Terrengsykkelrittet 2015

Sekundærfaner

1 kort runde (M/K 13-16)
AlleMennKvinnerK13-14K15-16M13-14M15-16
1 lang runde (M/K sport + K junior)
AlleMennKvinnerK17-29K30-34K35-39K40-44K45-49K50-54K55-59M17-29M30-34M35-39M40-44M45-49M50-54M55-59M60+
2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
AlleMennKvinnerK17-29K30-34K35-39K40-44M17-29M30-34M35-39M40-44M45-49M50-54M55-59M60+
Barnerittet 2003, 2 runder a 4,2 km
AlleMennKvinnerG2003J2003
Barnerittet 2004-2005, 1 runde a 4,2 km
AlleMennKvinnerG2004G2005J2004J2005
Barnerittet 2006, 2 runder a 1,5km
AlleMennKvinnerG2006J2006
Barnerittet 2007-2009, 1 runde a 1,5 km
AlleMennKvinnerG2007-2009J2007-2009
RankNrUtøverKlasseTidDiff
1550Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
01:24:41,4
21218Fredrik Andre Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
01:30:34,1+00:05:52,7
3549Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grassroot
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
01:33:55,6+00:09:14,2
4418Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
01:35:02,6+00:10:21,2
51216Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
01:40:32,0+00:15:50,6
6426Peder Håskjold
Fiskum IL Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
01:40:36,3+00:15:54,9
7623Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
01:40:40,5+00:15:59,1
8422Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK / Team Merida Grassroot
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
01:42:58,8+00:18:17,4
91212Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
01:44:37,1+00:19:55,7
10427Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
01:44:41,5+00:20:00,1
11411Simen Engedahl
Svelvik SK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
01:45:50,8+00:21:09,4
121208Thomas Roth
Sande SpKl Sykkel / Birk Sport
DEN1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
01:46:23,8+00:21:42,4
13424Edvardt Tuko
Fiskum IL Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
01:48:29,8+00:23:48,4
141214Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
01:50:35,4+00:25:54,0
151215Jonas Vika
Brumunddal SK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
01:50:55,0+00:26:13,6
16421Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
01:51:17,3+00:26:35,9
171219Mads Simonsen
Follo SK / Team Follo Ung
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
01:52:23,0+00:27:41,6
18425William Støkken
SK Rye sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
01:52:44,4+00:28:03,0
191222Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
K13-14
01:55:01,3+00:30:19,9
201233Mathias Sandberg Kristiansen
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
01:59:11,4+00:34:30,0
211204Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
K13-14
02:02:07,4+00:37:26,0
22416Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
02:03:44,9+00:39:03,5
231221Filip Bjønnes Mathisen
Nanset IF
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
02:04:33,2+00:39:51,8
24419Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
02:05:45,1+00:41:03,7
25417Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
02:07:24,9+00:42:43,5
261210Jesper Røn
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
02:10:29,2+00:45:47,8
271224Kenneth Berglund
Ottestad IL
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
02:10:31,9+00:45:50,5
28485Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
02:10:52,9+00:46:11,5
29414Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
02:11:44,3+00:47:02,9
301231Hennie Engebretsen
Horten OCK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
K13-14
02:17:33,9+00:52:52,5
311232Sebastian Berg
SK Rye sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
02:21:11,0+00:56:29,6
321202Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
K13-14
02:21:59,4+00:57:18,0
33433Sigurd Aasmo Finne
Asker CK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
02:23:37,5+00:58:56,1
34430Didrik Møller Nordal
Nanset IF / Nanset IF Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
02:25:15,6+01:00:34,2
35431Håkon Bjørndal-riis
Lørenskog CK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
02:33:13,5+01:08:32,1
36415Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
02:35:34,2+01:10:52,8
37622Johannes Wiken
Vang Skiløperforening Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
02:36:58,2+01:12:16,8
381223Jonas Olsson
SK Rye sykkel / TOSK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
02:37:47,2+01:13:05,8
391206Nora Landquist
Horten OCK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
K13-14
02:51:50,1+01:27:08,7
40413Ansgar Evensen
Vind IL
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
02:55:23,0+01:30:41,6
411209Jonas Brandt
SK Rye sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
02:59:05,5+01:34:24,1
421203Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
K13-14
03:11:18,6+01:46:37,2
431220Carl- Fredrik Kvil
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
03:18:29,8+01:53:48,4
1213Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
DNF
420Benjamin Egeland Billington
Kolbotn SK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
DNF
428Marius Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
DNF
1207Sander Hagen
Soon CK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
DNF
1225Simen Olsen
Ottestad IL
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
DNF
423Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
DNS
429Anders Johannessen
Soon CK
NOR1 kort runde (M/K 13-16)
M15-16
DNS
Meld feil