United Bakeries Cup 2014 - Ritt 3: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
8513Mathilde Sørli Bjørnesen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:04:55,11
1010Mattis Gjennestad Stefanussen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:14:13,65
8509Mie Christensen
Bærum OCK
NORK6-800:05:32,07
8514Mina Bagstevold
Asker CK
NORK6-800:06:35,35
8520Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK6-800:05:18,87
9510Mist Backman
--- ingen klubb --- / Sørkedalen
ISLK900:23:32,17
1013Nicolai Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORM1000:11:14,99
8034Nikolai Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:03:37,73
8053Ole Christian Haug
Svelvik SK
NORM6-800:04:59,67
8063Oscar Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORM6-800:05:37,97
9032Oskar Kjelsaas
--- ingen klubb --- / Sørkedalen
NORM900:19:25,45
9036Peder Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM900:11:19,89
8515Petra Rønning
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:05:59,54
8082Scott Henriksen
SK Rye sykkel
NORM6-800:03:48,74
8058Sigurd Storvik Grønvold
CK Nittedal
NORM6-800:05:15,49
8081Sivert Listøl Moskaug
Asker CK / Asker CK
NORM6-800:04:25,80
8057Sivert Vestli
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:05:16,84
1018Skage Norstein
IF Frøy Sykkel
NORM1000:12:45,40
8043Snorre Steinvåg
Follo SK
NORM6-800:04:16,77
8529Sophie Wiig
Bærum OCK
NORK6-800:05:31,27
9022Stian Gravdal
Follo SK
NORM900:14:50,24
9041Stian Vestli
IF Frøy Sykkel
NORM900:15:18,20
1023Sven Kristoffer Huseby
SK Rye sykkel
NORM1000:14:03,93
9046Teodor Hassel
Bærum OCK / BOC
NORM901:47:04,43
2002Thea Gulliksen Ibenholt Natvik
--- ingen klubb ---
K1000:15:14,01
9047Thor Cavalcanti Kvello
SK Rye sykkel
M900:18:20,05
1019Vetle AG Husby
IF Frøy Sykkel
NORM1000:09:21,91
8052William Haug
Svelvik SK
NORM6-800:03:13,58
9023Øystein Ek Haug
Follo SK
NORM900:18:11,33
9026Øyvind K. Rasmussen
SK Rye sykkel
NORM900:14:40,83
1020Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM1000:10:19,17
1337Aleksander Erhardtsen Hansen
Bærum OCK
NORM13DNF
2401Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK14DNF
14Askild Vatnbakk Larsen
Økern Cykle Klubb / Toyota Fuji Team
M-senDNF
1531Benjamin Egeland Billington
Kolbotn SK
NORM15DNF
801Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORKSport 17-29DNF
6030Christian nybø
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNF
6072Christian Stabell Eriksen
IL Heming - sykkelgruppe / Team Milsluker`n
NORMSport 40-49DNF
6083Christoffer Krogh
Soon CK
MSport 40-49DNF
1524Dennis Sandaunet
Eidsvoll SK
NORM15DNF
6078Eirik Kildal
Røa IL / Hang Loose
NORMSport 40-49DNF
1302Eirik Stene
Bærum OCK
NORM13DNF
4025Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORMSport 17-29DNF
5045Espen Børsum
--- ingen klubb --- / Team Idium
MSport 30-39DNF
6015Franco Endre Grosso
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNF
7015Geir Kjær
Ullevål SK / Milslukern
NORMSport 50-59DNF
903Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-49DNF
1602Hallvard Futterer-Wannebo
Follo SK / Team Follo Ung
NORM16DNF
6038Hans Petter Skott Hansen
Moss CK
NORMSport 40-49DNF
2400Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK14DNF
2218Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK12DNF
1230Herman Bergfall
Bærum OCK
NORM12DNF
1527Håkon Bjørndal-riis
Lørenskog CK
NORM15DNF
2219Ida Elise Finnerud
Follo SK
K12DNF
1151Iver Schjetne
Bærum OCK
NORM11DNF
1612Jakob Stensåsen
SK Rye sykkel
NORM16DNF
1117James Henriksen
SK Rye sykkel
M11DNF
5026Jan Harald Scholz
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNF
2502Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK15DNF
1307Karsten Vinge
IF Frøy Sykkel
NORM13DNF
906Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 40-49DNF
1122Konrad Slyngstadli
CK Nittedal
M11DNF
1625Kristian Kjos
Kolbotn SK
NORM16DNF
853Kristin Steigedal Guldhaug
SpKl Ceres Sykkel / Beinet Test Team
NORKSport 30-39DNF
4000Lars Morstad
Bærum OCK
MSport 17-29DNF
212Lars Østli Nymoen
SK Rye sykkel
NORM-junDNF
1203Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM12DNF
2310Maren Fodnæss
Bærum OCK
K13DNF
1505Marius Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NORM15DNF
1129Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM11DNF
1404Mathias Sommerseth
Bærum OCK
NORM14DNF
1516Mats Tubaas Glende
Soon CK / Soon Ck
NORM15DNF
7017Morten Chr. Magnus
Bærum OCK
NORMSport 50-59DNF
6067Morten Forland
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNF
1535Peder Frivold Skotte
Romeriksåsen SK
M15DNF
6010Pål Saga
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNF
5003Ronny Bakke
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNF
6048Runar Sagerud
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNF
1428Sivert Brekke
SK Rye sykkel
NORM14DNF
1207Truls Nordhagen
Asker CK
NORM12DNF
5033Truls Paulsen
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNF
1513Trym Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORM15DNF
2511Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK15DNF
1138William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
M11DNF
6047Øyvind Norli
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNF
1219Ådne Finset
Nesodden SK / Nesodden SK
NORM12DNF
1134Adam Skare
Kolbotn SK
NORM11DNS
4002Alexander Hunter
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
1456Alexander Theodor Strøno
Bærum OCK
NORM14DNS
1541Anders Christensen
Romeriksåsen SK
NORM15DNS
1104Andrè Steinvåg
Follo SK
M11DNS
1225Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M12DNS
1426André Windelstad
Asker CK
NORM14DNS
800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/Statoil BIL
KSport 17-29DNS
204Andreas Baardseth
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
1537Andreas Lie
Ullensaker CK
M15DNS
901Anita Blåsås Hansen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
300Anna Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK-junDNS
1508Aslak Djuve
SK Rye sykkel
NORM15DNS
6040Atle Kvien
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
Meld feil