United Bakeries Cup 2014 - Ritt 5: Drøbakk, Follo SK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
2601Aurora Kildahl
Asker CK
K16DNS
203Bastian Haug
Follo SK / Team Follo Ung
M-junDNS
1135Benjamin Nyrud
Eidsvoll SK
NORM11DNS
6066Bjørn Erik Meinicke
Bærum OCK / Merida ambassadør
NORMSport 40-49DNS
1101Bjørn Støle Almlöf
IF Frøy Sykkel
M11DNS
1622Bjørnar Kj Jacobsen
Driv IL Sykkel
M16DNS
207Brandon Calderon
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
6037Bård Vereide
Ullensaker CK
NORMSport 40-49DNS
7006Carl Jacob Sommerfelt
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
6044Charles Marsden
Foreningen Frikransen
NORMSport 40-49DNS
1400Christian Axel Stensby Parelius
Asker CK
M14DNS
13Christian Einung Dahl
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNS
1303Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORM13DNS
6030Christian nybø
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNS
6072Christian Stabell Eriksen
IL Heming - sykkelgruppe / Team Milsluker`n
NORMSport 40-49DNS
6083Christoffer Krogh
Soon CK
MSport 40-49DNS
4013Christopher Storm Larsen
Oslostudentenes IK Sykkel / Fractura Claviculae
NORMSport 17-29DNS
5035Dagfinn Bang-Johansen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1533Daniel Skolseg
SK Rye sykkel
M15DNS
6013David Hunter
SK Rye sykkel
GBRMSport 40-49DNS
1524Dennis Sandaunet
Eidsvoll SK
NORM15DNS
1130Didrik Røssum Jensen
CK Nittedal
M11DNS
1601Eirik Semb
Follo SK / Team Follo Ung
NORM16DNS
1112Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NORM11DNS
6053Eivind Myhre
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
3Eivind Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-senDNS
2509Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal
K15DNS
2229Elise Krogh
Soon CK
NORK12DNS
2508Emilie Johansen
Svelvik SK
NORK15DNS
2106Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK11DNS
1500Erik B Fjærli
Asker CK
NORM15DNS
6085Erik Mikkelsen
Fossum IF Sykkel / Statoil BIL
NORMSport 40-49DNS
6001Erland Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1121Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM11DNS
1626Even Seeberg
CK Nittedal
NORM16DNS
1620Even Skeide
Eidsvoll SK
NORM16DNS
35Felix Breitschädel
Kolbotn SK / Merida Multimania
M-senDNS
1115Fredrik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalens IF
NORM11DNS
2Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM-senDNS
202Fridtjof Schmidt
Bærum OCK
M-junDNS
6061Frode Nielsen
Follo SK
MSport 40-49DNS
1228Gard Woxholt
SK Rye sykkel
NORM12DNS
7015Geir Kjær
Ullevål SK / Milslukern
NORMSport 50-59DNS
6051Geir Thoresen
Bærum OCK / Team United Bakeries
NORMSport 40-49DNS
5008Gisle Grave
SK Rye sykkel
MSport 30-39DNS
2112Gjendine Eidslott
SK Rye sykkel
NORK11DNS
903Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-49DNS
1602Hallvard Futterer-Wannebo
Follo SK / Team Follo Ung
NORM16DNS
1214Hannes Fjellestad
Ullensaker CK
NORM12DNS
1405Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM14DNS
Meld feil