United Bakeries Cup 2014 - Ritt 6: Skullerud, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1606Ludvik Aspelund Holstad
Asker CK
NORM16DNF
1510Markus Berg
Follo SK / Team Follo Ung
NORM15DNF
904Mette Vollset
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNF
7012Ola Ringsaker
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNF
1127per einar brovold
--- ingen klubb --- / Team Maridalen langrenn
NORM11DNF
5029Rune Halvorsen
SK Rye sykkel / Team Isklar
NORMSport 30-39DNF
36Rune Høydahl
Sande SpKl Sykkel
NORM-senDNF
224Sebastian Kjær
Lillehammer Cykleklubb / Merida NTG
NORM-junDNF
6031Sindre Rønning
Svelvik SK
NORMSport 40-49DNF
210Torbjørn Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-junDNF
6080Trond Larsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNF
6060Truls A. Veslum
Asker CK / G-Sport Asker
NORMSport 40-49DNF
1518Vebjørn Rønning
Svelvik SK
NORM15DNF
1134Adam Skare
Kolbotn SK
NORM11DNS
200Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-junDNS
1309Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM13DNS
4002Alexander Hunter
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
1324Alexander Smàri Leifsson Pedersen
Svelvik SK
NORM13DNS
1456Alexander Theodor Strøno
Bærum OCK
NORM14DNS
1453Anders Myhre
Ringerike SK
NORM14DNS
1225Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M12DNS
1426André Windelstad
Asker CK
NORM14DNS
800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/Statoil BIL
KSport 17-29DNS
204Andreas Baardseth
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
1616Andreas Finni Magnussen
CK Nittedal
NORM16DNS
1537Andreas Lie
Ullensaker CK
M15DNS
1457Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM14DNS
901Anita Blåsås Hansen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
300Anna Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK-junDNS
900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-49DNS
6000Arild Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1Arild Christophersen
Bærum OCK
NORM-senDNS
7016Asbjørn Moen
Jardar IL Sykkel
NORMSport 50-59DNS
14Askild Vatnbakk Larsen
Økern Cykle Klubb / Toyota Fuji Team
M-senDNS
1508Aslak Djuve
SK Rye sykkel
NORM15DNS
6026Atle Stubberud
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
2601Aurora Kildahl
Asker CK
K16DNS
1135Benjamin Nyrud
Eidsvoll SK
NORM11DNS
1313BIRK MØLLER GUNDERSEN
SK Rye sykkel
NORM13DNS
6066Bjørn Erik Meinicke
Bærum OCK / Merida ambassadør
NORMSport 40-49DNS
7004Bjørn Olav Evensen
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
1101Bjørn Støle Almlöf
IF Frøy Sykkel
M11DNS
1622Bjørnar Kj Jacobsen
Driv IL Sykkel
NORM16DNS
207Brandon Calderon
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
5038Børge Bjerkeli
Rauma SK
NORMSport 30-39DNS
5037Børge Søvik
Rauma SK
NORMSport 30-39DNS
6037Bård Vereide
Ullensaker CK
NORMSport 40-49DNS
7006Carl Jacob Sommerfelt
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
6044Charles Marsden
Foreningen Frikransen
NORMSport 40-49DNS
1400Christian Axel Stensby Parelius
Asker CK
M14DNS
13Christian Einung Dahl
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNS
4013Christopher Storm Larsen
Oslostudentenes IK Sykkel / Fractura Claviculae
NORMSport 17-29DNS
5035Dagfinn Bang-Johansen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
6013David Hunter
SK Rye sykkel
GBRMSport 40-49DNS
1524Dennis Sandaunet
Eidsvoll SK
NORM15DNS
1316Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM13DNS
4006Einar Akselsen
Sarpsborg SK
NORMSport 17-29DNS
6078Eirik Kildal
Røa IL / Hang Loose
NORMSport 40-49DNS
215Eivind Kampesæter Slaaen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM-junDNS
6053Eivind Myhre
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
2509Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal
K15DNS
2229Elise Krogh
Soon CK
NORK12DNS
2508Emilie Johansen
Svelvik SK
NORK15DNS
2106Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK11DNS
103Emilt Benham
Hadeland CK / BenhamKvåle
GBRK-senDNS
1222Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM12DNS
1544Erik Egge Jordheim
Kolbotn SK / Gruppe A
M15DNS
1519Erik Gran
Follo SK / Team Follo Ung
NORM15DNS
6085Erik Mikkelsen
Fossum IF Sykkel / Statoil BIL
NORMSport 40-49DNS
6001Erland Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
209Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
4003Espen Brudal
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
4014Even Braaten
IK Hero Sykkel / team nullstress
NORMSport 17-29DNS
1402Even Lunsæter Larsen
IF Frøy Sykkel
M14DNS
1626Even Seeberg
CK Nittedal
NORM16DNS
1515Fabian GLENNE
Soon CK
NORM15DNS
35Felix Breitschädel
Kolbotn SK / Merida Multimania
AUTM-senDNS
1318Felix K. Bergmann
SK Rye sykkel
NORM13DNS
6015Franco Endre Grosso
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
1429Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORM14DNS
1430Fredrik Fjærvoll Olsen
Soon CK
M14DNS
1332Fredrik Fodstad
Eidsvoll SK
NORM13DNS
2Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM-senDNS
6061Frode Nielsen
Follo SK
MSport 40-49DNS
1228Gard Woxholt
SK Rye sykkel
NORM12DNS
1128Gaute Lien Kjølseth
Nesodden SK
NORM11DNS
7015Geir Kjær
Ullevål SK / Milslukern
NORMSport 50-59DNS
5008Gisle Grave
SK Rye sykkel
MSport 30-39DNS
903Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-49DNS
1602Hallvard Futterer-Wannebo
Follo SK / Team Follo Ung
NORM16DNS
1458Halvor Hilde Gunleiksrud
Bærum OCK
M14DNS
1214Hannes Fjellestad
Ullensaker CK
NORM12DNS
1630Hans Christian Blichfeldt
Svelvik SK
M16DNS
6038Hans Petter Skott Hansen
Moss CK
NORMSport 40-49DNS
1401Harald Kjønnø Schaanning
Bærum OCK
M14DNS
2408Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK14DNS
2400Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK14DNS
1446Henrik Bukkholmen
Sarpsborg SK
M14DNS
1327Henrik Holme Stokker
Saltnes Sportsklubb
M13DNS
1447Henrik Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM14DNS
Meld feil