United Bakeries Cup 2014 - Ritt 5: Drøbakk, Follo SK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1511447Henrik Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1400:41:40,48+00:29:57,90
1521627Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM1600:41:41,09+00:29:58,51
1531424Vegard Gjertsen
IF Frøy Sykkel
NORM1400:41:46,47+00:30:03,89
1541304Eivind Lindmo
IF Frøy Sykkel
NORM1300:42:28,66+00:30:46,08
1551320Jonas Olsson
SK Rye sykkel
NORM1300:42:29,72+00:30:47,14
1562600Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K1600:43:09,00+00:31:26,42
1571319Jonas Brandt
SK Rye sykkel
NORM1300:43:45,93+00:32:03,35
1581603Håkon Lunder Aalrust
Asker CK
NORM1600:44:00,14+00:32:17,56
1591406Jørgen Stien
IF Frøy Sykkel
M1400:44:39,73+00:32:57,15
1601423Torjus Leite Rimstad
IF Frøy Sykkel
NORM1400:45:02,49+00:33:19,91
1611529Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1500:45:27,11+00:33:44,53
1621429Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORM1400:45:41,17+00:33:58,59
1631528Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1500:46:28,95+00:34:46,37
1641507Kevin Skofteby
Follo SK / Team Follo Ung
NORM1500:48:04,39+00:36:21,81
1651430Fredrik Fjærvoll Olsen
Soon CK
M1400:48:14,53+00:36:31,95
1661536Olav Hjemsæter
CK Nittedal
NORM1500:48:24,19+00:36:41,61
1671600Anders Aksnes Smith
Bærum OCK
NORM1600:48:26,37+00:36:43,79
1681510Markus Berg
Follo SK / Team Follo Ung
NORM1500:48:39,91+00:36:57,33
1691502Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1500:48:40,01+00:36:57,43
1701308Jakob Berntzen
Follo SK / Team Follo Ung
NORM1300:48:40,26+00:36:57,68
171303Meda Petrusauskaite
Soon CK
LTUK-jun00:49:01,07+00:37:18,49
1721518Vebjørn Rønning
Svelvik SK
NORM1500:49:09,81+00:37:27,23
1731619Trygve Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NORM1600:50:02,65+00:38:20,07
1741514William Støkken
SK Rye sykkel
NORM1500:50:28,20+00:38:45,62
1751532Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM1500:50:34,89+00:38:52,31
1761505Marius Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NORM1500:51:01,39+00:39:18,81
1771617Karl Kristan Bye
CK Nittedal / Team Smil
NORM1600:51:24,80+00:39:42,22
1781607Ted Johansen
IF Frøy Sykkel
NORM1600:51:50,06+00:40:07,48
1791503Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK / Merida Grassroot
NORM1500:51:53,05+00:40:10,47
1801609Henning Åsheim
SK Rye sykkel
NORM1600:52:01,74+00:40:19,16
1811623Fredrik Ramstad Hoff
Bærum OCK
NORM1600:52:06,17+00:40:23,59
1821523Robin Skjellum
Follo SK / Team Follo Ung
M1500:52:09,01+00:40:26,43
1831611Jacob Christophersen
SK Rye sykkel
NORM1600:52:27,58+00:40:45,00
1841506Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM1500:52:36,46+00:40:53,88
1851613Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM1600:52:37,74+00:40:55,16
1861512Tinius Gadderud
SK Rye sykkel
NORM1500:52:38,91+00:40:56,33
187952Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50-5900:53:08,40+00:41:25,82
1881612Jakob Stensåsen
SK Rye sykkel
NORM1600:53:24,60+00:41:42,02
189804Jeanett Jensen
Follo SK
NORKSport 17-2900:53:53,17+00:42:10,59
1901545Ole Andreas O. Gaupseth
Halden CK / Halden CK
NORM1500:53:53,59+00:42:11,01
1911516Mats Tubaas Glende
Soon CK / Soon Ck
NORM1500:54:10,63+00:42:28,05
192851Trude D. Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-3900:55:13,32+00:43:30,74
193301Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK-jun00:55:49,77+00:44:07,19
1941530Adrian Nikolaysen
Romeriksåsen SK
M1500:55:58,05+00:44:15,47
1951515Fabian GLENNE
Soon CK
NORM1500:56:05,26+00:44:22,68
1961544Erik Egge Jordheim
Kolbotn SK / Gruppe A
M1500:56:48,28+00:45:05,70
197222Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel / Bernhansen
NORM-jun00:56:58,47+00:45:15,89
198852Marie Waagan
Moss CK
NORKSport 30-3900:57:11,28+00:45:28,70
199906Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 40-4900:58:19,68+00:46:37,10
2001614William Karlsson
Soon CK
NORM1600:58:19,96+00:46:37,38
Meld feil