United Bakeries Cup 2014 - Ritt 3: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12109Line Kristiansen
CK Nittedal
NORK1100:09:50,65
22107Emilie Frosting Taug
CK Nittedal
NORK1100:10:43,91+00:00:53,26
32105Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1100:11:04,71+00:01:14,06
42112Gjendine Eidslott
SK Rye sykkel
NORK1100:11:23,68+00:01:33,03
52101Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1100:11:38,56+00:01:47,91
62104Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1100:12:03,14+00:02:12,49
72111Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1100:12:37,43+00:02:46,78
82106Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1100:13:35,63+00:03:44,98
92100Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1100:13:38,98+00:03:48,33
102114Amalie Christensen
Eidsvoll SK
NORK1100:15:45,81+00:05:55,16
112102Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK / Team Follo Ung
NORK1100:16:42,48+00:06:51,83
122225Guro tubaas glende
Soon CK / Soon Ck
NORK1200:19:46,53+00:09:55,88
132216Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1200:19:49,81+00:09:59,16
14109Heidi Sandstø
Follo SK / Team Cityride
NORK-sen00:21:16,61+00:11:25,96
152223Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1200:21:33,52+00:11:42,87
162503Vera Johanne Norli
Bærum OCK
NORK1500:21:35,59+00:11:44,94
172217Hannah Lervik
Asker CK
NORK1200:22:30,13+00:12:39,48
182507Thea Siggerud
Soon CK
NORK1500:22:38,58+00:12:47,93
19100Tone Kristin Larsen
SK Rye sykkel
NORK-sen00:22:54,78+00:13:04,13
202224Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1200:22:58,21+00:13:07,56
212229Elise Krogh
Soon CK
NORK1200:23:09,50+00:13:18,85
22301Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK-jun00:23:24,04+00:13:33,39
232510Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK1500:23:28,25+00:13:37,60
24104Silje Stensrud
Ullevål SK / Team Milslukern
NORK-sen00:24:05,69+00:14:15,04
252405Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1400:24:06,62+00:14:15,97
26103Emilt Benham
Hadeland CK / BenhamKvåle
GBRK-sen00:24:26,81+00:14:36,16
272603Maria Victoria Dammen
IF Frøy Sykkel
K1600:24:46,61+00:14:55,96
282215Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1200:25:07,36+00:15:16,71
29302Stina Meinicke
Bærum OCK / Merida GrassRoot
NORK-jun00:25:22,63+00:15:31,98
302227Randine Louise Skofteby
Follo SK
K1200:25:27,79+00:15:37,14
312500Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1500:25:41,48+00:15:50,83
322302Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1300:26:08,87+00:16:18,22
332501Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1500:26:09,64+00:16:18,99
342506Jenny Pedersen
Soon CK
K1500:26:20,89+00:16:30,24
352600Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K1600:26:51,93+00:17:01,28
362305Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK1300:27:42,18+00:17:51,53
372301Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1300:28:09,59+00:18:18,94
382403Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1400:28:41,50+00:18:50,85
392306Mia Christine Isdahl
CK Nittedal
NORK1300:29:06,25+00:19:15,60
402402Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1400:29:10,44+00:19:19,79
412220Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK / Team Follo Ung
K1200:29:21,26+00:19:30,61
422221Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK1200:29:24,79+00:19:34,14
432509Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal
K1500:30:05,45+00:20:14,80
442303Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1300:30:10,71+00:20:20,06
452602Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK1600:31:16,86+00:21:26,21
462307Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal
K1300:31:20,60+00:21:29,95
472300Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK1300:31:47,27+00:21:56,62
482404Katharina Sommerfelt
SK Rye sykkel / Merida Grassroot
NORK1400:32:58,97+00:23:08,32
492407Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK1400:33:01,64+00:23:10,99
502409Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1400:33:19,34+00:23:28,69
512408Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1400:34:35,82+00:24:45,17
52907Marianne Sandaker
Moss CK
NORKSport 40-4900:47:27,09+00:37:36,44
53851Trude D. Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-3900:53:05,70+00:43:15,05
54804Jeanett Jensen
Follo SK
NORKSport 17-2900:55:34,84+00:45:44,19
55850Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel / Team Kåre
POLKSport 30-3900:55:45,14+00:45:54,49
56900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-4900:56:41,25+00:46:50,60
57905Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4900:58:52,11+00:49:01,46
58806Cathrine Andersen
Odal SK / Team Merida ambassadør
NORKSport 17-2901:00:35,86+00:50:45,21
59951Wenche Madsen Eriksson
IF Frøy Sykkel
NORKSport 50-5901:01:29,70+00:51:39,05
60908Mette Jakobsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4901:02:37,58+00:52:46,93
61909Mariama Jammeh
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4901:11:31,30+01:01:40,65
9504Andrine Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORK900:27:15,72
8525Ane Watndal Follestad
Moss CK
NORK6-800:05:51,05
8507Elèa Aaen
Follo SK
NORK6-800:05:13,19
8503Erle Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:05:31,95
8504Frida Bringsjord
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:06:08,02
8510Hanne Semb
Follo SK
NORK6-800:05:47,11
8511Hanne Sofie Sletten
Follo SK
NORK6-800:05:35,14
9505Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK900:15:13,91
8517Kamilla Aasebø
SK Rye sykkel
NORK6-800:04:35,58
2001Lene Støylen Stavdal
Bjørndal IF Sykkel
NORK1000:14:06,75
9512Leyla Marsden
--- ingen klubb ---
K900:29:32,38
8528Lisa Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK6-800:04:48,16
9509Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK900:11:57,77
9503Madeleine I. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK900:14:50,66
9507Margrethe Matre
CK Nittedal
K900:15:23,86
2000Mathilde Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Team Solberg MTB
NORK1000:11:28,91
8513Mathilde Sørli Bjørnesen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:04:55,11
8509Mie Christensen
Bærum OCK
NORK6-800:05:32,07
8514Mina Bagstevold
Asker CK
NORK6-800:06:35,35
8520Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK6-800:05:18,87
9510Mist Backman
--- ingen klubb --- / Sørkedalen
ISLK900:23:32,17
8515Petra Rønning
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:05:59,54
8529Sophie Wiig
Bærum OCK
NORK6-800:05:31,27
2002Thea Gulliksen Ibenholt Natvik
--- ingen klubb ---
K1000:15:14,01
2401Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK14DNF
801Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORKSport 17-29DNF
903Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-49DNF
2400Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK14DNF
2218Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK12DNF
2219Ida Elise Finnerud
Follo SK
K12DNF
2502Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK15DNF
906Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 40-49DNF
853Kristin Steigedal Guldhaug
SpKl Ceres Sykkel / Beinet Test Team
NORKSport 30-39DNF
2310Maren Fodnæss
Bærum OCK
K13DNF
2511Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK15DNF
800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/Statoil BIL
KSport 17-29DNS
901Anita Blåsås Hansen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
300Anna Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK-junDNS
2601Aurora Kildahl
Asker CK
K16DNS
Meld feil