Terrengsykkelrittet 2015

Sekundærfaner

1 kort runde (M/K 13-16)
AlleMennKvinnerK13-14K15-16M13-14M15-16
1 lang runde (M/K sport + K junior)
AlleMennKvinnerK17-29K30-34K35-39K40-44K45-49K50-54K55-59M17-29M30-34M35-39M40-44M45-49M50-54M55-59M60+
2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
AlleMennKvinnerK17-29K30-34K35-39K40-44M17-29M30-34M35-39M40-44M45-49M50-54M55-59M60+
Barnerittet 2003, 2 runder a 4,2 km
AlleMennKvinnerG2003J2003
Barnerittet 2004-2005, 1 runde a 4,2 km
AlleMennKvinnerG2004G2005J2004J2005
Barnerittet 2006, 2 runder a 1,5km
AlleMennKvinnerG2006J2006
Barnerittet 2007-2009, 1 runde a 1,5 km
AlleMennKvinnerG2007-2009J2007-2009
RankNrUtøverTidDiff
1732Tor Otto Strøm
IF Frøy Sykkel
NOR02:23:21,8
2649Jørgen Sørensen
Sagene IF Sykkel
NOR02:26:14,1+00:02:52,3
3730Tommy Frøyna
Bærum OCK
NOR02:32:33,9+00:09:12,1
4675Bernt Enge Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NOR02:33:33,5+00:10:11,7
5696Christian Bækkevold
Oslo Politis IL Sykkel
NOR02:35:03,6+00:11:41,8
6668Rune Hennie
Odal SK
NOR02:41:39,1+00:18:17,3
7654Lars-Erik Gradert
SK Rye sykkel
NOR02:41:43,5+00:18:21,7
8728Andreas Bache-Wiig
--- ingen klubb ---
NOR02:48:47,3+00:25:25,5
9658pål thomas kvil
IF Frøy Sykkel / Team Moelven
NOR02:49:38,0+00:26:16,2
10690Knut Jørgen Stramrud
Brumunddal SK
NOR02:49:45,2+00:26:23,4
11643Anders Disen
Odal SK
NOR02:49:48,9+00:26:27,1
12661Per Christian Helme
Sagene IF Sykkel
NOR02:50:45,1+00:27:23,3
13694Joakim Sundnes
SK Rye sykkel
NOR02:51:14,0+00:27:52,2
14684Stian Rånes
Drammen Cykleklubb
NOR02:51:31,3+00:28:09,5
15692Per Gunnar Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NOR02:51:37,0+00:28:15,2
16634Atle Kvien
Sagene IF Sykkel
NOR02:54:34,3+00:31:12,5
17688Stig Aas-Jakobsen
IL Heming - sykkelgruppe / B.I.L@EVRY Oslo
NOR02:54:50,0+00:31:28,2
18737Alexander Barry
Bærum OCK
NOR02:55:04,0+00:31:42,2
19681Petter Anthonsen
Toten-Kranken Cykleklubb
NOR02:56:22,8+00:33:01,0
20666Christian Kulberg
--- ingen klubb --- / Sørkedalen IF
NOR02:58:14,6+00:34:52,8
21660Lars Tore Haug
Hemsedal IL Sykkel / Veritas bedriftsidrettslag
NOR02:58:51,0+00:35:29,2
22676Frode Lillehauge
Romeriksåsen SK / Team Foss
NOR03:00:31,3+00:37:09,5
23744Terje Buflod
Jømna/Heradsbygd Sykkel
NOR03:02:06,0+00:38:44,2
24722Bengt Solheimdal Johansen
SK Rye sykkel / Veritas BIL
NOR03:03:07,4+00:39:45,6
25735Tom Eggers
--- ingen klubb ---
NOR03:04:29,0+00:41:07,2
26727Baard André Kolflaath
IF Frøy Sykkel
NOR03:06:53,1+00:43:31,3
27662Are Tallaksrud
Hemsedal IL Sykkel / Nedre Buskerud Nerroverlag
NOR03:07:08,3+00:43:46,5
28748Håkon Bjarte Haldorsen
Moss CK
NOR03:07:14,3+00:43:52,5
29664Sindre Aas
Kolbotn SK / Kolbotn SK
NOR03:09:14,9+00:45:53,1
30657Christopher Leachman
--- ingen klubb ---
NOR03:10:15,2+00:46:53,4
31679Paal Tidemann Pedersen
IF Frøy Sykkel / NetCom
NOR03:10:25,0+00:47:03,2
32729Håvard Sjåstad Braaten
IL Heming - sykkelgruppe
NOR03:10:46,3+00:47:24,5
33637Fritz-Ove Larsen
--- ingen klubb --- / ABB BIL
NOR03:10:50,0+00:47:28,2
34701Vidar Orkelbog
--- ingen klubb ---
NOR03:10:53,5+00:47:31,7
35265Rune Wolden
Stiftstaden SK Trondheim
NOR03:13:52,9+00:50:31,1
36267John Ljøkjel
Lillehammer Cykleklubb
NOR03:14:13,1+00:50:51,3
37646Jostein Børresen
Drammen Cykleklubb / NBNL
NOR03:14:21,3+00:50:59,5
38678Ola Ødegaard
Marker SK / Team Tieto Sykkel
NOR03:18:54,6+00:55:32,8
39716Jarle Røed-Engseth
Follo SK
NOR03:20:32,5+00:57:10,7
40640Roy Ripe
SK Rye sykkel / Team Ibis
NOR03:22:57,8+00:59:36,0
41689Thomas Hansen
Hasle-Løren IL Sykkel / UiO BIL / H-L
NOR03:23:07,8+00:59:46,0
42636Gard Arneson Haugen
Kolbotn SK
NOR03:23:43,3+01:00:21,5
43711Geir Ankarstrand
--- ingen klubb --- / IL Nedibunn
NOR03:24:13,0+01:00:51,2
44714Leiv Thomas Sandnes
--- ingen klubb --- / Blodsmak Sportklubb
NOR03:25:33,9+01:02:12,1
45742Reidar Andre Enge-torp
Kolbotn SK
NOR03:25:57,7+01:02:35,9
46733Tor Hjelset
--- ingen klubb --- / Skytta Sti og Friski
NOR03:26:09,1+01:02:47,3
47672Christian Paulsen
Moss CK / Gutta Runners
NOR03:30:26,0+01:07:04,2
48673Tom-André Røgden
--- ingen klubb --- / Skytta stisyklister
NOR03:30:46,2+01:07:24,4
49745Truls Andersen Ekelund
--- ingen klubb --- / Flytsti
NOR03:31:49,8+01:08:28,0
50707Thomas olafsen
IF Frøy Sykkel / Team Legstrong
NOR03:34:11,9+01:10:50,1
51644Jon Arne Hegge
SK Rye sykkel
NOR03:34:45,7+01:11:23,9
52739Christian Svebakk-Johansen
Holmestrand SK
NOR03:35:10,4+01:11:48,6
53645Alexander Hauger
--- ingen klubb ---
NOR03:39:34,3+01:16:12,5
54680Bjarne Kjeldsen
Follo SK
NOR03:40:15,8+01:16:54,0
55632Jan Bjørnar Martinsen
--- ingen klubb ---
NOR03:40:39,1+01:17:17,3
56642Jan-Henrik Nilsen
--- ingen klubb --- / Blodsmak
NOR03:42:44,5+01:19:22,7
57635Øyvind Proos
--- ingen klubb ---
NOR03:45:53,4+01:22:31,6
58717Erik Baggerud
--- ingen klubb --- / Rusk & Rask
NOR03:47:11,1+01:23:49,3
59633Johan Gimse Holm
--- ingen klubb ---
NOR03:48:48,0+01:25:26,2
60647Alexander Bjerke
--- ingen klubb --- / Accenture BIL
NOR03:50:24,5+01:27:02,7
61663Jon Ole Garpestad
--- ingen klubb ---
NOR03:51:07,0+01:27:45,2
62665Ole Kvigne
--- ingen klubb ---
NOR03:53:03,9+01:29:42,1
63724Steinar Dahl
--- ingen klubb ---
SWE03:55:40,8+01:32:19,0
64741Kjetil Haugersveen
Eidanger IL Sykkel
NOR03:58:35,8+01:35:14,0
65719Tomas Lauvland Pettersen
--- ingen klubb --- / Blodsmak Sportsklubb
NOR04:06:24,0+01:43:02,2
66669Fredrik H. Juell
Sagene IF Sykkel / CLoVG
NOR04:12:07,2+01:48:45,4
67731Christian Andresen
--- ingen klubb ---
NOR04:12:49,5+01:49:27,7
68738Bjørn Lage Edvardsen
Gruvelia SK
NOR04:14:19,3+01:50:57,5
69704Tommy Olanger Simonsen
--- ingen klubb --- / IL Drammen Strong
NOR04:14:22,9+01:51:01,1
70725Truls Erik Kristiansen
--- ingen klubb --- / Sti Gutta
NOR04:21:24,0+01:58:02,2
71699Tor Andre Vedvik
--- ingen klubb ---
NOR04:26:13,5+02:02:51,7
72671Cato Gleditsch
Moss CK / Sti Gutta
NOR04:33:33,9+02:10:12,1
73648Ronny Samson Svendsberget
Elverum SK / Team LT Enduro
NOR04:33:36,0+02:10:14,2
74670Jo Deketelaere
--- ingen klubb --- / Statkraft BIL
BEL04:37:54,2+02:14:32,4
75713Paul Anzjøn
Follo SK
NOR04:45:56,7+02:22:34,9
76705Bjarte Fitjar
Nedstrand IL / Hjulrytterkompaniet
NOR04:50:13,0+02:26:51,2
77682Tarjei Olsen
--- ingen klubb ---
NOR04:50:25,9+02:27:04,1
78683Eirik Snekvik
--- ingen klubb --- / Team VW
NOR04:56:14,7+02:32:52,9
79734Menno Braakensiek
IF Frøy Sykkel
NED05:24:58,0+03:01:36,2
80736Christer Meland
--- ingen klubb ---
NOR05:44:30,3+03:21:08,5
639Cato Tangen
IF Frøy Sykkel
NORDNF
746Erlend Sande
--- ingen klubb --- / Terrengsykkel
NORDNF
710Kenneth Kristiansen
Hadeland CK
NORDNF
718Morten Aambø
SK Rye sykkel
NORDNF
638Oddvar Grønning
CK Øst
NORDNF
641Petter Chr B Hauger
--- ingen klubb --- / L'wood stisyklister
NORDNF
743Rune Røsten
--- ingen klubb --- / Østmarka stiforening
NORDNF
693Sander Tufte
IF Frøy Sykkel
NORDNF
721Stig Kristiansen
--- ingen klubb --- / Subsea 7
NORDNF
700Sverre Engelstad
Asker CK
NORDNF
703Are Halland
IF Frøy Sykkel
NORDNS
650are morten Høst Bruun
--- ingen klubb ---
NORDNS
720Arild Skarpnord
Brumunddal SK
NORDNS
715Bjørn Tscherning Hjulstad
Sagene IF Sykkel
NORDNS
667Bjørn-Kåre Huseby
SK Rye sykkel
NORDNS
702Børje Linhard Johansen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORDNS
695Christopher Kahrs
Follo SK
NORDNS
686Dag Cristian Clausen
--- ingen klubb --- / DRBV
NORDNS
709Eivind Isaachsen Willoch
Asker CK
NORDNS
706Erik Haugstulen
Gruvelia SK
NORDNS
Meld feil