United Bakeries Cup 2014 - Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
6038Hans Petter Skott Hansen
Moss CK
NORMSport 40-49DNF
1208Henrik Haug
SK Rye sykkel
NORM12DNF
1612Jakob Stensåsen
SK Rye sykkel
NORM16DNF
2506Jenny Pedersen
Soon CK
K15DNF
12Joakim Vika
Brumunddal SK
NORM-senDNF
4033Jørgen Ertnes
--- ingen klubb --- / Accenture BIL
NORMSport 17-29DNF
1532Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM15DNF
6101Lars Uno Amundsen
--- ingen klubb ---
NORMSport 40-49DNF
909Mariama Jammeh
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNF
1454Mathias Inderberg
SK Rye sykkel
M14DNF
54Nico Pfitzenmaier
IL Heming - sykkelgruppe / Team Oslo Sportslager
RSAM-senDNF
1536Olav Hjemsæter
CK Nittedal
NORM15DNF
205Olav Katle Fleten
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-junDNF
53Robert Sim
IL Heming - sykkelgruppe / Team Oslo Sportslager
RSAM-senDNF
5029Rune Halvorsen
SK Rye sykkel / Team Isklar
NORMSport 30-39DNF
1428Sivert Brekke
SK Rye sykkel
NORM14DNF
216Thomas Velde
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM-junDNF
1608Tobias Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM16DNF
210Torbjørn Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-junDNF
1134Adam Skare
Kolbotn SK
NORM11DNS
1444Adrian Fløtten
Eidsvoll SK
NORM14DNS
200Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-junDNS
1506Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM15DNS
4002Alexander Hunter
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
1456Alexander Theodor Strøno
Bærum OCK
NORM14DNS
2114Amalie Christensen
Eidsvoll SK
NORK11DNS
6097André Nymoen
IL Heming - sykkelgruppe
MSport 40-49DNS
1225Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M12DNS
1426André Windelstad
Asker CK
NORM14DNS
800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/Statoil BIL
KSport 17-29DNS
204Andreas Baardseth
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
1537Andreas Lie
Ullensaker CK
M15DNS
901Anita Blåsås Hansen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2600Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K16DNS
300Anna Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK-junDNS
809Anna Skaarnæs-Moldestad
Follo SK
NORKSport 17-29DNS
900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-49DNS
1Arild Christophersen
Bærum OCK
NORM-senDNS
6094Arild Vegstø
Soon CK / Son ski og sykkel
NORMSport 40-49DNS
7016Asbjørn Moen
Jardar IL Sykkel
NORMSport 50-59DNS
14Askild Vatnbakk Larsen
Økern Cykle Klubb / Toyota Fuji Team
M-senDNS
1508Aslak Djuve
SK Rye sykkel
NORM15DNS
6040Atle Kvien
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6026Atle Stubberud
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
1339August Jørstad Wingård
IF Frøy Sykkel / Ungdomsgruppa
NORM13DNS
2601Aurora Kildahl
Asker CK
K16DNS
1135Benjamin Nyrud
Eidsvoll SK
NORM11DNS
6066Bjørn Erik Meinicke
Bærum OCK / Merida ambassadør
NORMSport 40-49DNS
7004Bjørn Olav Evensen
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
1101Bjørn Støle Almlöf
IF Frøy Sykkel
M11DNS
207Brandon Calderon
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
5037Børge Søvik
Rauma SK
NORMSport 30-39DNS
7024Bård Møller Bråten
Bærum OCK
NORMSport 50-59DNS
1102Casper Jacobsen Furum
Asker CK
NORM11DNS
1400Christian Axel Stensby Parelius
Asker CK
M14DNS
13Christian Einung Dahl
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNS
1303Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORM13DNS
7008Christian Korvald
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
6030Christian nybø
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNS
6072Christian Stabell Eriksen
IL Heming - sykkelgruppe / Team Milsluker`n
NORMSport 40-49DNS
2311Christine Thorvaldsen
--- ingen klubb --- / TRY
NORK13DNS
6083Christoffer Krogh
Soon CK
MSport 40-49DNS
6046Colin Eick
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
5035Dagfinn Bang-Johansen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1533Daniel Skolseg
SK Rye sykkel
M15DNS
6013David Hunter
SK Rye sykkel
GBRMSport 40-49DNS
1524Dennis Sandaunet
Eidsvoll SK
NORM15DNS
1130Didrik Røssum Jensen
CK Nittedal
M11DNS
4006Einar Akselsen
Sarpsborg SK
NORMSport 17-29DNS
6078Eirik Kildal
Røa IL / Hang Loose
NORMSport 40-49DNS
215Eivind Kampesæter Slaaen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM-junDNS
6053Eivind Myhre
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
3Eivind Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-senDNS
2509Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal
K15DNS
2229Elise Krogh
Soon CK
NORK12DNS
2508Emilie Johansen
Svelvik SK
NORK15DNS
103Emilt Benham
Hadeland CK / BenhamKvåle
GBRK-senDNS
1500Erik B Fjærli
Asker CK
NORM15DNS
1222Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM12DNS
1519Erik Gran
Follo SK / Team Follo Ung
NORM15DNS
4Erik Kay
Follo SK / Team Niner
NORM-senDNS
6001Erland Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6098Erling Klæboe
Fossum IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1402Even Lunsæter Larsen
IF Frøy Sykkel
M14DNS
1448Even Nyhagebråten
Romeriksåsen SK
M14DNS
1626Even Seeberg
CK Nittedal
NORM16DNS
1515Fabian GLENNE
Soon CK
NORM15DNS
35Felix Breitschädel
Kolbotn SK / Merida Multimania
AUTM-senDNS
1430Fredrik Fjærvoll Olsen
Soon CK
M14DNS
1623Fredrik Ramstad Hoff
Bærum OCK
NORM16DNS
202Fridtjof Schmidt
Bærum OCK
M-junDNS
6061Frode Nielsen
Follo SK
MSport 40-49DNS
1128Gaute Lien Kjølseth
Nesodden SK
NORM11DNS
7015Geir Kjær
Ullevål SK / Milslukern
NORMSport 50-59DNS
5007Geir Ottar Kvernstuen
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
5008Gisle Grave
SK Rye sykkel
MSport 30-39DNS
952Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50-59DNS
903Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-49DNS
1458Halvor Hilde Gunleiksrud
Bærum OCK
M14DNS
1214Hannes Fjellestad
Ullensaker CK
NORM12DNS
Meld feil