9503. Madeleine I. B. Götz

DatoArrangementKlasseTidRank
23.08.2020Oslo Terrengsykkelfestival 2020
Kortbaneritt (XCC)
K 1502:17:514
22.08.2020Oslo Terrengsykkelfestival 2020
Rundbaneritt (XCO)
K 1501:01:054
28.06.2020Lillehammer MTB Weekend 2020
Rundbaneritt (XCO)
K 1500:58:496
27.06.2020Lillehammer MTB Weekend 2020
Temporitt (XCT)
K 1500:26:19,46
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1300:43:484
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
K13DNS
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
K1300:23:584
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K13DNS
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K1300:27:566
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1300:27:065
26.05.2018Terrengsykkelrittet 2018Ungdomsrittet
K13-14
DNS
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K1300:37:334
08.05.2018Kalascup 2018
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1300:48:554
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K 13-14DNS
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K 13-1400:32:1018
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K 13-1400:51:179
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 13-1400:27:05,19
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1200:23:296
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
K1200:23:284
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
K 11-1200:22:544
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
K 11-12DNF
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
K1200:15:275
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
K1200:28:176
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
K 11-12DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
K 11-12DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
K 11-12DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
K 11-1200:02:58,146
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
K 11-12DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
K 11-12DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneK 11-1200:28:158
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
K12DNF
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
K12DNS
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
K12DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
K 11-12DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
K 11-12Startet
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
K 11-12DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
K 11-1200:04:12,65
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
K 11-1200:00:05,05
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
K 11-12DNS
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneK 11-12DNF
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K 11-1200:14:138
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K 11-1200:23:0210
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K 11-1200:22:44,68
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 11-1200:35:18,58
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
K1200:12:344
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 11-12DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Finaler
K 11-12DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Kvartfinaler
K 11-12DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Prolog
K 11-1200:04:10,993
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Semifinaler
K 11-12DNS
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOK 11-1200:05:54,34
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K1100:20:455
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K1100:10:584
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K1100:14:263
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K1100:26:234
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 11-12DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
K 11-12DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
K 11-12DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
K 11-1200:04:49,705
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
K 11-12DNS
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOK 11-1200:14:30,07
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1100:14:394
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
K 11-12DNS
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
K 11-12DNS
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
K 11-1200:27:19,46
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K1100:28:564
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1100:14:307
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
K 11-1200:22:05,15
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 11-1200:20:41,05
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1000:11:49,70
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K10DNS
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K1000:13:49,35
16.08.2015Hortenrittet 2015
NC9 rundbane XCO
K 1000:09:15,5
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
K 1000:09:20,2
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K1000:14:25,23
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K1000:08:44,19
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1000:08:34,07
30.05.2015Terrengsykkelrittet 2015Barnerittet 2004-2005, 1 runde a 4,2 km
J2005
00:32:06,5
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1000:14:04,99
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 1000:19:10,8
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1000:10:10,71
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
K 1000:09:50,9
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
K 1000:10:27,4
20.09.2014NC Terreng Rundbane: SkullerudrittetRekrutt kvinner 9 år00:07:10,2
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K900:11:18,45
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K900:10:45,59
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K900:13:10,25
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K900:08:44,01
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K900:07:28,47
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K900:10:56,07
31.05.2014Terrengsykkelrittet 20141 runde a 1,5 km
J 9
00:10:22,78
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K900:14:50,66
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K900:08:10,44
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K900:10:27,17
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K6-800:03:13,75
28.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
K6-800:06:20,35
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K6-800:06:02,71
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K6-800:04:02,02
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K6-800:04:19,62
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K6-800:07:54,89
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K6-800:07:50,98
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K6-800:03:52,42
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K6-800:03:17,40
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K6-800:06:10,30
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K6-800:06:21,35
22.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
K6-800:07:46,08
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K6-800:04:26,36
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K6-800:04:31,57
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K6-800:08:44,17
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K6-800:06:40,09
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K6-800:03:48,83
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K6-800:04:23,87
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
K6-800:07:38,1
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K6-800:07:44,1
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K6-800:08:44,1
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K6-800:04:23,1
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K6-800:05:44,8
01.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye (STAFETT)
K6-800:11:49,9
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K6-800:08:32,5
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K6-800:04:42,7
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K6-800:07:50,2
Lukk