Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015 - NC5 XCT (Uci)

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
12Emil Linde
--- ingen klubb --- / Gävle CA (Klubb)
SWE00:19:14,2
216Erik Hægstad
Fiskum IL Sykkel / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NOR00:19:23,7+00:00:09,5
326Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel / Bernhansen.com
NOR00:19:36,8+00:00:22,6
48Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NOR00:19:53,0+00:00:38,8
51Sondre Kristiansen
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NOR00:19:53,8+00:00:39,6
66Henrik Fiskaadal
Kristiansands Cykleklubb
NOR00:20:09,9+00:00:55,7
75Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NOR00:20:15,6+00:01:01,4
84Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NOR00:20:22,3+00:01:08,1
93Ole Hem
Romeriksåsen SK
NOR00:20:24,0+00:01:09,8
1027Martin Setterberg
--- ingen klubb --- / IF Hallby SOK
SWE00:20:25,6+00:01:11,4
1113Jørn Andor Øwre
Solør CK
NOR00:21:01,0+00:01:46,8
1217Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NOR00:21:02,2+00:01:48,0
1324Karl Henrik Nordbakken
Romeriksåsen SK
NOR00:21:17,0+00:02:02,8
1425Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NOR00:21:17,3+00:02:03,1
1519Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK
NOR00:21:20,8+00:02:06,6
1628Simon Johansson
IK Hero Sykkel
SWE00:21:29,5+00:02:15,3
1742Sturla Kaasa
Driv IL Sykkel
NOR00:21:37,1+00:02:22,9
1845Robin Thyrstedt
--- ingen klubb --- / Alingsås SC
SWE00:21:39,0+00:02:24,8
199Dennis Wahlqvist
--- ingen klubb --- / Allebike Crosscountry Test Tem
SWE00:21:44,0+00:02:29,8
2018Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NOR00:21:44,9+00:02:30,7
2129David Flaten
--- ingen klubb --- / US Military Cycling Team
USA00:22:09,1+00:02:54,9
2238Markus Eid Mellegård
Sarpsborg SK / Sepura Toyota racing with Birk
NOR00:22:14,3+00:03:00,1
2320Trym Olsen
Nanset IF
NOR00:23:00,9+00:03:46,7
2421Andreas Haug Aalby
Asker CK / Team G-sport Asker
NOR00:23:10,1+00:03:55,9
2533Even Bjerke
Hurdal IL Sykkel
NOR00:23:47,4+00:04:33,2
2644tomas urianstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Drøbak Frogn IL-sykkel
NOR00:24:58,0+00:05:43,8
7Adrian Hilde
Kristiansands Cykleklubb
NORDNS
30Aleksander Ravneng Lundby
Sagene IF Sykkel
NORDNS
23Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NORDNS
12Eirik Langerud
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORDNS
10Eivind Andreas Røed
Asker CK
NORDNS
14Erik Kay
Follo SK / Team Sykkelboden
NORDNS
15Erik Nordsæter Resell
TVK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORDNS
32Espen Helgesen
Lørenskog CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORDNS
34Henrik Sæter
TVK
NORDNS
35Joakim Vika
Brumunddal SK
NORDNS
39Mathias Huuse Marley
Bærum OCK
NORDNS
22Sondre Kittelsen
Drammen Cykleklubb
NORDNS
43Thomas Klingenberg
SK Rye sykkel / Speedproducts/Letth
NORDNS
Meld feil