United Bakeries Cup 2015 - Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock

Sekundærfaner

RankStartnrNavnKlubbTeam/lagKlasseMålStart123Mål
18072Ulrik Hansen SæbøNORBærum OCKBull Ski & KajakkM6-800:06:52,6017:54:00,0000:06:52,60
11050Vetle KristoffersenNORBærum OCKM1000:15:26,2818:14:00,0000:15:26,28
19031William HaugNORSvelvik SKM900:11:06,0018:00:00,0000:11:06,00
18010William SalomonsenNORFollo SKM6-800:04:36,1317:54:00,0000:04:36,13
11008Øystein Ek HaugNORFollo SKM1000:17:02,3718:14:00,0000:17:02,37
1213Adrian FalchNORBjørndal IF SykkelM12DNF18:10:00,00
4008Brynjulf SpalderNORSK Rye sykkelMSport 40-49DNF19:20:00,0000:19:34,23
2308Elise KroghNORSoon CKK13DNF18:17:00,0000:10:50,04
1204Erik Ola JordeNORAsker CKM12DNF18:10:00,00
1719Even BraatenNORIK Hero SykkelTeam Nullstress/Glømmi sportMSport 17-29DNF19:16:00,0000:20:40,91
1212Gaute Lien KjølsethNORNesodden SKM12DNF18:10:00,0000:10:26,47
1103Herman BerglundNORAsker CKM11DNF18:12:00,00
8046Jesper Ausen-KirkebyNORRomeriksåsen SKM6-8DNF17:54:00,00
5006Jo WangenNORIF Frøy SykkelMSport 50-59DNF19:22:00,00
3008Johan Simon SelandNORSK Rye sykkelBlodsmakMSport 30-39DNF19:18:00,0000:21:57,6300:22:44,74
1134Jørgen Bjørndal OttestadNORSK Rye sykkelM11DNF18:12:00,00
1528Kevin Jessen SørensenNOREidsvoll SKMerida GrassrootM15DNF19:14:00,00
1612Knut RøhmeNORRomeriksåsen SKM16DNF19:12:00,00
1504Konrad BukveNORAsker CKM15DNF19:14:00,00
5014Lars Arnljot SæbøNORBærum OCKMSport 50-59DNF19:22:00,0000:18:16,33
4068Lars kabbeNORGrenland SKMSport 40-49DNF19:20:00,00
5017Lars SöderSWEBærum OCKTeam GåpingMSport 50-59DNF19:22:00,00
1726Magnus RistvedtNORMilslukernMSport 17-29DNF19:16:00,0000:18:57,17
1304Marcus Weidemann ErkeNORAsker CKM13DNF18:37:00,00
20Markus Eid MellegårdNORSarpsborg SKSepura Toyota racing with BirkM-senDNF19:10:00,0000:16:39,3000:17:34,0600:14:59,83
1501Mathias SkjevdalNORFollo SKTeam Follo ungM15DNF19:14:00,0000:18:40,8600:14:34,45
1115Mattis Gjennestad StefanussenNORIF Frøy SykkelM11DNF18:12:00,00
1108Nicolai baklundNORSK Rye sykkelM11DNF18:12:00,0000:13:13,00
1624Olav EngenNORRingerike SKM16DNF19:12:00,00
2409Sara Grini FrøisliNORSK Rye sykkelK14DNF18:17:00,0000:11:53,37
2309Sara KroghNORSoon CKK13DNF18:17:00,00
1520Sebastian DietrichNORIF Frøy SykkelM15DNF19:14:00,00
1224Sondre RokkeNORIF Frøy SykkelM12DNF18:10:00,00
2203Tirill Marie Møller GundersenNORSK Rye sykkelK12DNF18:19:00,0000:11:03,30
1522Tobias PettersenNORIF Frøy SykkelM15DNF19:14:00,0000:26:26,89
211Tobias StrømNORIF Frøy SykkelM-junDNF19:10:00,0000:17:43,05
854Tonje GriffinNORIF Frøy SykkelKSport 30-39DNF19:25:00,0000:25:25,57
1024Øyvind K. RasmussenNORSK Rye sykkelM10DNF18:14:00,00
1000Adrian AasgaardNORFollo SKM10DNS18:14:00,00
3033ailo gaupNORMSport 30-39DNS19:18:00,00
1005Aksel Halvorsen GrimstadNORIF Frøy SykkelM10DNS18:14:00,00
1503Albin Littorin SandbuNORSK Rye sykkelM15DNS19:14:00,00
9000Aleksander LarsenNORFollo SKM9DNS18:00:00,00
3014Alexander HagenNORSoon CKMSport 30-39DNS19:18:00,00
8500Alva Huss-BrøsteNORFollo SKK6-8DNS17:56:00,00
2212Amalie ChristensenNOREidsvoll SKK12DNS18:19:00,00
1623Anders JohannessenNORSoon CKM16DNS19:12:00,00
8009Andreas Gilbert LeiteNORIF Frøy SykkelM6-8DNS17:54:00,00
3021Andreas SkavhaugNORKjekkas IF SykkelMSport 30-39DNS19:18:00,00
1007Andreas TorpNORIF Frøy SykkelM10DNS18:14:00,00
Rad 401-450, totalt 687
Splitt tidAnvendt tidMeld feil