115. Ådne Anmarkrud

DatoArrangementKlasseTidRank
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
M seniorDNS
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
M seniorDNS
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneM Senior02:31:3418
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
M senior00:01:432
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
M senior00:01:371
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
M senior00:01:422
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
M senior00:01:45,35718
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
M senior00:05:00,05
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
M senior00:01:514
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneM Senior elite01:46:3812
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
M sport 17+DNS
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
M Senior elite00:27:5712
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
M sport 17+00:45:471
03.09.2017Soon Bike day(s)
Soon bike day XCO (17+ år, UCI cat 2)
M Senior elite01:51:489
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
M Senior elite00:28:418
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
M Senior elite01:58:0813
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
M 17+00:01:43,611
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
M 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
M 17+00:01:44,313
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
M 17+00:01:48,1726
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
M 17+00:12:00,00012
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
M 17+DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneM Senior elite01:39:574
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneM Senior elite01:36:256
08.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017 - sammenlagtM senior elite02:23:56,538
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M Senior elite00:29:1244
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
Sammenlagt
M Senior elite02:23:56,538
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M Senior elite01:48:3640
05.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
M Senior elite00:06:08,542
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M Senior elite01:56:09,325
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M Senior elite00:18:14,215
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 17+00:02:30,93
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Finaler
M 17+DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Kvartfinaler
M 17+DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Prolog
M 17+00:02:33,5918
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Semifinaler
M 17+DNS
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOM Junior elite01:18:02,05
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 17+00:02:38,653
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
M 17+DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
M 17+DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
M 17+00:02:46,2318
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
M 17+DNS
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOM Junior elite01:04:52,34
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
M Junior elite00:20:24,46
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
M Junior elite00:56:11,64
03.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 5 Rundbane tempo XCT (Uci etapperitt)
M Junior elite00:05:42,64
29.05.2016NC Konnerud 2016 - EtappetiderM Junior elite00:12:17,33
29.05.2016NC Konnerud 2016 - NC 4 Stafett XCRK/M 15 og eldre - Rene klubblag00:40:14,03
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
M Junior elite01:12:59,33
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
M Junior elite01:04:34,24
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M Junior elite00:15:21,74
16.08.2015Hortenrittet 2015
NC9 rundbane XCO
M Junior01:03:34,47
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
M Junior01:07:22,68
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Åttendelsfinaler
M 17+DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Finaler
M 17+DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Kvartfinaler
M 17+DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Prolog
M 17+00:02:59,341
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Semifinaler
M 17+DNS
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015M Junior01:09:37,48
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
M-junDNF
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
M Junior00:21:25,29
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
M Junior01:13:51,927
08.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC3 XCC (Uci)
M Junior00:27:15,714
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
M Junior01:01:25,53
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
M Junior00:15:26,74
20.09.2014NC Terreng Rundbane: SkullerudrittetMenn 15-1600:44:30,64
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M13-1400:21:17,757
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
M13-1400:23:30,863
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M13-1400:01:38,901
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M13-1400:25:50,924
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M13-1400:18:03,874
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M13-1400:21:25,882
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
M13-1400:09:48,064
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M13-1400:20:17,583
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
M13-1400:22:12,74
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
M13-1400:26:05,78
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
M13-1400:23:37,44
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M13-1400:18:48,44
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M13-1400:14:18,48
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M13-1400:21:56,64
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M13-1400:16:24,94
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M13-1400:19:19,817
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
M1200:22:32,63
01.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
M1200:15:38,12
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M1200:12:19,31
09.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M1200:04:37,01
26.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M1200:11:49,02
12.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M1200:12:27,02
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M1200:13:44,02
Lukk