Syklecross cupen 2014 - Bærum

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1219Daniel Gårdhammer
Ringerike SK
NORM11-1200:24:30,8
2200Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK11-1200:26:47,0+00:02:16,2
3218Jonas Kildebo
Halden CK
NORM11-1200:27:42,2+00:03:11,4
4217Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM11-1200:28:56,4+00:04:25,6
5223Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM13-1400:30:03,9+00:05:33,1
6242Simon Aspelund Holstad
Asker CK
NORM13-1400:30:27,5+00:05:56,7
7245Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM13-1400:32:40,9+00:08:10,1
8222Haakon Jørstad Larsen
Svelvik SK
NORM13-1400:33:11,4+00:08:40,6
9231Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM13-1400:34:18,7+00:09:47,9
10247Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM13-1400:35:03,9+00:10:33,1
11220Mari Mohr
Stavanger SK
NORK13-1400:37:03,2+00:12:32,4
12104Håkon Lunder Aalrust
Asker CK
NORM junior (CX)00:47:03,2+00:22:32,4
13117Eirik Pettersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM junior (CX)00:47:22,5+00:22:51,7
14122Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Sepura XC Superior
NORM junior (CX)00:49:31,8+00:25:01,0
15105Sindre Reidar Mohr
Stavanger SK
NORM junior (CX)00:49:59,9+00:25:29,1
16125Petter Fagerhaug
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Scott & Sport 1
NORM junior (CX)00:50:16,8+00:25:46,0
17101Henrik Tveitan
Tønsberg CK
NORM junior (CX)00:50:49,1+00:26:18,3
18116Ludvik Aspelund Holstad
Asker CK / Oslo Sportslager
NORM junior (CX)00:51:00,0+00:26:29,2
19107Lars Saugstad
Ringerike SK
NORM junior (CX)00:51:55,8+00:27:25,0
20114martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK
NORM junior (CX)00:52:06,3+00:27:35,5
21162Niklas Schelling
Sandefjord SK
ITAM15-16 (CX)00:52:22,8+00:27:52,0
22120Torjus Sleen
Tønsberg CK
NORM junior (CX)00:53:13,9+00:28:43,1
23160Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM15-16 (CX)00:53:30,1+00:28:59,3
24106Christian Pjåka
Ringerike SK
NORM junior (CX)00:53:46,6+00:29:15,8
25102Joakim Johansson
Ringerike SK
NORM junior (CX)+1 runde
26195Lasse Ellefsen
Bagn IL Sykkel
NORM sport (CX)+1 runde
27194Alf Alexander Barry
Bærum OCK
NORM sport (CX)+1 runde
28123Mathias Rasmussen
Grenland SK
NORM junior (CX)+1 runde
29147Lene Byberg
Bryne CK
NORK senior (CX)+1 runde
30167Jon-Anders Bekken
Tønsberg CK
NORM15-16 (CX)+1 runde
31124Martin Vangen
Ringerike SK
NORM junior (CX)+1 runde
32203Espen Knudsen Wennerberg
Senja CK
NORM sport (CX)+1 runde
33113Fredrik Steen
Grenland SK
NORM junior (CX)+1 runde
34207Even Bergseng
--- ingen klubb --- / Team Skogselskapet
NORM sport (CX)+1 runde
35111Henrik Pettersen
Tønsberg CK
NORM junior (CX)+1 runde
36171Christoffer Gibson
Horten OCK
NORM15-16 (CX)+1 runde
37151Ingvild Gåskjenn
Horten OCK
NORK junior (CX)+1 runde
38236Anders Rostrup
Bærum OCK / Trelleborg Offshore Norway
NORM sport (CX)+1 runde
39142Tiril Hole Mohr
IK Hero Sykkel
NORK senior (CX)+1 runde
40140Katrine Ferrao Hofstad
IK Hero Sykkel
NORK senior (CX)+1 runde
41144Jeanette Persson
Skullerud SpKl Sykkel
NORK senior (CX)+1 runde
42121Thomas Helleland Bjurhult
Bærum OCK
NORM junior (CX)+1 runde
4379Jon Even Corneliussen
Tønsberg CK
NORM sport (CX)+1 runde
44205Jonas Lundberg
CK Færder
DENM sport (CX)+1 runde
45172Bendik Aas
Fredrikstad SK
NORM15-16 (CX)+1 runde
46161Christian Edelsteen Buyle
Drammen CK
NORM15-16 (CX)+1 runde
475Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM senior (CX)01:05:35,9+00:41:05,1
481Morten Vaeng
Drammen CK
NORM senior (CX)01:06:14,2+00:41:43,4
492Henrik Fiskaadal
Kristiansands CK
NORM senior (CX)01:06:46,8+00:42:16,0
50152Helene Holte
Grenland SK
NORK junior (CX)+2 runde
Meld feil