United Bakeries Cup 2014 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12109Line Kristiansen
CK Nittedal
NORK1100:08:22,76
22111Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1100:09:14,25+00:00:51,49
32105Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1100:09:23,66+00:01:00,90
42107Emilie Frosting Taug
CK Nittedal
NORK1100:09:32,90+00:01:10,14
52101Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1100:09:47,25+00:01:24,49
62104Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1100:09:47,60+00:01:24,84
72100Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1100:10:45,16+00:02:22,40
82106Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1100:11:00,02+00:02:37,26
92108Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal
K1100:14:57,61+00:06:34,85
102216Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1200:15:07,20+00:06:44,44
112223Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1200:17:00,07+00:08:37,31
122225Guro tubaas glende
Soon CK / Soon Ck
NORK1200:17:00,56+00:08:37,80
132218Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1200:18:25,07+00:10:02,31
142224Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1200:18:59,75+00:10:36,99
152215Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1200:19:52,61+00:11:29,85
162510Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK1500:20:48,43+00:12:25,67
172217Hannah Lervik
Asker CK
NORK1200:20:58,38+00:12:35,62
182405Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1400:21:01,42+00:12:38,66
192603Maria Victoria Dammen
IF Frøy Sykkel
K1600:21:25,04+00:13:02,28
202505Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel / Merida
NORK1500:21:47,26+00:13:24,50
212302Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1300:22:07,49+00:13:44,73
222501Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1500:22:10,84+00:13:48,08
232301Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1300:22:30,10+00:14:07,34
242401Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1400:22:41,23+00:14:18,47
252411Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1400:23:07,41+00:14:44,65
262221Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK1200:23:15,70+00:14:52,94
272500Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1500:23:36,57+00:15:13,81
282219Ida Elise Finnerud
Follo SK
K1200:23:44,24+00:15:21,48
292402Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1400:23:55,32+00:15:32,56
302311Christine Thorvaldsen
--- ingen klubb --- / TRY
NORK1300:24:59,27+00:16:36,51
312303Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1300:25:21,80+00:16:59,04
322306Mia Christine Isdahl
CK Nittedal
NORK1300:25:47,68+00:17:24,92
332404Katharina Sommerfelt
SK Rye sykkel / Merida Grassroot
NORK1400:30:16,97+00:21:54,21
34804Jeanett Jensen
Follo SK
NORKSport 17-2900:43:02,50+00:34:39,74
35907Marianne Sandaker
Moss CK
NORKSport 40-4900:43:33,57+00:35:10,81
36906Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 40-4900:46:59,11+00:38:36,35
37806Cathrine Andersen
Odal SK / Team Merida ambassadør
NORKSport 17-2900:47:57,32+00:39:34,56
38302Stina Meinicke
Bærum OCK / Merida GrassRoot
NORK-jun00:48:09,80+00:39:47,04
39811Kristine Skau
--- ingen klubb ---
NORKSport 17-2900:52:12,07+00:43:49,31
40951Wenche Madsen Eriksson
IF Frøy Sykkel
NORKSport 50-5900:53:00,66+00:44:37,90
41100Tone Kristin Larsen
SK Rye sykkel
NORK-sen00:58:59,33+00:50:36,57
42909Mariama Jammeh
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4901:04:43,74+00:56:20,98
43104Silje Stensrud
Ullevål SK / Team Milslukern
NORK-sen01:05:02,08+00:56:39,32
44110Silje W. Dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORK-sen01:06:20,00+00:57:57,24
8507Elèa Aaen
Follo SK
NORK6-800:05:02,78
8503Erle Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:06:03,83
9515Even Edin
Lørenskog CK
NORK900:10:06,47
8537Frida-Aurora Fagernes
Asker CK
NORK6-800:06:03,93
8511Hanne Sofie Sletten
Follo SK
NORK6-800:04:51,66
9505Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK900:11:52,64
8517Kamilla Aasebø
SK Rye sykkel
NORK6-800:04:19,79
8536Lea Buhs
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:06:16,83
2001Lene Støylen Stavdal
Bjørndal IF Sykkel
NORK1000:14:23,38
8528Lisa Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK6-800:04:40,49
9509Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK900:09:06,31
9503Madeleine I. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK900:11:18,45
9507Margrethe Matre
CK Nittedal
K900:11:45,68
8509Mie Christensen
Bærum OCK
NORK6-800:05:03,37
8514Mina Bagstevold
Asker CK
NORK6-800:06:33,52
9510Mist Backman
--- ingen klubb --- / Sørkedalen
ISLK900:16:21,75
8538Nora Syrrist
--- ingen klubb --- / Kjelsås IL
NORK6-800:06:05,05
8529Sophie Wiig
Bærum OCK
NORK6-800:05:03,15
801Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORKSport 17-29DNF
2305Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK13DNF
2114Amalie Christensen
Eidsvoll SK
NORK11DNS
800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/Statoil BIL
KSport 17-29DNS
901Anita Blåsås Hansen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2600Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K16DNS
300Anna Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK-junDNS
809Anna Skaarnæs-Moldestad
Follo SK
NORKSport 17-29DNS
2601Aurora Kildahl
Asker CK
K16DNS
2509Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal
K15DNS
2229Elise Krogh
Soon CK
NORK12DNS
2508Emilie Johansen
Svelvik SK
NORK15DNS
103Emilt Benham
Hadeland CK / BenhamKvåle
GBRK-senDNS
2112Gjendine Eidslott
SK Rye sykkel
NORK11DNS
952Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50-59DNS
903Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-49DNS
2408Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK14DNS
2400Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK14DNS
109Heidi Sandstø
Follo SK / Team Cityride
NORK-senDNS
108Hilde Hoff
Bærum OCK / Team Skigo/Team United Bakeries
K-senDNS
803ida håkonsson
SK Rye sykkel
NORKSport 17-29DNS
2407Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK14DNS
301Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK-junDNS
2506Jenny Pedersen
Soon CK
K15DNS
2403Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK14DNS
2300Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK13DNS
2502Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK15DNS
802Karianne Aandahl Haga
Bærum OCK
KSport 17-29DNS
2604Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK / Outdoorsport
K16DNS
950Kristin Øidvin
IF Frøy Sykkel
NORKSport 50-59DNS
101Kristin Aamodt
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
2102Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK / Team Follo Ung
NORK11DNS
2406Madeleine Grande Matheson
Ullensaker CK / Ullensaker CK
NORK14DNS
850Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel / Team Kåre
POLKSport 30-39DNS
2304Marie Trømborg
Soon CK
NORK13DNS
852Marie Waagan
Moss CK
NORKSport 30-39DNS
2504Marte AG Husby
IF Frøy Sykkel
NORK15DNS
904Mette Vollset
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
Meld feil