United Bakeries Cup 2014 - Ritt 3: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
11105Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NOR00:16:10,51
21133Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NOR00:16:20,08+00:00:09,57
31126William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NOR00:16:35,85+00:00:25,34
41139Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NOR00:17:47,71+00:01:37,20
51125Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NOR00:17:49,12+00:01:38,61
61110Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NOR00:18:27,69+00:02:17,18
71113Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NOR00:18:43,91+00:02:33,40
81107Jonas Myhr
Asker CK
NOR00:18:52,15+00:02:41,64
91102Casper Jacobsen Furum
Asker CK
NOR00:19:02,23+00:02:51,72
101100Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NOR00:19:02,54+00:02:52,03
111127per einar brovold
--- ingen klubb --- / Team Maridalen langrenn
NOR00:19:54,13+00:03:43,62
121115Fredrik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalens IF
NOR00:20:08,74+00:03:58,23
131103Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NOR00:20:14,97+00:04:04,46
141140Jonas Kildebo
Halden CK
NOR00:21:38,33+00:05:27,82
151147Erik Ola Jorde
Asker CK / Asker CK
NOR00:21:52,64+00:05:42,13
161121Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NOR00:21:52,80+00:05:42,29
171136Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
00:22:18,96+00:06:08,45
181145Trym Brennsæter
Eidsvoll SK
NOR00:23:08,49+00:06:57,98
191150Mats Tombre
Romeriksåsen SK
NOR00:23:16,59+00:07:06,08
201148Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NOR00:23:39,18+00:07:28,67
211132Magnus Tandberg Øhrn
SK Rye sykkel
NOR00:24:06,94+00:07:56,43
221131Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NOR00:25:17,07+00:09:06,56
231137Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NOR00:25:39,31+00:09:28,80
241112Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NOR00:27:33,24+00:11:22,73
251108Adrian Hansen Bråthen
SK Rye sykkel
NOR00:29:36,69+00:13:26,18
261149Samuel Marsden
--- ingen klubb ---
00:31:09,17+00:14:58,66
1151Iver Schjetne
Bærum OCK
NORDNF
1117James Henriksen
SK Rye sykkel
DNF
1122Konrad Slyngstadli
CK Nittedal
DNF
1129Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORDNF
1138William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
DNF
1134Adam Skare
Kolbotn SK
NORDNS
1104Andrè Steinvåg
Follo SK
DNS
1135Benjamin Nyrud
Eidsvoll SK
NORDNS
1101Bjørn Støle Almlöf
IF Frøy Sykkel
DNS
1130Didrik Røssum Jensen
CK Nittedal
DNS
1124Fredrik Aasen Hemstad
Romeriksåsen SK
NORDNS
1128Gaute Lien Kjølseth
Nesodden SK
NORDNS
1146Henrik Ness
Kolbotn SK
DNS
1109Jonathan Berntsen
Follo SK
NORDNS
1118Linus Jensen
SK Rye sykkel
NORDNS
1141Mathias Myran
Eidsvoll SK
DNS
1111Mikkel Rasch Brastad
Asker CK
DNS
1106Oscar Paulsen
Bærum OCK
BLMDNS
1119Sander Porsholt
Soon CK / Soon CK
NORDNS
1114Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORDNS
1142Tobias Schie
Nesodden SK
NORDNS
1123Torgeir Hanebrekke Fjellsøy
Romeriksåsen SK
NORDNS
1120Torodd Solberg
Soon CK
DNS
1116William Handley
Asker CK
NORDNS
Meld feil