2105. Tirill Marie Møller Gundersen

DatoArrangementKlasseTidRank
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1400:26:163
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
K1400:15:223
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
K 13-1400:22:482
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
K 13-1400:32:082
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
K1400:19:452
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
K1400:20:432
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
K 13-1400:02:11,773
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
K 13-14DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
K 13-1400:02:43,219
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
K 13-1400:03:00,0003
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
K 13-1400:01:06,542
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneK 1400:25:593
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
K14DNS
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
K14DNS
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
K1400:18:503
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
K 13-1400:02:492
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
K 13-14Startet
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
K 13-1400:02:49,02
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
K 13-1400:00:02,02
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
K 13-1400:03:001
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K 13-1400:14:053
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
K14DNS
15.10.2016Ivar Formos Minneløp 20169 km
Jenter 13-14 år (2002-2003)
00:49:5312
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K1300:24:073
05.09.2016Klubbmesterskap Sportklubben Rye
Terrengsykkel
K13DNS
01.09.2016Klubbmesterskap Sportklubben Rye
Landevei sykkel
K13DNS
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K1300:17:252
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K1300:19:423
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K1300:16:253
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
K 13-1400:03:25,233
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
K 13-1400:03:43,152
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
K 13-1400:03:29,007
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
K 13-1400:03:48,853
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOK 1300:17:44,84
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1300:17:494
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K13DNS
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1300:20:023
10.10.2015Ivar Formos Minneløp 2015 (3oppogned)3 km
Jenter 11-12 år
00:11:40,811
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1200:15:03,051
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K1200:10:08,492
07.09.2015Klubbmesterskap terrengsykkel Sk Rye 2015K 1200:13:52,71
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K1200:19:42,913
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K1200:08:35,063
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K12DNS
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1200:13:45,665
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K12DNF
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
K 11-1200:18:25,74
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 11-1200:17:32,65
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1200:15:34,024
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
J 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
J 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
J 12 år01:14:56,11
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
J 12 år01:07:05,01
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
J 12 år01:14:22,01
11.10.2014Ivar Formos Minneløp 20143 km
Jenter 11-12 år
00:12:26,48
15.09.2014Klubbmesterskap Rye 2014 - terrengsykkelK11-1200:15:27,12
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1100:09:23,663
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1100:19:51,483
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1100:09:07,562
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1100:11:47,042
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1100:14:45,743
09.06.2014Vestmarkrittet 2014Barn
K11-12
00:17:25,16
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1100:16:17,182
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1100:11:04,713
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K11DNS
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1100:17:24,162
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1000:09:48,992
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1000:10:30,842
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1000:07:03,401
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1000:08:46,292
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1000:11:33,582
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1000:13:11,242
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1000:04:59,841
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K10DNS
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Løp
K 6-900:01:31,89
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Terrengsykkel
K 6-900:05:11,40
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K900:04:39,97
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K900:04:33,98
22.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
K900:06:47,96
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K900:07:24,25
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K9DNS
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K900:08:27,26
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K900:11:06,98
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K900:03:27,19
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K9DNS
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
K6-800:06:23,0
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K6-8DNS
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K6-8DNS
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K6-8DNS
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K6-8DNS
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K6-800:06:52,8
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K6-800:03:11,2
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K6-800:05:44,0
25.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K6-900:08:36,0
09.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K6-900:06:04,0
02.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye
K6-900:12:07,0
26.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K6-900:09:48,0
12.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K6-900:06:52,0
Lukk