United Bakeries Cup 2014 - Ritt 7: Holmen, Asker CK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11220Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1200:07:05,14
21105Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1100:07:22,20+00:00:17,06
31217Thomas Roth
Sande SpKl Sykkel / Birk Sport
DENM1200:07:25,09+00:00:19,95
41133Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1100:07:32,97+00:00:27,83
51126William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM1100:07:40,78+00:00:35,64
61203Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM1200:07:41,31+00:00:36,17
71212Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1200:07:48,12+00:00:42,98
81139Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1100:07:57,36+00:00:52,22
91216Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Team Solberg MTB
NORM1200:07:58,11+00:00:52,97
101100Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:08:00,48+00:00:55,34
111113Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:08:02,54+00:00:57,40
121434Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM1400:08:13,82+00:01:08,68
131110Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:08:22,97+00:01:17,83
141226Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:08:24,18+00:01:19,04
151125Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1100:08:28,27+00:01:23,13
161431Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM1400:08:30,03+00:01:24,89
172225Guro tubaas glende
Soon CK / Soon Ck
NORK1200:08:30,29+00:01:25,15
181102Casper Jacobsen Furum
Asker CK
NORM1100:08:31,01+00:01:25,87
192109Line Kristiansen
CK Nittedal
NORK1100:08:31,64+00:01:26,50
201407Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1400:08:33,14+00:01:28,00
211209Håkon Djuve
SK Rye sykkel
NORM1200:08:34,17+00:01:29,03
222224Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1200:08:39,07+00:01:33,93
232223Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1200:08:46,90+00:01:41,76
241433Tobias Wilhelmsen
Nesodden SK
NORM1400:08:47,16+00:01:42,02
251427Ludvig Fischer Aasheim
SK Rye sykkel / SK Rye
NORM1400:08:47,28+00:01:42,14
261120Torodd Solberg
Soon CK
M1100:08:49,04+00:01:43,90
271432Håkon Pilvik
Soon CK / Merida Grassroot
NORM1400:08:51,33+00:01:46,19
281137Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1100:08:51,73+00:01:46,59
291211Nikolai Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORM1200:08:52,24+00:01:47,10
302218Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1200:08:52,76+00:01:47,62
311155Emil Øfsti Berg-Jacobsen
Asker CK
NORM1100:08:54,87+00:01:49,73
321147Erik Ola Jorde
Asker CK / Asker CK
NORM1100:08:55,05+00:01:49,91
331207Truls Nordhagen
Asker CK
NORM1200:08:56,67+00:01:51,53
342216Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1200:08:56,82+00:01:51,68
351438Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM1400:08:57,43+00:01:52,29
361311Mads Simonsen
Follo SK
NORM1300:09:00,75+00:01:55,61
371115Fredrik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalens IF
NORM1100:09:03,13+00:01:57,99
381302Eirik Stene
Bærum OCK
NORM1300:09:03,51+00:01:58,37
391121Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1100:09:04,12+00:01:58,98
402217Hannah Lervik
Asker CK
NORK1200:09:04,81+00:01:59,67
411229Jesper Bjørnstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:09:06,56+00:02:01,42
422105Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1100:09:07,56+00:02:02,42
431136Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1100:09:08,47+00:02:03,33
441321Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM1300:09:08,94+00:02:03,80
451300Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1300:09:09,33+00:02:04,19
461124Fredrik Aasen Hemstad
Romeriksåsen SK
NORM1100:09:10,98+00:02:05,84
471219Ådne Finset
Nesodden SK / Nesodden SK
NORM1200:09:11,74+00:02:06,60
481453Anders Myhre
Ringerike SK
NORM1400:09:13,75+00:02:08,61
491103Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1100:09:13,91+00:02:08,77
501441Kevin Sørensen
Eidsvoll SK
NORM1400:09:14,60+00:02:09,46
511408Konrad Bukve
Asker CK
NORM1400:09:17,90+00:02:12,76
522411Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1400:09:18,68+00:02:13,54
531215Iver Kjelsaas
--- ingen klubb --- / Sørkedalen
NORM1200:09:18,97+00:02:13,83
542101Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1100:09:19,31+00:02:14,17
552401Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1400:09:21,07+00:02:15,93
561316Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM1300:09:23,36+00:02:18,22
571202Magnus Næss
Asker CK
NORM1200:09:26,44+00:02:21,30
581309Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM1300:09:27,38+00:02:22,24
591416Mathias Skjevdal
Follo SK
NORM1400:09:30,15+00:02:25,01
601323Fredrik Andre Haug
Svelvik SK / Team merida grassroot
NORM1300:09:30,40+00:02:25,26
611331Mikkel Skjellum
Follo SK / Team Follo Ung
NORM1300:09:30,87+00:02:25,73
621403Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1400:09:33,54+00:02:28,40
631410Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM1400:09:33,62+00:02:28,48
641457Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1400:09:37,26+00:02:32,12
651140Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1100:09:40,30+00:02:35,16
661326Martin Winther
Svelvik SK
NORM1300:09:40,98+00:02:35,84
671429Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORM1400:09:41,37+00:02:36,23
681223Stian Nordby
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1200:09:41,60+00:02:36,46
692107Emilie Frosting Taug
CK Nittedal
NORK1100:09:43,37+00:02:38,23
7020Johan Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / BOC Elite
NORM-sen00:09:43,76+00:02:38,62
712Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM-sen00:09:46,84+00:02:41,70
722302Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1300:09:48,34+00:02:43,20
731421Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM1400:09:49,10+00:02:43,96
741325Jørgen Langklopp
Svelvik SK
NORM1300:09:49,62+00:02:44,48
752111Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1100:09:50,87+00:02:45,73
761418Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM1400:09:52,26+00:02:47,12
771419sindre øksby
Asker CK
M1400:09:52,89+00:02:47,75
781313BIRK MØLLER GUNDERSEN
SK Rye sykkel
NORM1300:09:53,45+00:02:48,31
791412Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1400:09:54,25+00:02:49,11
801440Kristoffer Sandaker
Moss CK
NORM1400:09:54,27+00:02:49,13
814Erik Kay
Follo SK / Team Niner
NORM-sen00:09:55,94+00:02:50,80
821148Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1100:09:59,08+00:02:53,94
836Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NORM-sen00:09:59,42+00:02:54,28
841420Thorstein Solvang
Asker CK
M1400:10:00,67+00:02:55,53
851328Sigurd Nicolaysen
CK Nittedal
NORM1300:10:01,14+00:02:56,00
862305Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK1300:10:01,23+00:02:56,09
8740Thomas dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-sen00:10:03,07+00:02:57,93
881317Sebastian Berg
Follo SK / Team Follo Ung
NORM1300:10:06,50+00:03:01,36
891447Henrik Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1400:10:09,71+00:03:04,57
892402Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1400:10:09,71+00:03:04,57
91209Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-jun00:10:10,30+00:03:05,16
921108Adrian Hansen Bråthen
SK Rye sykkel
NORM1100:10:13,50+00:03:08,36
931112Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NORM1100:10:14,41+00:03:09,27
942403Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1400:10:14,56+00:03:09,42
952301Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1300:10:17,51+00:03:12,37
96210Torbjørn Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-jun00:10:18,63+00:03:13,49
9751Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb / Team Elite
NORM-sen00:10:18,75+00:03:13,61
982232Nora Ingeberg
Nesodden SK
NORK1200:10:20,52+00:03:15,38
991322Vetle Opheim Rønningsveen
SK Rye sykkel
NORM1300:10:21,32+00:03:16,18
1001529Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1500:10:21,75+00:03:16,61
Meld feil