United Bakeries Cup 2014 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1130Didrik Røssum Jensen
CK Nittedal
M11DNS
4006Einar Akselsen
Sarpsborg SK
NORMSport 17-29DNS
6078Eirik Kildal
Røa IL / Hang Loose
NORMSport 40-49DNS
1601Eirik Semb
Follo SK / Team Follo Ung
NORM16DNS
215Eivind Kampesæter Slaaen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM-junDNS
6053Eivind Myhre
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
3Eivind Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-senDNS
2509Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal
K15DNS
2229Elise Krogh
Soon CK
NORK12DNS
2508Emilie Johansen
Svelvik SK
NORK15DNS
103Emilt Benham
Hadeland CK / BenhamKvåle
GBRK-senDNS
1500Erik B Fjærli
Asker CK
NORM15DNS
1222Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM12DNS
1544Erik Egge Jordheim
Kolbotn SK / Gruppe A
M15DNS
6085Erik Mikkelsen
Fossum IF Sykkel / Statoil BIL
NORMSport 40-49DNS
6001Erland Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6045Espen Aune
Stovnerkameratene Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4003Espen Brudal
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
220Even A. Tønseth
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
1402Even Lunsæter Larsen
IF Frøy Sykkel
M14DNS
1448Even Nyhagebråten
Romeriksåsen SK
M14DNS
1626Even Seeberg
CK Nittedal
NORM16DNS
35Felix Breitschädel
Kolbotn SK / Merida Multimania
AUTM-senDNS
6015Franco Endre Grosso
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
1323Fredrik Andre Haug
Svelvik SK / Team merida grassroot
NORM13DNS
1430Fredrik Fjærvoll Olsen
Soon CK
M14DNS
1439Fridtjof Kristiansen
Nesodden SK
NORM14DNS
202Fridtjof Schmidt
Bærum OCK
M-junDNS
6061Frode Nielsen
Follo SK
MSport 40-49DNS
1228Gard Woxholt
SK Rye sykkel
NORM12DNS
1128Gaute Lien Kjølseth
Nesodden SK
NORM11DNS
7015Geir Kjær
Ullevål SK / Milslukern
NORMSport 50-59DNS
5007Geir Ottar Kvernstuen
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
6051Geir Thoresen
Bærum OCK / Team United Bakeries
NORMSport 40-49DNS
5008Gisle Grave
SK Rye sykkel
MSport 30-39DNS
2112Gjendine Eidslott
SK Rye sykkel
NORK11DNS
952Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50-59DNS
903Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-49DNS
1602Hallvard Futterer-Wannebo
Follo SK / Team Follo Ung
NORM16DNS
1458Halvor Hilde Gunleiksrud
Bærum OCK
M14DNS
1214Hannes Fjellestad
Ullensaker CK
NORM12DNS
1630Hans Christian Blichfeldt
Svelvik SK
M16DNS
6038Hans Petter Skott Hansen
Moss CK
NORMSport 40-49DNS
1401Harald Kjønnø Schaanning
Bærum OCK
M14DNS
7010Harald Kristoffer Hanssen
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
2408Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK14DNS
2400Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK14DNS
109Heidi Sandstø
Follo SK / Team Cityride
NORK-senDNS
1446Henrik Bukkholmen
Sarpsborg SK
M14DNS
1327Henrik Holme Stokker
Saltnes Sportsklubb
M13DNS
1146Henrik Ness
Kolbotn SK
M11DNS
1224Henrik Stordahl Berntsen
Sarpsborg SK
M12DNS
49Henrik Sæter
TVK
NORM-senDNS
1534Herman Bjerke
SK Rye sykkel
NORM15DNS
1517Herman Fjellestad
Ullensaker CK
NORM15DNS
108Hilde Hoff
Bærum OCK / Team Skigo/Team United Bakeries
K-senDNS
39Håkon Austad
Varanger Sp.Kl. Sykkel / Team City Ride
NORM-senDNS
1437Haakon Jørstad Larsen
Svelvik SK
NORM14DNS
1603Håkon Lunder Aalrust
Asker CK
NORM16DNS
5040Håvard Persen
SK Rye sykkel / Team Raske Gutter
NORMSport 30-39DNS
1449Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM14DNS
803ida håkonsson
SK Rye sykkel
NORKSport 17-29DNS
2407Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK14DNS
301Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK-junDNS
1425Iver Barlinn Korvald
SK Rye sykkel
M14DNS
1612Jakob Stensåsen
SK Rye sykkel
NORM16DNS
1117James Henriksen
SK Rye sykkel
M11DNS
1218Jan Arthur David-Andersen
--- ingen klubb --- / Sørkedalens IF
M12DNS
6059Jan Ekern
Lørenskog CK
NORMSport 40-49DNS
6074Jan Morten Pettersen
Asker CK / Team Milslukern
NORMSport 40-49DNS
6065Jan Aasgaard
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
2506Jenny Pedersen
Soon CK
K15DNS
1631jesper pettersen
Romeriksåsen SK
M16DNS
31Jo Thorson Nordskar
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-senDNS
6064Joakim Sundnes
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
6006Joar Markhus
Follo SK / Team Sykkelboden
NORMSport 40-49DNS
5009Johan Simon Seland
SK Rye sykkel / Blodsmak SK
NORMSport 30-39DNS
2403Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK14DNS
2300Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK13DNS
1542Johannes Tuflått Rolfsen
Lørenskog CK
M15DNS
7011John Alexander Lundberg
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
6068Jon Erland Fløgstad
Moss CK / Moss politiidrettslag
NORMSport 40-49DNS
5002Jon flydal
IF Frøy Sykkel / Multitude
NORMSport 30-39DNS
5020Jon Kristian Jakobsen
Driv IL Sykkel
NORMSport 30-39DNS
18Jon Marcus Dahlman
Bærum OCK
M-senDNS
1131Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORM11DNS
1237Jonas Bjurgren Rasch
IF Frøy Sykkel
M12DNS
1605Jonas Melby Bråthen
Follo SK
NORM16DNS
1107Jonas Myhr
Asker CK
NORM11DNS
1310Jonas Skjellum
Follo SK
M13DNS
4031Jonas Strand Aasberg
Follo SK
MSport 17-29DNS
5031Jostein Havik Eriksen
Foreningen Frikransen / Blodsmak SK
NORMSport 30-39DNS
2502Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK15DNS
802Karianne Aandahl Haga
Bærum OCK
KSport 17-29DNS
7Karl Christian Sandstø
Follo SK / Team Niner
M-senDNS
1617Karl Kristan Bye
CK Nittedal / Team Smil
NORM16DNS
2604Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK / Outdoorsport
K16DNS
1231Kasper Trygvesson Eikrem
SK Rye sykkel
NORM12DNS
6004Ketil LaForce
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
21Kjartan Pedersen Gurholt
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNS
Meld feil