United Bakeries Cup 2014 - Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
9030Sigurd Stubberud
Soon CK
NORM900:05:56,03
1016Simen Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:12,21
9021Simen Tyriberget
IF Frøy Sykkel
NORM900:10:52,80
1032Sindre B Fossum
Svelvik SK
M1000:08:18,79
1017Sindre Guriby
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:10,03
9506Siri Trømborg
Soon CK
NORK900:08:33,25
8043Snorre Steinvåg
Follo SK
NORM6-800:05:06,61
9022Stian Gravdal
Follo SK
NORM900:08:13,69
1023Sven Kristoffer Huseby
SK Rye sykkel
NORM1000:06:35,36
2002Thea Gulliksen Ibenholt Natvik
--- ingen klubb ---
K1000:08:19,32
8519Thea Porsholt
Soon CK / Soon CK
NORK6-800:05:15,15
1027Thomas Nordby
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1000:09:01,72
8079Tobias Kjellesvik Brataas
SK Rye sykkel / Team Frog Bikes
NORM6-800:06:23,10
9039Trygve Lien Kjølseth
Nesodden SK
NORM900:07:42,44
8074trym næss
--- ingen klubb --- / Lilleaker
NORM6-800:07:05,57
8049Trym Olivier
SK Rye sykkel
NORM6-800:05:48,97
8521Vilde Krakeli Elton
IF Frøy Sykkel
K6-800:13:35,51
8052William Haug
Svelvik SK
NORM6-800:04:15,02
9026Øyvind K. Rasmussen
SK Rye sykkel
NORM900:07:34,62
1020Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM1000:06:03,71
1600Anders Aksnes Smith
Bærum OCK
NORM16DNF
6046Colin Eick
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNF
1401Harald Kjønnø Schaanning
Bærum OCK
M14DNF
1449Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM14DNF
1536Olav Hjemsæter
CK Nittedal
NORM15DNF
4002Alexander Hunter
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
1324Alexander Smàri Leifsson Pedersen
Svelvik SK
NORM13DNS
1426André Windelstad
Asker CK
NORM14DNS
800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/Statoil BIL
KSport 17-29DNS
204Andreas Baardseth
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
2600Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K16DNS
2601Aurora Kildahl
Asker CK
K16DNS
203Bastian Haug
Follo SK / Team Follo Ung
M-junDNS
7004Bjørn Olav Evensen
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
1101Bjørn Støle Almlöf
IF Frøy Sykkel
M11DNS
1400Christian Axel Stensby Parelius
Asker CK
M14DNS
13Christian Einung Dahl
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNS
7008Christian Korvald
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
6030Christian nybø
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNS
6083Christoffer Krogh
Soon CK
MSport 40-49DNS
4013Christopher Storm Larsen
Oslostudentenes IK Sykkel / Fractura Claviculae
NORMSport 17-29DNS
6013David Hunter
SK Rye sykkel
GBRMSport 40-49DNS
4006Einar Akselsen
Sarpsborg SK
NORMSport 17-29DNS
1601Eirik Semb
Follo SK / Team Follo Ung
NORM16DNS
3Eivind Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-senDNS
2509Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal
K15DNS
2229Elise Krogh
Soon CK
NORK12DNS
103Emilt Benham
Hadeland CK / BenhamKvåle
GBRK-senDNS
1222Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM12DNS
1402Even Lunsæter Larsen
IF Frøy Sykkel
M14DNS
1448Even Nyhagebråten
Romeriksåsen SK
M14DNS
1429Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORM14DNS
1623Fredrik Ramstad Hoff
Bærum OCK
NORM16DNS
202Fridtjof Schmidt
Bærum OCK
M-junDNS
1436Gabriel Slinger
Svelvik SK
NORM14DNS
7015Geir Kjær
Ullevål SK / Milslukern
NORMSport 50-59DNS
5007Geir Ottar Kvernstuen
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
952Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50-59DNS
903Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-49DNS
2225Guro tubaas glende
Soon CK / Soon Ck
NORK12DNS
1602Hallvard Futterer-Wannebo
Follo SK / Team Follo Ung
NORM16DNS
2217Hannah Lervik
Asker CK
NORK12DNS
1630Hans Christian Blichfeldt
Svelvik SK
M16DNS
1405Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM14DNS
6038Hans Petter Skott Hansen
Moss CK
NORMSport 40-49DNS
7010Harald Kristoffer Hanssen
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
2408Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK14DNS
2400Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK14DNS
109Heidi Sandstø
Follo SK / Team Cityride
NORK-senDNS
1446Henrik Bukkholmen
Sarpsborg SK
M14DNS
1327Henrik Holme Stokker
Saltnes Sportsklubb
M13DNS
6Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NORM-senDNS
1224Henrik Stordahl Berntsen
Sarpsborg SK
M12DNS
1604Herman Heen
Follo SK / Team Follo Ung
NORM16DNS
1437Haakon Jørstad Larsen
Svelvik SK
NORM14DNS
1603Håkon Lunder Aalrust
Asker CK
NORM16DNS
803ida håkonsson
SK Rye sykkel
NORKSport 17-29DNS
2407Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK14DNS
1425Iver Barlinn Korvald
SK Rye sykkel
M14DNS
4005Iver Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORMSport 17-29DNS
1117James Henriksen
SK Rye sykkel
M11DNS
6059Jan Ekern
Lørenskog CK
NORMSport 40-49DNS
7001Jo Wangen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 50-59DNS
6050Johan Erlandsson
SK Rye sykkel / rye
SWEMSport 40-49DNS
5009Johan Simon Seland
SK Rye sykkel / Blodsmak SK
NORMSport 30-39DNS
2300Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK13DNS
1107Jonas Myhr
Asker CK
NORM11DNS
1325Jørgen Langklopp
Svelvik SK
NORM13DNS
802Karianne Aandahl Haga
Bærum OCK
KSport 17-29DNS
1231Kasper Trygvesson Eikrem
SK Rye sykkel
NORM12DNS
21Kjartan Pedersen Gurholt
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNS
8Kristian Johansen
Follo SK / Team Niner
NORM-senDNS
101Kristin Aamodt
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
6007Lars Birger Nielsen
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
6034Lars Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6021Lars Henrik Erlandsen
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
4000Lars Morstad
Bærum OCK
MSport 17-29DNS
212Lars Østli Nymoen
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
1427Ludvig Fischer Aasheim
SK Rye sykkel / SK Rye
NORM14DNS
1311Mads Simonsen
Follo SK
NORM13DNS
Meld feil