Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015 - NC3 XCC (Uci)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1303Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK Junior00:23:11,1
2301Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK Junior00:24:03,0+00:00:51,9
3302Maria Victoria Dammen
IF Frøy Sykkel
NORK Junior00:24:25,5+00:01:14,4
4245Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Junior00:25:10,6+00:01:59,5
5225Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM Junior00:25:18,1+00:02:07,0
6236Isak Nordin
--- ingen klubb --- / Cykloteket Racing Team
SWEM Junior00:25:55,2+00:02:44,1
7206Eirik Pettersen
Cykleklubben Nittedal / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Junior00:25:57,1+00:02:46,0
8202Sigurd Salberg Pedersen
TVK
NORM Junior00:26:14,7+00:03:03,6
9203Andreas Finni Magnussen
Cykleklubben Nittedal
NORM Junior00:26:18,9+00:03:07,8
10207Torbjørn Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM Junior00:26:22,4+00:03:11,3
11237Jack Kok
--- ingen klubb --- / Södertälje CK
SWEM Junior00:26:34,4+00:03:23,3
12226Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM Junior00:26:42,5+00:03:31,4
13216Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-sport Asker
NORM Junior00:26:42,8+00:03:31,7
14211Sigurd Mellemsæter
Oppdal SK / NTG
NORM Junior00:26:49,4+00:03:38,3
15209Markus Rise
Oppdal SK
NORM Junior00:26:51,4+00:03:40,3
16208Magnus Faanes
Fiskum IL Sykkel
NORM Junior00:26:58,5+00:03:47,4
17205Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Junior00:27:15,7+00:04:04,6
18235Fredrik Höglund
--- ingen klubb --- / Ok Hammaren
SWEM Junior00:27:20,7+00:04:09,6
19234Erik Åkesson
--- ingen klubb --- / Västerås CK
SWEM Junior00:27:25,0+00:04:13,9
20233Christoffer Engebretsen Bakke
Soon CK / NTG Lillehammer
NORM Junior00:27:26,3+00:04:15,2
21221Karl Kristan Bye
Cykleklubben Nittedal
NORM Junior00:27:28,0+00:04:16,9
22214Olav Katle Fleten
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM Junior00:28:00,9+00:04:49,8
23223Anders Rauan
Nanset IF
NORM Junior00:28:07,1+00:04:56,0
24241Oliver Lindblom
--- ingen klubb --- / Eskilstuna Cykelklubb
SWEM Junior00:28:16,4+00:05:05,3
25103Felicia Ferner
--- ingen klubb --- / Borlänge cykelklubb
SWEK Senior00:28:28,8+00:05:17,7
26219Erlend Askjer
Horten OCK
NORM Junior00:28:37,5+00:05:26,4
27232Audun Roland Granseth
Lillehammer Cykleklubb
NORM Junior00:28:38,3+00:05:27,2
28238Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM Junior00:28:54,9+00:05:43,8
29101Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORK Senior00:28:56,0+00:05:44,9
30217Simon Molteberg
Nanset IF
NORM Junior00:29:00,3+00:05:49,2
31222Trygve Høvik Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NORM Junior00:29:01,9+00:05:50,8
32244Ted Pettersson
--- ingen klubb --- / mölndals ck
SWEM Junior00:29:15,6+00:06:04,5
33213martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK / NTG
NORM Junior00:29:22,5+00:06:11,4
34107Marit Sveen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORK Senior00:29:37,7+00:06:26,6
35230Simen Berger
Bingsfoss SK / Team Blaker Sparebank
NORM Junior00:29:52,4+00:06:41,3
36224Tobias Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM Junior00:29:52,5+00:06:41,4
37102Elisabeth Sveum
Raufoss & Gjøvik SK
NORK Senior00:29:53,0+00:06:41,9
382Emil Linde
--- ingen klubb --- / Gävle CA (Klubb)
SWEM Senior00:29:54,6+00:06:43,5
39111Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK Senior00:30:03,6+00:06:52,5
405Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM Senior00:30:11,5+00:07:00,4
418Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:30:16,8+00:07:05,7
4216Erik Hægstad
Fiskum IL Sykkel / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:30:27,0+00:07:15,9
4327Martin Setterberg
--- ingen klubb --- / IF Hallby SOK
SWEM Senior00:30:41,3+00:07:30,2
4426Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel / Bernhansen.com
NORM Senior00:30:46,5+00:07:35,4
45229Håkon Amundsen
SK Rye sykkel
NORM Junior00:30:47,5+00:07:36,4
4614Erik Kay
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM Senior00:31:06,8+00:07:55,7
4715Erik Nordsæter Resell
TVK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM Senior00:31:19,7+00:08:08,6
486Henrik Fiskaadal
Kristiansands Cykleklubb
NORM Senior00:31:20,7+00:08:09,6
4924Karl Henrik Nordbakken
Romeriksåsen SK
NORM Senior00:31:22,7+00:08:11,6
504Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM Senior00:31:22,8+00:08:11,7
Meld feil