo ung
NORM1600:46:58,40+00:36:01,15
174203Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-jun00:47:13,69+00:36:16,44
1754062Rune Høydahl
BB Høvik CK
NORMSport 40-4900:47:57,96+00:37:00,71
176219Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-jun00:48:38,98+00:37:41,73
177857Linn Beate Sinding-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 30-3900:49:08,08+00:38:10,83
178206Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM-jun00:49:23,10+00:38:25,85
1793025Fredrik Lysakerrud
Odal SK
NORMSport 30-3900:49:23,15+00:38:25,90
1804036Espen Aune
Stovnerkameratene Sykkel
NORMSport 40-4900:49:24,86+00:38:27,61
1811524Vegard Gjertsen
IF Frøy Sykkel
NORM1500:49:43,69+00:38:46,44
182220Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-jun00:50:07,35+00:39:10,10
1834054Bård Vereide
Ullensaker CK
NORMSport 40-4900:50:40,04+00:39:42,79
1844017Truls A. Veslum
Asker CK / G-Sport Asker
NORMSport 40-4900:50:51,13+00:39:53,88
1853030Hansen Erik Bøhler
Driv IL Sykkel
NORMSport 30-3900:50:55,47+00:39:58,22
1861701Rajeev Rai
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:50:58,06+00:40:00,81
187200Eirik Semb
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM-jun00:51:05,18+00:40:07,93
188802Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORKSport 17-2900:51:09,01+00:40:11,76
1893012Jon flydal
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-3900:51:09,46+00:40:12,21
190218Nikolai Bing Karlsen
Eiker CK
NORM-jun00:51:11,78+00:40:14,53
1911709Fredrik Skjeggerud
Krokskogen Cykleklubb
NORMSport 17-2900:51:15,14+00:40:17,89
1921702Rasmus Einar Johansen
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:51:18,52+00:40:21,27
193209Jesper Wergeland
Svelvik SK
NORM-jun00:51:26,56+00:40:29,31
1944072Brede Arntzen
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-4900:51:27,58+00:40:30,33
1954002Jørgen Sørensen
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-4900:52:07,05+00:41:09,80
1961713Mathias Huuse Marley
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:52:13,11+00:41:15,86
197950Wenche Eriksson
IF Frøy Sykkel
NORKSport 50-5900:52:14,66+00:41:17,41
198217Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM-jun00:52:15,33+00:41:18,08
1991714Marius Fjeld
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:52:15,78+00:41:18,53
2004027Tor Otto Strøm
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-4900:52:35,86+00:41:38,61
Meld feil