United Bakeries Cup 2014 - Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankStartnrNavnKlubbTeam/lagKlasseMålStart1234Mål
16Simon JohanssonSWEIK Hero SykkelM-senDNF19:00:00,0000:18:56,3200:20:32,5600:20:45,9400:12:11,99
220Johan Jørgen Lindgaard StrømbergNORBærum OCKBOC EliteM-sen01:11:40,7719:00:00,0000:17:30,1800:17:56,5600:18:02,9200:18:00,4600:00:10,65
139Håkon AustadNORVaranger Sp.Kl. SykkelTeam City RideM-sen01:11:39,9819:00:00,0000:17:30,1900:17:53,5600:18:02,8500:18:02,6400:00:10,74
38Kristian JohansenNORFollo SKTeam NinerM-sen01:13:04,2819:00:00,0000:18:00,9700:18:04,6900:18:22,9200:18:21,9800:00:13,72
628Nicolas A M BourdillatFRAIK Hero SykkelM-sen01:17:50,6719:00:00,0000:18:43,8100:19:58,5700:19:32,0200:19:23,6200:00:12,65
56Henrik Lunder AalrustNORAsker CKM-sen01:17:25,6019:00:00,0000:18:38,0300:19:21,5300:19:44,1200:19:30,1300:00:11,79
914Askild Vatnbakk LarsenØkern Cykle KlubbToyota Fuji TeamM-sen01:18:21,6719:00:00,0000:19:15,3100:19:33,8700:19:48,9000:19:30,6500:00:12,94
742Jon Kristian SvalandNORBirkenes IL SykkelTeam CityrideM-sen01:17:56,4319:00:00,0000:18:57,7100:19:38,3700:19:31,9700:19:35,7000:00:12,68
810Sturla KaasaNORDriv IL SykkelTeam ninerM-sen01:18:04,4619:00:00,0000:18:35,8900:19:34,0700:20:01,5300:19:39,7300:00:13,24
41Arild ChristophersenNORBærum OCKM-sen01:16:50,8819:00:00,0000:18:20,2900:19:04,1500:19:23,7400:19:51,0000:00:11,70
1241Martin AndersenNOREngerdal SKTeam CityrideM-sen01:20:33,2619:00:00,0000:21:52,4900:19:10,5800:19:11,6100:20:05,9600:00:12,62
107Karl Christian SandstøFollo SKTeam NinerM-sen01:18:49,9819:00:00,0000:19:14,6600:19:09,4500:20:01,6200:20:11,5800:00:12,67
115Pål Einar SpillethNORBærum OCKTeam NinerM-sen01:19:16,8219:00:00,0000:18:59,5200:19:39,3100:20:01,1200:20:24,5300:00:12,34
139Rajeev RaiNORSK Rye sykkelTeam G-sportM-sen01:24:00,0719:00:00,0000:19:13,5500:21:09,4500:21:13,0300:22:09,6000:00:14,44
34Anders StenbrendenNORUllevål SKTeam MilslukernM-senDNF19:00:00,00
4Erik KayNORFollo SKTeam NinerM-senDNF19:00:00,00
35Felix BreitschädelAUTKolbotn SKMerida MultimaniaM-senDNF19:00:00,0000:21:32,8000:22:23,04
2Fredrik HaraldsethNORBærum OCKM-senDNF19:00:00,0000:17:28,5600:19:25,82
21Kjartan Pedersen GurholtNORIF Frøy SykkelM-senDNF19:00:00,0000:19:27,4400:19:24,3500:19:34,09
19Morten DøvikenNORKrokskogen CykleklubbM-senDNF19:00:00,0000:21:04,7800:21:42,6700:22:30,44
38Sindre ØdemarkNORRomeriksåsen SKM-senDNF19:00:00,00
13Christian Einung DahlNORIF Frøy SykkelM-senDNS19:00:00,00
3Eivind RøedNORAsker CKTeam G-Sport AskerM-senDNS19:00:00,00
31Jo Thorson NordskarNORBærum OCKTeam Oslo SportslagerM-senDNS19:00:00,00
18Jon Marcus DahlmanBærum OCKM-senDNS19:00:00,00
29Ole Christian FagerliNORRaumer Rytter SKM-senDNS19:00:00,00
36Rune HøydahlNORSande SpKl SykkelM-senDNS19:00:00,00
40Thomas dahlsrudNORBærum OCKTeam Oslo SportslagerM-senDNS19:00:00,00
37Thomas NyborgNORDriv IL SykkelTeam NinerM-senDNS19:00:00,00
32Torbjørn SvanstrømNORLørenskog CKTeam Milsluker'nM-senDNS19:00:00,00
Rad 1-30, totalt 30
Splitt tidAnvendt tidMeld feil