United Bakeries Cup 2014 - Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
6035Ole Thorbjørn Fodstad
Eidsvoll SK
MSport 40-49DNS
1106Oscar Paulsen
Bærum OCK
BLMM11DNS
6052Paul Anzjøn
Follo SK / Team Asko
NORMSport 40-49DNS
1414Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM14DNS
1621Petter Andrè Iversby
Sarpsborg SK
M16DNS
5006Petter Stiland
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
5Pål Einar Spilleth
Bærum OCK / Team Niner
NORM-senDNS
6009Pål Longva
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6010Pål Saga
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
2227Randine Louise Skofteby
Follo SK
K12DNS
2220Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK / Team Follo Ung
K12DNS
6091Rene Pisani Valen
--- ingen klubb --- / DarkHorse
MSport 40-49DNS
1443Robin Johnsen
Eidsvoll SK
NORM14DNS
5003Ronny Bakke
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNS
6048Runar Sagerud
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNS
36Rune Høydahl
Sande SpKl Sykkel
NORM-senDNS
6062Rune Spikseth
Asker CK
NORMSport 40-49DNS
6011Sander Tufte
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
2230Sara Krogh
Soon CK
NORK12DNS
2309Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK13DNS
1200Sebastian Christensen
Bærum OCK
NORM12DNS
2510Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK15DNS
1442Sigurd Jensen
Sarpsborg SK
M14DNS
1525Sigurd Skatvedt
Eidsvoll SK
M15DNS
110Silje W. Dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORK-senDNS
213Simen Thune Rolfsen
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
1417Simon Aspelund Holstad
Asker CK / Asker CK
NORM14DNS
16Simon Johansson
IK Hero Sykkel
SWEM-senDNS
6031Sindre Rønning
Svelvik SK
NORMSport 40-49DNS
38Sindre Ødemark
Romeriksåsen SK
NORM-senDNS
1114Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
4007Steffen Bråten
Røyken CK
NORMSport 17-29DNS
6027Stein Roger Sollien
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
6086Stein Vegar Larsen
Drammen CK / FMC Technologies
NORMSport 40-49DNS
6016Svein Harald Johnsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6014Svein Aalrust
Asker CK
NORMSport 40-49DNS
1445Sverre Baraas-Klungseth
Eidsvoll SK
NORM14DNS
1607Ted Johansen
IF Frøy Sykkel
NORM16DNS
6041Terje Løvstad
Romeriksåsen SK / Outdoorsport as
NORMSport 40-49DNS
2113Thea Fagerhaug
Romeriksåsen SK
K11DNS
2507Thea Siggerud
Soon CK
NORK15DNS
6018Thomas Brustad
Asker CK
MSport 40-49DNS
40Thomas dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-senDNS
6063Thomas Støkken
Njård
NORMSport 40-49DNS
1142Tobias Schie
Nesodden SK
NORM11DNS
6055Tom Egil Kristiansen
Geilo IL Sykkel
NORMSport 40-49DNS
221tomas urianstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM-junDNS
1333Tommy Iversby
Sarpsborg SK
M13DNS
211Torbjørn Stubberud
IF Frøy Sykkel
NORM-junDNS
32Torbjørn Svanstrøm
Lørenskog CK / Team Milsluker'n
NORM-senDNS
1423Torjus Leite Rimstad
IF Frøy Sykkel
NORM14DNS
1120Torodd Solberg
Soon CK
M11DNS
6080Trond Larsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6060Truls A. Veslum
Asker CK / G-Sport Asker
NORMSport 40-49DNS
4018Truls Ørneberg
Asker CK
NORMSport 17-29DNS
1422Trygve Myhr
Asker CK
M14DNS
1513Trym Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORM15DNS
2405Tuva Siggerud
Soon CK
NORK14DNS
1518Vebjørn Rønning
Svelvik SK
NORM15DNS
1424Vegard Gjertsen
IF Frøy Sykkel
NORM14DNS
5004Vegard Triseth
Bærum OCK / Norconsult
MSport 30-39DNS
2103Vida Dalen Fossum
IF Frøy Sykkel
NORK11DNS
2222Vilde Windelstad
Asker CK
K12DNS
1459Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK
NORM14DNS
1138William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
M11DNS
6039Øyvind Akselsen
Sarpsborg SK
NORMSport 40-49DNS
5025Øyvind Gjermshus
Vestre Aker SK / Johnsen Frameworks
NORMSport 30-39DNS
6020Øyvind Husby
IF Frøy Sykkel / IF Frøy
NORMSport 40-49DNS
6047Øyvind Norli
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
6029Øyvind Sønsteby
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
9023Øystein Ek Haug
Follo SK
NORM9DNF
9004Adrian Aasgaard
Follo SK
NORM9DNS
8500Agnes Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORK6-8DNS
8000Alfred Nikolaisen
IF Frøy Sykkel
M6-8DNS
8001Andreas Gilbert Leite
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
9000Andreas Torp
IF Frøy Sykkel
NORM9DNS
9504Andrine Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORK9DNS
8525Ane Watndal Follestad
Moss CK
NORK6-8DNS
9043Asgeir hansen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M9DNS
9500Aurora Løvaas
IF Frøy Sykkel
NORK9DNS
1037Axel Filseth
Bærum OCK
NORM10DNS
8055Benjamin Røssum Jensen
CK Nittedal
M6-8DNS
1029Birk Wiig
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M10DNS
1025Brage Bakken
Krokskogen Cykleklubb
NORM10DNS
9052Brage Leite Rimstad
IF Frøy Sykkel
M9DNS
1000Christen Backe Staib
Asker CK
M10DNS
8003Christian Holm
IF Frøy Sykkel / Frøy Kids
NORM6-8DNS
8004Christoffer Ånensen
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
8054Daniel Haglund
IF Frøy Sykkel / IF Frø
M6-8DNS
8502Eira Marie Grøndalen
IF Frøy Sykkel
NORK6-8DNS
8005Eirik Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
8086Eirik Sjøl Værnes
Asker CK
NORM6-8DNS
9006Eirik Aamot Eikemo
Follo SK
NORM9DNS
8067Eivind Aamodt Eikemo
Follo SK
NORM6-8DNS
9042Elias Høven
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M9DNS
1033Elias Julsrud
Romeriksåsen SK
NORM10DNS
9003Elias Moen Solberg
IF Frøy Sykkel
NORM9DNS
1001Elias Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM10DNS
8006Emil August Longva
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
9031Emil Huss - Brøste
Follo SK
NORM9DNS
Meld feil