Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015 - NC5 XCT (Uci)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11130William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Qloom Outdoorsport
NORM 11-1200:13:26,2
22301Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK 13-1400:13:48,4+00:00:22,2
31144Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 11-1200:14:10,1+00:00:43,9
41104Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM 11-1200:14:36,4+00:01:10,2
51114Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:14:53,1+00:01:26,9
62315Ida Johansson
--- ingen klubb --- / Mölndals CK/Team Merida Sverige
SWEK 13-1400:15:13,9+00:01:47,7
72302Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 13-1400:15:24,2+00:01:58,0
81136Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:15:39,4+00:02:13,2
91133Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:15:40,7+00:02:14,5
102305Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:16:01,6+00:02:35,4
111116Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:16:07,8+00:02:41,6
122321Nora Landquist
Horten OCK
NORK 13-1400:16:14,6+00:02:48,4
132303Hannah Engebretsen
Horten OCK
NORK 13-1400:16:27,8+00:03:01,6
141143Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK / outdoorsport.no
NORM 11-1200:16:33,9+00:03:07,7
151111Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:16:37,4+00:03:11,2
162304Rikke Steen Enstad
Horten OCK
NORK 13-1400:16:43,4+00:03:17,2
172106Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 11-1200:16:52,3+00:03:26,1
181138Nils Nordsæter Resell
TVK
NORM 11-1200:16:55,5+00:03:29,3
192307Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK 13-1400:17:03,4+00:03:37,2
202308Maja Håre Florholmen
Konnerud IL Sykkel
NORK 13-1400:17:18,2+00:03:52,0
211107Jakob Buhs
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:17:24,5+00:03:58,3
222318Kjersti Engen Korsæth
Lillehammer Cykleklubb / Lillehammer ck
NORK 13-1400:17:28,2+00:04:02,0
232316Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:17:35,2+00:04:09,0
241123Runar Solberg Håland
Vigrestad SK
NORM 11-1200:17:35,8+00:04:09,6
252314Hennie Engebretsen
Horten OCK
NORK 13-1400:17:37,5+00:04:11,3
262110Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal
NORK 11-1200:17:43,0+00:04:16,8
272104Alma Johansson
--- ingen klubb --- / Mölndals CK
SWEK 11-1200:18:08,0+00:04:41,8
281131Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM 11-1200:18:09,1+00:04:42,9
291108per einar brovold
--- ingen klubb --- / Maridalen skiklubb 1897
NORM 11-1200:18:23,9+00:04:57,7
302309Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK 13-1400:18:25,5+00:04:59,3
312101Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK 11-1200:18:25,7+00:04:59,5
321106Håvard Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM 11-1200:18:31,0+00:05:04,8
331101Kasper Aasebø
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:18:36,8+00:05:10,6
342323mia støkken
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:18:40,6+00:05:14,4
352322Sara Grini Frøisli
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:18:59,4+00:05:33,2
361125Sven Kristoffer Huseby
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:19:07,7+00:05:41,5
372Emil Linde
--- ingen klubb --- / Gävle CA (Klubb)
SWEM Senior00:19:14,2+00:05:48,0
38245Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Junior00:19:18,7+00:05:52,5
3916Erik Hægstad
Fiskum IL Sykkel / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:19:23,7+00:05:57,5
4026Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel / Bernhansen.com
NORM Senior00:19:36,8+00:06:10,6
411502Tobias Johannessen
Soon CK
NORM 15-1600:19:42,5+00:06:16,3
422310Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:19:45,0+00:06:18,8
43202Sigurd Salberg Pedersen
TVK
NORM Junior00:19:47,5+00:06:21,3
44225Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM Junior00:19:48,6+00:06:22,4
452109Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK
NORK 11-1200:19:50,8+00:06:24,6
468Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:19:53,0+00:06:26,8
471Sondre Kristiansen
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:19:53,8+00:06:27,6
481121Eivind Fougner
SK Rye sykkel / SK RYE
NORM 11-1200:19:55,3+00:06:29,1
491501Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM 15-1600:20:02,6+00:06:36,4
501110Mats Tombre
Romeriksåsen SK
NORM 11-1200:20:07,8+00:06:41,6
Meld feil