United Bakeries Cup 2014 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
4Erik Kay
Follo SK / Team Niner
NORM-senDNF
105Erika Edvardsson
--- ingen klubb --- / Ikjarl
SWEK-senDNF
6001Erland Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNF
1448Even Nyhagebråten
Romeriksåsen SK
M14DNF
35Felix Breitschädel
Kolbotn SK / Merida Multimania
AUTM-senDNF
2Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM-senDNF
6061Frode Nielsen
Follo SK
MSport 40-49DNF
6038Hans Petter Skott Hansen
Moss CK
NORMSport 40-49DNF
2218Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK12DNF
7011John Alexander Lundberg
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNF
1307Karsten Vinge
IF Frøy Sykkel
NORM13DNF
21Kjartan Pedersen Gurholt
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNF
4010Kjetil Hansen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 17-29DNF
5001Kjetil Utrimark
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNF
6021Lars Henrik Erlandsen
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNF
1412Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM14DNF
4001Mads Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 17-29DNF
1454Mathias Inderberg
SK Rye sykkel
M14DNF
1516Mats Tubaas Glende
Soon CK / Soon Ck
NORM15DNF
19Morten Døviken
Krokskogen Cykleklubb
NORM-senDNF
6092Ola Bustad
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Milslukern
NORMSport 40-49DNF
6090Ole Kristian Sørland
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Milslukern
NORMSport 40-49DNF
1624Patrick Sandgrav
Lørenskog CK
M16Lisens/Påmelding?
6008Per Gunnar Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNF
6091Rene Pisani Valen
--- ingen klubb --- / DarkHorse
MSport 40-49DNF
5029Rune Halvorsen
SK Rye sykkel / Team Isklar
NORMSport 30-39DNF
1418Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM14DNF
16Simon Johansson
IK Hero Sykkel
SWEM-senDNF
38Sindre Ødemark
Romeriksåsen SK
NORM-senDNF
1419sindre øksby
Asker CK
M14DNF
1223Stian Nordby
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M12DNF
6016Svein Harald Johnsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNF
1433Tobias Wilhelmsen
Nesodden SK
NORM14DNF
210Torbjørn Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-junDNF
6025Wilmer Carrero
SK Rye sykkel
VENMSport 40-49DNF
6029Øyvind Sønsteby
Soon CK
NORMSport 40-49DNF
1134Adam Skare
Kolbotn SK
NORM11DNS
1530Adrian Nikolaysen
Romeriksåsen SK
M15DNS
200Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-junDNS
5014Alexander Hagen
Soon CK / Bjørnstad sport
NORMSport 30-39DNS
4002Alexander Hunter
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
1456Alexander Theodor Strøno
Bærum OCK
NORM14DNS
1225Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M12DNS
1426André Windelstad
Asker CK
NORM14DNS
800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/Statoil BIL
KSport 17-29DNS
204Andreas Baardseth
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
901Anita Blåsås Hansen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2600Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K16DNS
300Anna Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK-junDNS
6000Arild Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
7003Arnt Yngvar Sandbu
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
7016Asbjørn Moen
Jardar IL Sykkel
NORMSport 50-59DNS
6026Atle Stubberud
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
2601Aurora Kildahl
Asker CK
K16DNS
203Bastian Haug
Follo SK / Team Follo Ung
M-junDNS
1135Benjamin Nyrud
Eidsvoll SK
NORM11DNS
6066Bjørn Erik Meinicke
Bærum OCK / Merida ambassadør
NORMSport 40-49DNS
1101Bjørn Støle Almlöf
IF Frøy Sykkel
M11DNS
207Brandon Calderon
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
7006Carl Jacob Sommerfelt
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
6044Charles Marsden
Foreningen Frikransen
NORMSport 40-49DNS
1400Christian Axel Stensby Parelius
Asker CK
M14DNS
13Christian Einung Dahl
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNS
1303Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORM13DNS
6030Christian nybø
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNS
6072Christian Stabell Eriksen
IL Heming - sykkelgruppe / Team Milsluker`n
NORMSport 40-49DNS
6013David Hunter
SK Rye sykkel
GBRMSport 40-49DNS
1524Dennis Sandaunet
Eidsvoll SK
NORM15DNS
1130Didrik Røssum Jensen
CK Nittedal
M11DNS
6078Eirik Kildal
Røa IL / Hang Loose
NORMSport 40-49DNS
1601Eirik Semb
Follo SK / Team Follo Ung
NORM16DNS
1302Eirik Stene
Bærum OCK
NORM13DNS
215Eivind Kampesæter Slaaen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM-junDNS
6053Eivind Myhre
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
3Eivind Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-senDNS
2100Elise Ek Haug
Follo SK
NORK11DNS
2508Emilie Johansen
Svelvik SK
NORK15DNS
103Emilt Benham
Hadeland CK / BenhamKvåle
GBRK-senDNS
1500Erik B Fjærli
Asker CK
NORM15DNS
1222Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM12DNS
1220Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM12DNS
4003Espen Brudal
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
220Even A. Tønseth
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
1402Even Lunsæter Larsen
IF Frøy Sykkel
M14DNS
1626Even Seeberg
CK Nittedal
NORM16DNS
1515Fabian GLENNE
Soon CK
NORM15DNS
1403Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM14DNS
6015Franco Endre Grosso
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
1623Fredrik Ramstad Hoff
Bærum OCK
NORM16DNS
2111Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK11DNS
1439Fridtjof Kristiansen
Nesodden SK
NORM14DNS
202Fridtjof Schmidt
Bærum OCK
M-junDNS
1128Gaute Lien Kjølseth
Nesodden SK
NORM11DNS
7015Geir Kjær
Ullevål SK / Milslukern
NORMSport 50-59DNS
6051Geir Thoresen
Bærum OCK / Team United Bakeries
NORMSport 40-49DNS
5008Gisle Grave
SK Rye sykkel
MSport 30-39DNS
2112Gjendine Eidslott
SK Rye sykkel
NORK11DNS
952Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50-59DNS
903Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-49DNS
1602Hallvard Futterer-Wannebo
Follo SK / Team Follo Ung
NORM16DNS
Meld feil