Syklecross cupen 2014 - Drammen

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
11Morten Vaeng
Drammen CK
NOR00:59:35,2
22Henrik Fiskaadal
Kristiansands CK
NOR01:01:51,4+00:02:16,2
378Kristoffer Sommer Wormsen
Ringerike SK / Team Ringeriks kraft
NOR01:02:13,4+00:02:38,2
412Thomas Larsen Røed
Sandefjord SK / FTT
NOR01:03:25,3+00:03:50,1
55Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NOR01:04:00,7+00:04:25,5
652Petter Theodorsen
Ringerike SK / Team Ringeriks-Kraft
NOR01:04:19,3+00:04:44,1
720Sondre Linstad-Hurum
Kristiansands CK
NOR01:04:59,5+00:05:24,3
877Christian Amdahl
Solør CK
NOR01:05:19,1+00:05:43,9
929Øivind Bjerkseth
Asker CK / Hard Rocx - ABAX
NOR01:05:56,6+00:06:21,4
1027Adrian Hilde
Kristiansands CK
NOR+1 runde
1126Ola Jorde
IF Frøy Sykkel
NOR+1 runde
1239Kristoffer Ylven Westgaard
Asker CK
NOR+1 runde
1359Johan Anders Nystrand
--- ingen klubb --- / Svanesunds GIF
SWE+1 runde
1414Kristian Oftedal
Vestre Aker SK / #lyseblådrømmer
NOR+1 runde
1513Olav Ulven
Ottestad IL / Team Valdres Merida
NOR+1 runde
169Sander Ensink
Ottestad IL
NOR+1 runde
1738Henrik Alpers
Bærum OCK
NOR+1 runde
1840Marius Ylven Westgaard
Asker CK
NOR+1 runde
1911Tormod Ulven
Ringerike SK
NOR+1 runde
2041Justin Nash
Stavanger SK
AUS+1 runde
2162Jostein Sanderlien Hole
Drammen CK / Nedre Buskerud Nerroverlag NBNL
NOR+1 runde
2231Aleksander Henriksen
SK Rye sykkel
NOR+1 runde
2342Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NOR+1 runde
2419Thomas Rem
IF Frøy Sykkel
NOR+1 runde
2524Jonas Abrahamsen
Grenland SK / Team Øster Hus-Ridley
NOR+1 runde
2610Max Emil Kørner
Ringerike SK / Team Ringeriks-Kraft
NOR+1 runde
2730Vegard Børsheim
Lillehammer Cykleklubb / Lillehammer CK Elite
NOR+1 runde
286Christer Jensen
Nanset IF - Sykkel
NOR+1 runde
2923Sindre Haugsvær
IF Frøy Sykkel
NOR+1 runde
3025Thomas Jansen
IF Frøy Sykkel
NOR+1 runde
3161Ian Kane
Fana IL Sykkel
NOR+1 runde
3236Knut Harald Smette
Stovnerkameratene Sykkel / Oslo Sportslager
NOR+2 runde
3321Martin Gustavsen
CK Øst / Hardrocx Abax Racing Team
NOR+2 runde
3433Kristian Kulset
Ringerike SK
NOR+2 runde
3534Eirik Stigsrud
Ringerike SK
NOR+2 runde
3648Henrik Mühlbradt
Bærum OCK
NOR+2 runde
3750Stian Tveit
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR+2 runde
3857Matthew Pugsley
Hasle-Løren IL Sykkel / Hasle Løren
USA+2 runde
3958Nicolay Eskildsen
Kjekkas IF Sykkel / Team Kjekkas
NOR+2 runde
4028Espen Knudsen Wennerberg
Senja CK
NOR+2 runde
4116Lasse Røren Eriksen
Drammen CK
NOR+2 runde
4243Hans Alexander Mangen
Stovnerkameratene Sykkel
NOR+2 runde
4322Aasmund Groven Lindtveit
IK Hero Sykkel
NOR+2 runde
4445Thomas Nesset Brahushi
Ringerike SK
NOR+2 runde
4563Thomas Mathiesen
Hasle-Løren IL Sykkel / Hasle-Løren
NOR+2 runde
4664Tobias Kløvstad Torrissen
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR+2 runde
55Arjan Boldingh
Nes Sp.Kl. Sykkel / Rutga
NEDDNF
35Gaute Sørensen Værnes
Ringerike SK
NORDNF
8pål møller
Drammen CK
NORDNF
44Aleksander Einarson Pérez
Lillehammer Cykleklubb
NORDNS
87Bjørnar Dyrnes Volden
Bærum OCK
NORDNS
49Dag Torp-Hansen
Kjekkas IF Sykkel / Team Kjekkas
NORDNS
15Halvor Landmark Tandrevold
IF Frøy Sykkel
NORDNS
7Henning Weaas
Eidsvoll SK
NORDNS
54Lars Granberg
CK Haugaland / Toyota Fuji Team
NORDNS
46Reidar Bohlin Borgersen
Modum CK / Team Joker
NORDNS
17timothy clarsen
Foreningen Frikransen
NORDNS
32Torstein Træen
Ringerike SK
NORDNS
47Vidar Mehl
Raufoss & Gjøvik SK
NORDNS
Meld feil