Syklecross cupen 2014 - Bærum

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
15Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NOR01:05:35,9
21Morten Vaeng
Drammen CK
NOR01:06:14,2+00:00:38,3
32Henrik Fiskaadal
Kristiansands CK
NOR01:06:46,8+00:01:10,9
478Kristoffer Sommer Wormsen
Ringerike SK / Team Ringeriks kraft
NOR01:08:29,7+00:02:53,8
512Thomas Larsen Røed
Sandefjord SK / FTT
NOR01:09:47,7+00:04:11,8
627Adrian Hilde
Kristiansands CK
NOR01:09:59,4+00:04:23,5
720Sondre Linstad-Hurum
Kristiansands CK
NOR01:10:08,5+00:04:32,6
838Henrik Alpers
Bærum OCK
NOR01:10:16,2+00:04:40,3
966Anders Skaarseth
Lillehammer Cykleklubb
NOR01:10:27,6+00:04:51,7
1014Kristian Oftedal
Vestre Aker SK / #lyseblådrømmer
NOR01:10:31,3+00:04:55,4
1123Sindre Haugsvær
IF Frøy Sykkel
NOR01:10:57,4+00:05:21,5
1242Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NOR01:10:57,8+00:05:21,9
1380Thomas dahlsrud
Bærum OCK
NOR01:11:14,2+00:05:38,3
1410Max Emil Kørner
Ringerike SK / Team Ringeriks-Kraft
NOR01:11:44,2+00:06:08,3
1585Thomas Engelsgjerd
Halden CK / Hard Rocx Abax
NOR01:11:50,4+00:06:14,5
168pål møller
Drammen CK
NOR01:12:47,1+00:07:11,2
1726Ola Jorde
IF Frøy Sykkel
NOR+1 runde
1877Christian Amdahl
Solør CK
NOR+1 runde
1973Truls Engen Korsæth
Lillehammer Cykleklubb / Team Joker
NORLisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
2076Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NOR+1 runde
2187Bjørnar Dyrnes Volden
Bærum OCK
NOR+1 runde
2230Vegard Børsheim
Lillehammer Cykleklubb / Lillehammer CK Elite
NOR+1 runde
2340Marius Ylven Westgaard
Asker CK
NOR+1 runde
2411Tormod Ulven
Ringerike SK
NOR+1 runde
259Sander Ensink
Ottestad IL
NOR+1 runde
2624Jonas Abrahamsen
Grenland SK / Team Øster Hus-Ridley
NOR+1 runde
2732Torstein Træen
Ringerike SK
NOR+1 runde
2872Jonas Strømberg
Sandefjord SK / KF FTT
NOR+1 runde
2970Thomas Wilskog
Cykleklubben Nittedal
NOR+1 runde
3082Tomas Olsen
IK Hero Sykkel
NOR+1 runde
3161Ian Kane
Fana IL Sykkel
NOR+1 runde
3233Kristian Kulset
Ringerike SK
NOR+1 runde
3325Thomas Jansen
IF Frøy Sykkel
NOR+1 runde
3417timothy clarsen
Foreningen Frikransen
NOR+1 runde
3545Thomas Nesset Brahushi
Ringerike SK
NOR+2 runde
367Henning Weaas
Eidsvoll SK
NOR+2 runde
3769Knut Erik Haugen
Sagene IF Sykkel
NOR+2 runde
3850Stian Tveit
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR+2 runde
3916Lasse Røren Eriksen
Drammen CK
NOR+2 runde
4056Aslak Eriksrud
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR+2 runde
4122Aasmund Groven Lindtveit
IK Hero Sykkel
NOR+2 runde
4274Emil Kristoffer Skjelstad
Lillehammer Cykleklubb
NOR+2 runde
4384Odd Anders Ingebretsen
Oslostudentenes IK Sykkel
NOR+2 runde
4448Henrik Mühlbradt
Bærum OCK
NOR+2 runde
4583Lars Blesvik
Holmenkollen CK
NOR+2 runde
4664Tobias Kløvstad Torrissen
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR+2 runde
4763Thomas Mathiesen
Hasle-Løren IL Sykkel / Hasle-Løren
NOR+2 runde
55Arjan Boldingh
Nes Sp.Kl. Sykkel / Rutga
NEDDNF
39Kristoffer Ylven Westgaard
Asker CK
NORDNF
21Martin Gustavsen
CK Øst / Hardrocx Abax Racing Team
NORDNF
57Matthew Pugsley
Hasle-Løren IL Sykkel / Hasle Løren
USADNF
58Nicolay Eskildsen
Kjekkas IF Sykkel / Team Kjekkas
NORDNF
67Ole Forfang
Lillehammer Cykleklubb
NORDNF
86Robin Kaspersen
Hasle-Løren IL Sykkel
NORDNF
19Thomas Rem
IF Frøy Sykkel
NORDNF
31Aleksander Henriksen
SK Rye sykkel
NORDNS
6Christer Jensen
Nanset IF - Sykkel
NORDNS
49Dag Torp-Hansen
Kjekkas IF Sykkel / Team Kjekkas
NORDNS
34Eirik Stigsrud
Ringerike SK
NORDNS
15Halvor Landmark Tandrevold
IF Frøy Sykkel
NORDNS
71Johan Andreas Hole Mohr
Stavanger SK
NORDNS
36Knut Harald Smette
Stovnerkameratene Sykkel / Oslo Sportslager
NORDNS
54Lars Granberg
CK Haugaland / Toyota Fuji Team
NORDNS
81Martin Haugo
Bærum OCK
NORDNS
13Olav Ulven
Ottestad IL / Team Valdres Merida
NORDNS
47Vidar Mehl
Raufoss & Gjøvik SK
NORDNS
29Øivind Bjerkseth
Asker CK / Hard Rocx - ABAX
NORDNS
Meld feil