Fiskumrittet 2015 - NC1 XCT

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
10134Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NORM Senior00:16:33,6+00:04:11,0
102118Fredrik Höglund
--- ingen klubb --- / Ok Hammaren
SWEM Junior00:16:36,5+00:04:13,9
103574Thomas Klingenberg
SK Rye sykkel / NTG
NORM sport 17+00:16:42,7+00:04:20,1
104129Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK
NORM Junior00:16:43,0+00:04:20,4
105965Natalie Midtsveen Fredriksen
Ringerike SK
K 13-1400:16:43,1+00:04:20,5
106401Markus Skreen Vognild
Oppdal SK
NORM 13-1400:16:44,3+00:04:21,7
107112Trygve Høvik Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NORM Junior00:16:44,8+00:04:22,2
108110Erlend Askjer
Horten OCK
NORM Junior00:16:45,1+00:04:22,5
109315Erik Birkeland
Gauldal SK
NORM 15-1600:16:48,4+00:04:25,8
11037Sondre Kittelsen
Drammen Cykleklubb
NORM Senior00:16:50,4+00:04:27,8
111501Christian Coll
Grimstad SK
NORM Master 30-3400:16:51,1+00:04:28,5
112410Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM 13-1400:16:51,6+00:04:29,0
113414Ole Sigurd Rekdahl
Halden CK / Halden CK
NORM 13-1400:16:52,9+00:04:30,3
114122Karl Kristan Bye
Cykleklubben Nittedal
NORM Junior00:16:53,8+00:04:31,2
114311Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:16:53,8+00:04:31,2
116332Simen Aannerud Gulbrandsen
Raufoss & Gjøvik SK / Team Merida Grassroot
NORM 15-1600:16:53,9+00:04:31,3
117542Egil Sæterbø
TVK
NORM Master 45-4900:16:56,2+00:04:33,6
118335Ansgar Evensen
Vind IL
NORM 15-1600:16:57,9+00:04:35,3
119403Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM 13-1400:17:00,6+00:04:38,0
120131Anders Rauan
Nanset IF / Team Nanset Birk Sport
NORM Junior00:17:02,4+00:04:39,8
121361Magnus Myrvold
Solør CK / merida grassroot
NORM 15-1600:17:05,5+00:04:42,9
122524Jørgen Wilthil
Birkebeineren IF Sykkel
NORM Master 40-4400:17:07,8+00:04:45,2
123372Tuva Siggerud
Soon CK
NORK 15-1600:17:08,7+00:04:46,1
124413Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:17:10,6+00:04:48,0
125201Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORK Senior00:17:10,9+00:04:48,3
126327Rasmus Børset Westad
Lillehammer Cykleklubb
NORM 15-1600:17:12,1+00:04:49,5
127331Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:17:12,7+00:04:50,1
128321Markus Berg
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:17:13,8+00:04:51,2
129522Jon Petter Sandaker
Moss CK
NORM Master 40-4400:17:15,0+00:04:52,4
130371Thea Siggerud
Soon CK
NORK 15-1600:17:18,6+00:04:56,0
131133Tobias Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM Junior00:17:20,2+00:04:57,6
132928Sivert Berg
Fiskum IL Sykkel
NORM 11-1200:17:21,5+00:04:58,9
133316Tormod Weydahl
Ottadalen SK
NORM 15-1600:17:22,0+00:04:59,4
134981Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK 11-1200:17:23,3+00:05:00,7
135328Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM 15-1600:17:24,9+00:05:02,3
136356Sindre Skaug
Rakkestad Sykkelklubb
NORM 15-1600:17:28,7+00:05:06,1
137132Simen Bjønnes Mathisen
Nanset IF
NORM Junior00:17:32,4+00:05:09,8
138503Fredrik Reistad
Drammen Cykleklubb
NORM Master 30-3400:17:33,0+00:05:10,4
139334Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORM 15-1600:17:33,7+00:05:11,1
140302Andreas Askjer
Horten OCK
NORM 15-1600:17:34,9+00:05:12,3
141546Tord Bern Hansen
SK Rye sykkel / Bernhansen.com
NORM Master 45-4900:17:36,2+00:05:13,6
142324Fabian GLENNE
Soon CK
NORM 15-1600:17:36,6+00:05:14,0
143526Bernt Enge Larsen
Romeriksåsen SK
NORM Master 40-4400:17:38,0+00:05:15,4
144528Tor Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM Master 40-4400:17:39,0+00:05:16,4
145318Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK / Team Merida Grassroot
NORM 15-1600:17:40,0+00:05:17,4
146347Niklas Schelling
Sandefjord SK
ITAM 15-1600:17:40,1+00:05:17,5
147551Jørgen Botilsrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Master 45-4900:17:41,6+00:05:19,0
148929Sebastian Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM 11-12Lisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
149541Øyvin Wormnæs
IF Frøy Sykkel
NORM Master 45-4900:17:50,7+00:05:28,1
150339Tobias Wilhelmsen
Soon CK
NORM 15-1600:17:51,1+00:05:28,5
151349Trym Hirkjølen
Ottestad IL / Ottestad IL sykkel
NORM 15-1600:17:51,5+00:05:28,9
152533Arve Værnes
Åskollen SK / Bjørn Myhre Sport
NORM Master 40-4400:17:51,6+00:05:29,0
153955Emilie Sæterbø
TVK
NORK 13-1400:17:53,6+00:05:31,0
154325Sondre Faanes
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:17:55,2+00:05:32,6
154548Erlend Andreas Edvardsen
Bingsfoss SK / Team Blaker Sparebank
NORM Master 45-4900:17:55,2+00:05:32,6
156907Oliver Amadeus Doull
Fiskum IL Sykkel
NORM 11-1200:17:56,5+00:05:33,9
157333Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:17:58,2+00:05:35,6
158570Trond Overn
SK Rye sykkel
NORM Master 60+00:18:00,1+00:05:37,5
159352Anders Myhre
Bærum OCK / Merida grassroot
NORM 15-1600:18:05,0+00:05:42,4
160544Bjørn Christian Borgen
Horten OCK
NORM Master 45-4900:18:05,3+00:05:42,7
161202Elisabeth Sveum
Raufoss & Gjøvik SK
NORK Senior00:18:06,4+00:05:43,8
162514Andreas Nilsen
Solør CK
NORM Master 35-3900:18:06,9+00:05:44,3
163571Christian Reistad
Drammen Cykleklubb
NORM sport 17+00:18:07,6+00:05:45,0
164312Ole Andreas Brækken
TVK
NORM 15-1600:18:08,6+00:05:46,0
165329Ole Andreas O. Gaupseth
Halden CK / Halden CK
NORM 15-1600:18:08,7+00:05:46,1
166330Tobias Fossheim
Raufoss & Gjøvik SK
NORM 15-1600:18:14,6+00:05:52,0
167208Marit Sveen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORK Senior00:18:28,3+00:06:05,7
168547WEGAR LØKKEN
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Master 45-4900:18:29,0+00:06:06,4
169525Lars Mouland
Bærum OCK
NORM Master 40-4400:18:31,0+00:06:08,4
170203Felicia Ferner
--- ingen klubb --- / Borlänge cykelklubb
SWEK Senior00:18:31,3+00:06:08,7
171432Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM 13-1400:18:31,8+00:06:09,2
172575Lars Messel
Bjørndal IF Sykkel
NORM sport 17+00:18:32,1+00:06:09,5
173512Truls Haugseth
Drammen Cykleklubb
NORM Master 35-3900:18:36,8+00:06:14,2
174913Nicolai Dahlen Guntvedt
Eidsvoll SK
NORM 11-1200:18:38,8+00:06:16,2
175345Robin Johnsen
Eidsvoll SK
NORM 15-1600:18:39,7+00:06:17,1
176357William Støkken
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:18:41,0+00:06:18,4
177336Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:18:41,9+00:06:19,3
178342Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:18:42,7+00:06:20,1
179408Alexander Knutsen
TVK
NORM 13-1400:18:45,2+00:06:22,6
180126Herman Gording Hong
Lillehammer Cykleklubb / NTG Lillehammer
NORM Junior00:18:49,7+00:06:27,1
181422Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM 13-1400:18:55,9+00:06:33,3
182206Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK Senior00:18:58,9+00:06:36,3
183404Thomas Roth
Sande SpKl Sykkel / Birk Sport
DENM 13-1400:19:06,5+00:06:43,9
184565Svein Aalrust
Asker CK
NORM Master 50-5400:19:09,8+00:06:47,2
185351Torvinn Sedahl Knutsen
Birkebeineren IF Sykkel
NORM 15-1600:19:10,1+00:06:47,5
186204Sylvi Sommer
SK Rye sykkel / sk Rye
NORK Senior00:19:10,2+00:06:47,6
187343Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:19:10,9+00:06:48,3
188564Christer Karlsson
SK Rye sykkel
SWEM Master 50-5400:19:11,5+00:06:48,9
189407Anders Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
NORM 13-1400:19:12,3+00:06:49,7
190419Martin Saue Winther
Svelvik SK
NORM 13-1400:19:18,7+00:06:56,1
191374Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK 15-1600:19:19,1+00:06:56,5
192350Henrik Johnsrud
Soon CK
NORM 15-1600:19:24,3+00:07:01,7
193338Haavard Aass
Horten OCK
NORM 15-1600:19:24,5+00:07:01,9
194604Marianne Sandaker
Moss CK
NORK Master 40-4400:19:25,3+00:07:02,7
195964Tiril G Langvandsbråten
Ringerike SK
NORK 13-1400:19:25,7+00:07:03,1
196437August Myrvold
Solør CK / merida grassroot
NORM 13-1400:19:31,6+00:07:09,0
197561Per-Ivar Weydahl
Ottadalen SK
NORM Master 50-5400:19:32,5+00:07:09,9
198358Glenn Undseth
Sandefjord SK
NORM 15-1600:19:33,1+00:07:10,5
199252Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK Junior00:19:41,4+00:07:18,8
200608Gjertrud BØ
Soon CK
NORK Master 50-5400:19:44,1+00:07:21,5
Meld feil