2104. Nora Sødal Raastad

DatoArrangementKlasseTidRank
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1400:26:284
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
K 13-1400:33:044
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
K1400:21:183
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K 13-1400:15:448
15.10.2016Ivar Formos Minneløp 20169 km
Jenter 13-14 år (2002-2003)
00:43:491
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K1300:25:174
05.09.2016Klubbmesterskap Sportklubben Rye
Terrengsykkel
K13DNS
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K13DNS
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K1300:21:175
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K1300:16:474
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1300:17:575
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K13DNS
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1300:21:116
10.10.2015Ivar Formos Minneløp 2015 (3oppogned)3 km
Jenter 11-12 år
00:10:14,11
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1200:16:06,654
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K12DNS
07.09.2015Klubbmesterskap terrengsykkel Sk Rye 2015K 12DNS
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K1200:20:04,974
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K1200:08:59,045
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K1200:14:34,406
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K12DNS
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1200:21:10,485
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
K 11-12DNS
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 11-1200:17:48,06
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1200:16:16,725
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
J 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
J 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
J 12 år01:15:04,76
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
J 12 år01:06:30,02
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
J 12 år01:15:10,02
11.10.2014Ivar Formos Minneløp 20143 km
Jenter 11-12 år
00:11:21,12
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1100:09:47,606
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1100:22:07,308
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1100:10:32,716
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K11DNS
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1100:16:18,076
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K11DNS
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1100:12:03,146
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1100:06:31,804
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1100:17:45,014
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1000:10:42,746
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1000:13:23,968
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K10DNS
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K10DNS
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1000:14:44,776
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1000:15:34,614
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Løp
K 6-900:01:29,99
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Terrengsykkel
K 6-900:05:07,95
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K900:05:05,46
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K900:05:04,39
22.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
K900:06:58,89
Lukk