United Bakeries Cup 2014 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11133Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1100:11:56,48
21105Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1100:11:58,86+00:00:02,38
31126William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM1100:12:01,43+00:00:04,95
41217Thomas Roth
Sande SpKl Sykkel / Birk Sport
DENM1200:12:10,55+00:00:14,07
52401Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1400:12:30,23+00:00:33,75
62301Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1300:12:34,32+00:00:37,84
72302Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1300:12:39,07+00:00:42,59
81201Mathias Sandberg Kristiansen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:12:43,34+00:00:46,86
91212Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1200:12:44,63+00:00:48,15
101100Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:13:05,26+00:01:08,78
111125Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1100:13:10,28+00:01:13,80
121139Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1100:13:12,35+00:01:15,87
131113Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:13:15,50+00:01:19,02
141216Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Team Solberg MTB
NORM1200:13:20,67+00:01:24,19
152305Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK1300:13:25,72+00:01:29,24
161205Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM1200:13:37,03+00:01:40,55
171211Nikolai Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORM1200:13:41,94+00:01:45,46
181209Håkon Djuve
SK Rye sykkel
NORM1200:14:02,02+00:02:05,54
191124Fredrik Aasen Hemstad
Romeriksåsen SK
NORM1100:14:05,84+00:02:09,36
201102Casper Jacobsen Furum
Asker CK
NORM1100:14:10,80+00:02:14,32
211210Jens Flakstad Vold
SK Rye sykkel
NORM1200:14:13,12+00:02:16,64
222216Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1200:14:13,22+00:02:16,74
232307Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal
K1300:14:22,11+00:02:25,63
241127per einar brovold
--- ingen klubb --- / Team Maridalen langrenn
NORM1100:14:22,58+00:02:26,10
251115Fredrik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalens IF
NORM1100:14:26,43+00:02:29,95
262223Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1200:14:28,02+00:02:31,54
272303Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1300:14:28,49+00:02:32,01
281120Torodd Solberg
Soon CK
M1100:14:29,80+00:02:33,32
292109Line Kristiansen
CK Nittedal
NORK1100:14:30,31+00:02:33,83
301226Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:14:36,33+00:02:39,85
312403Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1400:14:43,00+00:02:46,52
321152Johannes Galåen
SK Rye sykkel
NORM1100:14:53,90+00:02:57,42
331136Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1100:14:56,65+00:03:00,17
341123Torgeir Hanebrekke Fjellsøy
Romeriksåsen SK
NORM1100:14:57,48+00:03:01,00
352311Christine Thorvaldsen
--- ingen klubb --- / TRY
NORK1300:14:58,72+00:03:02,24
361229Jesper Bjørnstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:15:09,18+00:03:12,70
372225Guro tubaas glende
Soon CK / Soon Ck
NORK1200:15:24,46+00:03:27,98
382408Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1400:15:30,56+00:03:34,08
391215Iver Kjelsaas
--- ingen klubb --- / Sørkedalen
NORM1200:15:32,37+00:03:35,89
402409Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1400:15:42,53+00:03:46,05
411119Sander Porsholt
Soon CK / Soon CK
NORM1100:15:51,50+00:03:55,02
422217Hannah Lervik
Asker CK
NORK1200:15:54,80+00:03:58,32
432404Katharina Sommerfelt
SK Rye sykkel / Merida Grassroot
NORK1400:15:58,60+00:04:02,12
442105Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1100:16:01,51+00:04:05,03
451121Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1100:16:12,19+00:04:15,71
461150Mats Tombre
Romeriksåsen SK
NORM1100:16:14,48+00:04:18,00
471207Truls Nordhagen
Asker CK
NORM1200:16:18,69+00:04:22,21
481208Henrik Haug
SK Rye sykkel
NORM1200:16:19,02+00:04:22,54
491147Erik Ola Jorde
Asker CK / Asker CK
NORM1100:16:21,09+00:04:24,61
502226Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1200:16:22,67+00:04:26,19
511218Jan Arthur David-Andersen
--- ingen klubb --- / Sørkedalens IF
M1200:16:44,11+00:04:47,63
522215Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1200:16:46,92+00:04:50,44
531448Even Nyhagebråten
Romeriksåsen SK
M1400:16:48,05+00:04:51,57
542107Emilie Frosting Taug
CK Nittedal
NORK1100:16:59,94+00:05:03,46
551104Andrè Steinvåg
Follo SK
M1100:17:06,46+00:05:09,98
561231Kasper Trygvesson Eikrem
SK Rye sykkel
NORM1200:17:13,45+00:05:16,97
572229Elise Krogh
Soon CK
NORK1200:17:14,37+00:05:17,89
582230Sara Krogh
Soon CK
NORK1200:17:14,99+00:05:18,51
592Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM-sen00:17:28,56+00:05:32,08
6020Johan Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / BOC Elite
NORM-sen00:17:30,18+00:05:33,70
6139Håkon Austad
Varanger Sp.Kl. Sykkel / Team City Ride
NORM-sen00:17:30,19+00:05:33,71
622309Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK1300:17:30,51+00:05:34,03
631129Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:17:48,96+00:05:52,48
642101Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1100:17:51,47+00:05:54,99
651117James Henriksen
SK Rye sykkel
M1100:17:54,29+00:05:57,81
668Kristian Johansen
Follo SK / Team Niner
NORM-sen00:18:00,97+00:06:04,49
671436Gabriel Slinger
Svelvik SK
NORM1400:18:16,31+00:06:19,83
681Arild Christophersen
Bærum OCK
NORM-sen00:18:20,29+00:06:23,81
691228Gard Woxholt
SK Rye sykkel
NORM1200:18:28,57+00:06:32,09
7010Sturla Kaasa
Driv IL Sykkel / Team niner
NORM-sen00:18:35,89+00:06:39,41
716Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NORM-sen00:18:38,03+00:06:41,55
72209Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-jun00:18:39,23+00:06:42,75
731603Håkon Lunder Aalrust
Asker CK
NORM1600:18:43,04+00:06:46,56
7428Nicolas A M Bourdillat
IK Hero Sykkel
FRAM-sen00:18:43,81+00:06:47,33
751529Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1500:18:46,35+00:06:49,87
76218Markus Mowe Martinsen
Nesodden SK / Niner
M-jun00:18:48,97+00:06:52,49
775007Geir Ottar Kvernstuen
SK Rye sykkel
NORMSport 30-3900:18:53,55+00:06:57,07
781109Jonathan Berntsen
Follo SK
NORM1100:18:55,33+00:06:58,85
7916Simon Johansson
IK Hero Sykkel
SWEM-sen00:18:56,32+00:06:59,84
802224Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1200:18:56,76+00:07:00,28
8142Jon Kristian Svaland
Birkenes IL Sykkel / Team Cityride
NORM-sen00:18:57,71+00:07:01,23
821616Andreas Finni Magnussen
CK Nittedal
NORM1600:18:58,74+00:07:02,26
835Pål Einar Spilleth
Bærum OCK / Team Niner
NORM-sen00:18:59,52+00:07:03,04
841528Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1500:19:05,10+00:07:08,62
856090Ole Kristian Sørland
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Milslukern
NORMSport 40-4900:19:05,75+00:07:09,27
866075Brede Arntzen
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-4900:19:06,86+00:07:10,38
876037Bård Vereide
Ullensaker CK
NORMSport 40-4900:19:07,08+00:07:10,60
88210Torbjørn Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-jun00:19:08,16+00:07:11,68
891502Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1500:19:09,94+00:07:13,46
901148Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1100:19:12,96+00:07:16,48
919Rajeev Rai
SK Rye sykkel / Team G-sport
NORM-sen00:19:13,55+00:07:17,07
927Karl Christian Sandstø
Follo SK / Team Niner
M-sen00:19:14,66+00:07:18,18
9314Askild Vatnbakk Larsen
Økern Cykle Klubb / Toyota Fuji Team
M-sen00:19:15,31+00:07:18,83
941108Adrian Hansen Bråthen
SK Rye sykkel
NORM1100:19:17,51+00:07:21,03
956059Jan Ekern
Lørenskog CK
NORMSport 40-4900:19:21,23+00:07:24,75
966046Colin Eick
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-4900:19:21,63+00:07:25,15
97206Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-jun00:19:22,30+00:07:25,82
985018Fredrik Lysakerrud
Odal SK
NORMSport 30-3900:19:23,55+00:07:27,07
991112Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NORM1100:19:25,76+00:07:29,28
10021Kjartan Pedersen Gurholt
IF Frøy Sykkel
NORM-sen00:19:27,44+00:07:30,96
Meld feil