Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015 - NC4 XCO (Uci)

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
12Emil Linde
--- ingen klubb --- / Gävle CA (Klubb)
SWE01:37:16,6
28Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NOR01:38:26,6+00:01:10,0
34Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NOR01:38:59,5+00:01:42,9
41Sondre Kristiansen
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NOR01:39:44,0+00:02:27,4
53Ole Hem
Romeriksåsen SK
NOR01:40:16,9+00:03:00,3
65Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NOR01:40:32,0+00:03:15,4
726Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel / Bernhansen.com
NOR01:41:14,9+00:03:58,3
824Karl Henrik Nordbakken
Romeriksåsen SK
NOR01:43:59,3+00:06:42,7
936Knut Erik Nesteby
Brumunddal SK / Team Trek Mesterhus
NOR01:45:45,0+00:08:28,4
1025Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NOR01:45:57,9+00:08:41,3
116Henrik Fiskaadal
Kristiansands Cykleklubb
NOR01:46:24,2+00:09:07,6
1227Martin Setterberg
--- ingen klubb --- / IF Hallby SOK
SWE01:46:36,1+00:09:19,5
1313Jørn Andor Øwre
Solør CK
NOR01:46:56,2+00:09:39,6
1429David Flaten
--- ingen klubb --- / US Military Cycling Team
USA01:48:42,3+00:11:25,7
1511Eirik Fiskvik
Savalen SK / Team Trek Mesterhus
NOR01:50:26,9+00:13:10,3
1616Erik Hægstad
Fiskum IL Sykkel / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NOR01:50:47,2+00:13:30,6
179Dennis Wahlqvist
--- ingen klubb --- / Allebike Crosscountry Test Tem
SWE01:50:50,7+00:13:34,1
1845Robin Thyrstedt
--- ingen klubb --- / Alingsås SC
SWE01:52:34,5+00:15:17,9
1920Trym Olsen
Nanset IF
NOR01:53:19,1+00:16:02,5
2017Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NOR01:53:39,5+00:16:22,9
2138Markus Eid Mellegård
Sarpsborg SK / Sepura Toyota racing with Birk
NOR01:55:02,3+00:17:45,7
2228Simon Johansson
IK Hero Sykkel
SWE01:56:04,1+00:18:47,5
2342Sturla Kaasa
Driv IL Sykkel
NOR01:58:24,9+00:21:08,3
2421Andreas Haug Aalby
Asker CK / Team G-sport Asker
NOR02:00:14,5+00:22:57,9
2539Mathias Huuse Marley
Bærum OCK
NOR+4 runde
2644tomas urianstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Drøbak Frogn IL-sykkel
NOR+4 runde
2740Morten Hofstad
Nesset CK
NOR+4 runde
7Adrian Hilde
Kristiansands Cykleklubb
NORDNF
30Aleksander Ravneng Lundby
Sagene IF Sykkel
NORDNF
31Anders Seim
SK Rye sykkel
NORDNF
23Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NORDNF
14Erik Kay
Follo SK / Team Sykkelboden
NORDNF
32Espen Helgesen
Lørenskog CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORDNF
18Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NORDNF
35Joakim Vika
Brumunddal SK
NORDNF
37Kristian Johansen
Follo SK / Team Sykkelboden
NORDNF
12Eirik Langerud
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORDNS
10Eivind Andreas Røed
Asker CK
NORDNS
15Erik Nordsæter Resell
TVK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORDNS
33Even Bjerke
Hurdal IL Sykkel
NORDNS
34Henrik Sæter
TVK
NORDNS
19Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK
NORDNS
41Sigurd Myhre Andreassen
Halden CK
NORDNS
22Sondre Kittelsen
Drammen Cykleklubb
NORDNS
43Thomas Klingenberg
SK Rye sykkel / Speedproducts/Letth
NORDNS
Meld feil