United Bakeries Cup 2014 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1458Halvor Hilde Gunleiksrud
Bærum OCK
M14DNS
1214Hannes Fjellestad
Ullensaker CK
NORM12DNS
1630Hans Christian Blichfeldt
Svelvik SK
M16DNS
1401Harald Kjønnø Schaanning
Bærum OCK
M14DNS
2400Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK14DNS
2501Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK15DNS
1446Henrik Bukkholmen
Sarpsborg SK
M14DNS
1327Henrik Holme Stokker
Saltnes Sportsklubb
M13DNS
1146Henrik Ness
Kolbotn SK
M11DNS
1224Henrik Stordahl Berntsen
Sarpsborg SK
M12DNS
1604Herman Heen
Follo SK / Team Follo Ung
NORM16DNS
108Hilde Hoff
Bærum OCK / Team Skigo/Team United Bakeries
K-senDNS
6005Hogne H Haug
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
1437Haakon Jørstad Larsen
Svelvik SK
NORM14DNS
2407Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK14DNS
1425Iver Barlinn Korvald
SK Rye sykkel
M14DNS
1308Jakob Berntzen
Follo SK / Team Follo Ung
NORM13DNS
1612Jakob Stensåsen
SK Rye sykkel
NORM16DNS
5026Jan Harald Scholz
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNS
6074Jan Morten Pettersen
Asker CK / Team Milslukern
NORMSport 40-49DNS
6065Jan Aasgaard
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
804Jeanett Jensen
Follo SK
NORKSport 17-29DNS
2506Jenny Pedersen
Soon CK
K15DNS
31Jo Thorson Nordskar
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-senDNS
1526Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NORM15DNS
6064Joakim Sundnes
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
6050Johan Erlandsson
SK Rye sykkel / rye
SWEMSport 40-49DNS
2300Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK13DNS
1542Johannes Tuflått Rolfsen
Lørenskog CK
M15DNS
6068Jon Erland Fløgstad
Moss CK / Moss politiidrettslag
NORMSport 40-49DNS
5002Jon flydal
IF Frøy Sykkel / Multitude
NORMSport 30-39DNS
5020Jon Kristian Jakobsen
Driv IL Sykkel
NORMSport 30-39DNS
18Jon Marcus Dahlman
Bærum OCK
M-senDNS
1131Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORM11DNS
1605Jonas Melby Bråthen
Follo SK
NORM16DNS
1107Jonas Myhr
Asker CK
NORM11DNS
1310Jonas Skjellum
Follo SK
M13DNS
1325Jørgen Langklopp
Svelvik SK
NORM13DNS
6004Ketil LaForce
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1507Kevin Skofteby
Follo SK / Team Follo Ung
NORM15DNS
5034Kjartan Vestvik
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
5017Kristian Gullhav
Asker CK
NORMSport 30-39DNS
1501Kristian Kristiansen Kåsamoen
Bærum OCK
NORM15DNS
950Kristin Øidvin
IF Frøy Sykkel
NORKSport 50-59DNS
101Kristin Aamodt
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
2102Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK / Team Follo Ung
NORK11DNS
6007Lars Birger Nielsen
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
6034Lars Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1330Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM13DNS
6087lars Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
MSport 40-49DNS
4000Lars Morstad
Bærum OCK
MSport 17-29DNS
6002Lars Mouland
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
6022Lars-Erik Oppi
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
1118Linus Jensen
SK Rye sykkel
NORM11DNS
2406Madeleine Grande Matheson
Ullensaker CK / Ullensaker CK
NORK14DNS
1335Magnus Myran
Eidsvoll SK
M13DNS
1202Magnus Næss
Asker CK
NORM12DNS
1132Magnus Tandberg Øhrn
SK Rye sykkel
NORM11DNS
1509Marcus Ness
Follo SK / Team Follo Ung
M15DNS
1203Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM12DNS
2304Marie Trømborg
Soon CK
NORK13DNS
852Marie Waagan
Moss CK
NORKSport 30-39DNS
1505Marius Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NORM15DNS
2504Marte AG Husby
IF Frøy Sykkel
NORK15DNS
1413Martin Augestad
Asker CK
M14DNS
1221Martin B. Andersen
CK Nittedal
NORM12DNS
1627Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM16DNS
1204Martin K. Olafsen
Asker CK
NORM12DNS
1314Martin Sjøen
Follo SK
NORM13DNS
1227Martin Skuterud
Romeriksåsen SK
M12DNS
1452Martin Solbrekken Ødegaard
Bærum OCK
M14DNS
208Martin Tobias Kleven
Follo SK / Team Follo Ung
NORM-junDNS
1141Mathias Myran
Eidsvoll SK
M11DNS
4011Mathias Schwab
Oslostudentenes IK Sykkel
MSport 17-29DNS
1416Mathias Skjevdal
Follo SK
NORM14DNS
1404Mathias Sommerseth
Bærum OCK
NORM14DNS
2306Mia Christine Isdahl
CK Nittedal
NORK13DNS
5013Michal Glowacki
SK Rye sykkel
NZLMSport 30-39DNS
1111Mikkel Rasch Brastad
Asker CK
M11DNS
6067Morten Forland
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6076Nils Rustad
Stovnerkameratene Sykkel / stovnerkameratene
NORMSport 40-49DNS
905Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
1618Njål Nicolaysen
CK Nittedal
M16DNS
1206Nkolai Rudshaug
Follo SK
NORM12DNS
2312Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK13DNS
2104Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK11DNS
6003Olav Are Lunde
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
205Olav Katle Fleten
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-junDNS
6054Ole Blokhus
--- ingen klubb --- / Blodsmak
NORMSport 40-49DNS
29Ole Christian Fagerli
Raumer Rytter SK
NORM-senDNS
1106Oscar Paulsen
Bærum OCK
BLMM11DNS
6052Paul Anzjøn
Follo SK / Team Asko
NORMSport 40-49DNS
1535Peder Frivold Skotte
Romeriksåsen SK
M15DNS
6069Per Christian Helme
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1414Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM14DNS
1621Petter Andrè Iversby
Sarpsborg SK
M16DNS
5006Petter Stiland
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
5048Preben Øiamo
--- ingen klubb --- / Robust
MSport 30-39DNS
6009Pål Longva
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6010Pål Saga
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
Meld feil