United Bakeries Cup 2015 - Ritt 1: Skullerud, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
8061Theodor Gabriel Holseter
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:10:02,74
1026Trygve Lien Kjølseth
Nesodden SK
NORM1000:09:03,78
8055Ulrik Moen Mevold
IF Frøy Sykkel
M6-800:07:24,85
8056Ulrik Olai Hauge
IF Frøy Sykkel
M6-800:09:36,44
8057Vemund Orheim Hatlen
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:07:37,79
2009Vilde Finset
Nesodden SK / Nesodden SK
NORK1000:12:14,77
9031William Haug
Svelvik SK
NORM900:08:00,44
8058William McFarlane
IF Frøy Sykkel
M6-800:11:00,12
8010William Salomonsen
Follo SK
NORM6-800:12:23,14
1024Øyvind K. Rasmussen
SK Rye sykkel
NORM1000:09:40,62
3014Alexander Hagen
Soon CK
NORMSport 30-39DNF
4001Atle Kvien
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNF
1618Benjamin Egeland Billington
Kolbotn SK
NORM16DNF
8Eirik Bruland
Bærum OCK
NORM-senDNF
200Eirik Semb
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM-junDNF
4011Franco Endre Grosso
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNF
1510Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grasroot
NORM15DNF
103Henriette Elvrum Handal
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNF
3008Johan Simon Seland
SK Rye sykkel / Blodsmak
NORMSport 30-39DNF
4032Jon Henrik Handley
Åskollen SK / Trim For Eldre
NORMSport 40-49DNF
1508Ludvig Fischer Aasheim
SK Rye sykkel
NORM15DNF
4Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM-senDNF
1210Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM12DNF
1722Nils-Gunnar Arnegard
Andebarkji TSK
NORMSport 17-29DNF
4003Per Christian Helme
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNF
4033Ronald Eidsaa
Lørenskog CK
NORMSport 40-49DNF
4040Stein-Roger Sollien
Soon CK
NORMSport 40-49DNF
4050Tom Egil Feldt Ruud
Lillehammer Cykleklubb / Birk Sport
NORMSport 40-49DNF
854Tonje Griffin
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNF
212Trygve Høvik Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NORM-junDNF
1524Vegard Gjertsen
IF Frøy Sykkel
NORM15DNF
3040Vegard Saksæther
Sagene IF Sykkel
NORMSport 30-39DNF
1601Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM16DNS
1500Anders Myhre
Bærum OCK / Merida grassroot
NORM15DNS
1502Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM15DNS
1203Casper Jacobsen Furum
Asker CK
NORM12DNS
2600Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK16DNS
2200Elise Ek Haug
Follo SK
NORK12DNS
2606Emilie Johansen
Svelvik SK
NORK16DNS
1204Erik Ola Jorde
Asker CK
NORM12DNS
203Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
1625Fabian GLENNE
Soon CK / Merida Grassroot
NORM16DNS
1435Felix K. Bergmann
SK Rye sykkel
NORM14DNS
1217Fredrik Aasen Hemstad
Romeriksåsen SK
NORM12DNS
1532Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM15DNS
213Hans Kristian Blichfeldt Moe
Svelvik SK
M-junDNS
2601Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK16DNS
1602Herman Bjerke
SK Rye sykkel / SK Rye sykkel
NORM16DNS
1707Iver Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORMSport 17-29DNS
217Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
5015Jon Gravdal
Bærum OCK / Bull Ski og Kajakk
NORMSport 50-59DNS
1521Jonas Evanger Rustad
Svelvik SK
NORM15DNS
2207Josefine Holm Lindløv
Moss CK
NORK12DNS
2305Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK13DNS
2201Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK12DNS
4000Lars Birger Nielsen
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
5017Lars Söder
Bærum OCK / Team Gåping
SWEMSport 50-59DNS
1704Lars Østli Nymoen
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
2205Line Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK12DNS
851Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel
POLKSport 30-39DNS
1303Magnus Næss
Asker CK
NORM13DNS
1523Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM15DNS
300Maria Victoria Dammen
IF Frøy Sykkel
K-junDNS
2605Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
1115Mattis Gjennestad Stefanussen
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1724Morten Døviken
Krokskogen Cykleklubb
NORMSport 17-29DNS
4023Morten Forland
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1108Nicolai baklund
SK Rye sykkel
NORM11DNS
1310Nikolai Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORM13DNS
4088Ola Bustad
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Milslukern
NORMSport 40-49DNS
1306Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM13DNS
206Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM-junDNS
1507Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM15DNS
1411Petter Mouland
Bærum OCK
NORM14DNS
5009Rune Holtze Jensen
Moss CK
NORMSport 50-59DNS
2407Sara Løvstad
Romeriksåsen SK / Outdoorsport as
NORK14DNS
2503Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK15DNS
1118Simen Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1122Skage Norstein
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
2508Sofie Finstad
Nesodden SK
NORK15DNS
1224Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM12DNS
4058Terje Løvstad
Romeriksåsen SK / outdoorsport as
NORMSport 40-49DNS
210Theodor Eriksson
IF Frøy Sykkel
NORM-junDNS
3Thomas dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-senDNS
4038Thomas Støkken
Njård
NORMSport 40-49DNS
1522Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM15DNS
207Torbjørn Røed
Asker CK
NORM-junDNS
1614Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM16DNS
1123Vetle Husby
IF Frøy Sykkel
M11DNS
1536Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK / Team Merida Grassroot
NORM15DNS
1000Adrian Aasgaard
Follo SK
NORM10DNS
1007Andreas Torp
IF Frøy Sykkel
NORM10DNS
8503Astrid Halvorsen Grimstad
IF Frøy Sykkel
K6-8DNS
2000Aurora Løvaas
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
1009Bastian Krogh Heramb
IF Frøy Sykkel
NORM10DNS
9010Bror Dammen-Dahl
Asker CK
NORM9DNS
9011Eirik Sjøl Værnes
Asker CK
NORM9DNS
1014Elias Moen Solberg
IF Frøy Sykkel
NORM10DNS
8506Ella Thomasrud
IF Frøy Sykkel
K6-8DNS
2001Ellen Lundstein
IF Frøy Sykkel
K10DNS
Meld feil