United Bakeries Cup 2014 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
11529Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR00:32:00,23
21532Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NOR00:32:16,93+00:00:16,70
31528Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR00:33:23,35+00:01:23,12
41502Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NOR00:34:43,31+00:02:43,08
51526Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NOR00:34:44,20+00:02:43,97
61518Vebjørn Rønning
Svelvik SK
NOR00:35:08,99+00:03:08,76
71514William Støkken
SK Rye sykkel
NOR00:35:25,26+00:03:25,03
81521gard brovold
--- ingen klubb --- / Team Maridalen langrenn
NOR00:37:33,43+00:05:33,20
91512Tinius Gadderud
SK Rye sykkel
NOR00:38:49,66+00:06:49,43
101510Markus Berg
Follo SK / Team Follo Ung
NOR00:39:30,02+00:07:29,79
111508Aslak Djuve
SK Rye sykkel
NOR00:39:53,01+00:07:52,78
121530Adrian Nikolaysen
Romeriksåsen SK
00:42:09,68+00:10:09,45
131504Thomas Meinicke
Bærum OCK / Merida GrassRoot
NOR00:43:05,12+00:11:04,89
141515Fabian GLENNE
Soon CK
NOR00:43:07,74+00:11:07,51
151541Anders Christensen
Romeriksåsen SK
NOR00:45:11,00+00:13:10,77
161507Kevin Skofteby
Follo SK / Team Follo Ung
NOR00:46:56,77+00:14:56,54
171519Erik Gran
Follo SK / Team Follo Ung
NOR00:47:47,08+00:15:46,85
1506Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORDNF
1531Benjamin Egeland Billington
Kolbotn SK
NORDNF
1527Håkon Bjørndal-riis
Lørenskog CK
NORDNF
1503Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK / Merida Grassroot
NORDNF
1538Simen Aannerud Gulbrandsen
Raufoss & Gjøvik SK
NORDNF
1537Andreas Lie
Ullensaker CK
DNS
1533Daniel Skolseg
SK Rye sykkel
DNS
1524Dennis Sandaunet
Eidsvoll SK
NORDNS
1500Erik B Fjærli
Asker CK
NORDNS
1544Erik Egge Jordheim
Kolbotn SK / Gruppe A
DNS
1534Herman Bjerke
SK Rye sykkel
NORDNS
1517Herman Fjellestad
Ullensaker CK
NORDNS
1542Johannes Tuflått Rolfsen
Lørenskog CK
DNS
1501Kristian Kristiansen Kåsamoen
Bærum OCK
NORDNS
1509Marcus Ness
Follo SK / Team Follo Ung
DNS
1505Marius Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NORDNS
1516Mats Tubaas Glende
Soon CK / Soon Ck
NORDNS
1522Nikolai Støylen Stavdal
Bjørndal IF Sykkel
NORDNS
1536Olav Hjemsæter
CK Nittedal
NORDNS
1511Olav Rygnestad Haugerud
SK Rye sykkel
NORDNS
1535Peder Frivold Skotte
Romeriksåsen SK
DNS
1523Robin Skjellum
Follo SK / Team Follo Ung
DNS
1525Sigurd Skatvedt
Eidsvoll SK
DNS
1513Trym Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORDNS
Meld feil