Syklecross cupen 2014 - Svelvik

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
15Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NOR00:53:22,2
21Morten Vaeng
Drammen CK
NOR00:53:41,6+00:00:19,4
378Kristoffer Sommer Wormsen
Ringerike SK / Team Ringeriks kraft
NOR00:54:34,3+00:01:12,1
459Johan Anders Nystrand
--- ingen klubb --- / Svanesunds GIF
SWE00:54:49,5+00:01:27,3
52Henrik Fiskaadal
Kristiansands CK
NOR00:55:12,7+00:01:50,5
627Adrian Hilde
Kristiansands CK
NOR00:55:25,9+00:02:03,7
752Petter Theodorsen
Ringerike SK / Team Ringeriks-Kraft
NOR00:56:01,1+00:02:38,9
877Christian Amdahl
Solør CK
NOR00:56:03,9+00:02:41,7
914Kristian Oftedal
Vestre Aker SK / #lyseblådrømmer
NOR00:56:19,9+00:02:57,7
1012Thomas Larsen Røed
Sandefjord SK / FTT
NOR00:56:30,2+00:03:08,0
1120Sondre Linstad-Hurum
Kristiansands CK
NOR00:56:35,5+00:03:13,3
1229Øivind Bjerkseth
Asker CK / Hard Rocx - ABAX
NOR00:56:56,5+00:03:34,3
1315Halvor Landmark Tandrevold
IF Frøy Sykkel
NOR00:56:58,9+00:03:36,7
1439Kristoffer Ylven Westgaard
Asker CK
NOR00:57:07,9+00:03:45,7
1551David Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NOR00:57:10,0+00:03:47,8
1623Sindre Haugsvær
IF Frøy Sykkel
NOR00:57:18,8+00:03:56,6
1738Henrik Alpers
Bærum OCK
NOR00:57:35,5+00:04:13,3
1860Carl Fredrik Hagen
Sagene IF Sykkel / Team Oslo Sportslager
NOR00:57:37,9+00:04:15,7
199Sander Ensink
Ottestad IL
NOR00:57:43,7+00:04:21,5
2026Ola Jorde
IF Frøy Sykkel
NOR00:57:57,3+00:04:35,1
2110Max Emil Kørner
Ringerike SK / Team Ringeriks-Kraft
NOR00:58:11,0+00:04:48,8
2211Tormod Ulven
Ringerike SK
NOR00:58:53,2+00:05:31,0
2342Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NOR00:59:27,2+00:06:05,0
2444Aleksander Einarson Pérez
Lillehammer Cykleklubb
NOR00:59:49,8+00:06:27,6
2530Vegard Børsheim
Lillehammer Cykleklubb / Lillehammer CK Elite
NOR+1 runde
2631Aleksander Henriksen
SK Rye sykkel
NOR+1 runde
2725Thomas Jansen
IF Frøy Sykkel
NOR+1 runde
2846Reidar Bohlin Borgersen
Modum CK / Team Joker
NOR+1 runde
2933Kristian Kulset
Ringerike SK
NOR+1 runde
3045Thomas Nesset Brahushi
Ringerike SK
NOR+1 runde
3156Aslak Eriksrud
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR+1 runde
3255Arjan Boldingh
Nes Sp.Kl. Sykkel / Rutga
NED+1 runde
3349Dag Torp-Hansen
Kjekkas IF Sykkel / Team Kjekkas
NOR+1 runde
3461Ian Kane
Fana IL Sykkel
NOR+1 runde
3548Henrik Mühlbradt
Bærum OCK
NOR+1 runde
3622Aasmund Groven Lindtveit
IK Hero Sykkel
NOR+1 runde
3724Jonas Abrahamsen
Grenland SK / Team Øster Hus-Ridley
NOR+1 runde
3850Stian Tveit
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR+1 runde
3928Espen Knudsen Wennerberg
Senja CK
NOR+1 runde
4041Justin Nash
Stavanger SK
AUS+1 runde
4135Gaute Sørensen Værnes
Ringerike SK
NOR+1 runde
4243Hans Alexander Mangen
Stovnerkameratene Sykkel
NOR+1 runde
4317timothy clarsen
Foreningen Frikransen
NOR+1 runde
4458Nicolay Eskildsen
Kjekkas IF Sykkel / Team Kjekkas
NOR+1 runde
4518Jon Even Corneliussen
Tønsberg CK
NOR+1 runde
4634Eirik Stigsrud
Ringerike SK
NOR+1 runde
4736Knut Harald Smette
Stovnerkameratene Sykkel / Oslo Sportslager
NOR+1 runde
4816Lasse Røren Eriksen
Drammen CK
NOR+1 runde
4957Matthew Pugsley
Hasle-Løren IL Sykkel / Hasle Løren
USA+2 runde
5086Robin Kaspersen
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR+2 runde
40Marius Ylven Westgaard
Asker CK
NORDSQ
87Bjørnar Dyrnes Volden
Bærum OCK
NORDNF
6Christer Jensen
Nanset IF - Sykkel
NORDNF
7Henning Weaas
Eidsvoll SK
NORDNF
54Lars Granberg
CK Haugaland / Toyota Fuji Team
NORDNF
21Martin Gustavsen
CK Øst / Hardrocx Abax Racing Team
NORDNF
13Olav Ulven
Ottestad IL / Team Valdres Merida
NORDNF
19Thomas Rem
IF Frøy Sykkel
NORDNF
8pål møller
Drammen CK
NORDNS
32Torstein Træen
Ringerike SK
NORDNS
47Vidar Mehl
Raufoss & Gjøvik SK
NORDNS
Meld feil