United Bakeries Cup 2014 - Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1012510Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK1500:15:15,42+00:09:36,73
1021407Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1400:15:17,53+00:09:38,84
1031441Kevin Sørensen
Eidsvoll SK
NORM1400:15:21,73+00:09:43,04
1041444Adrian Fløtten
Eidsvoll SK
NORM1400:15:23,84+00:09:45,15
1051439Fridtjof Kristiansen
Nesodden SK
NORM1400:15:24,86+00:09:46,17
1062503Vera Johanne Norli
Bærum OCK
NORK1500:15:30,05+00:09:51,36
1071315Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1300:15:44,18+00:10:05,49
1081321Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM1300:15:48,23+00:10:09,54
1091305Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1300:15:49,00+00:10:10,31
1101431Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM1400:15:56,94+00:10:18,25
1111438Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM1400:15:57,74+00:10:19,05
1122603Maria Victoria Dammen
IF Frøy Sykkel
K1600:15:59,31+00:10:20,62
1131451Erik Andre Lier
Romeriksåsen SK
NORM1400:16:00,97+00:10:22,28
1142501Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1500:16:01,00+00:10:22,31
1151433Tobias Wilhelmsen
Nesodden SK
NORM1400:16:04,27+00:10:25,58
1161328Sigurd Nicolaysen
CK Nittedal
NORM1300:16:17,32+00:10:38,63
1171455Mathias Haugnes
Raufoss & Gjøvik SK
NORM1400:16:19,95+00:10:41,26
1181300Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1300:16:24,44+00:10:45,75
1191453Anders Myhre
Ringerike SK
NORM1400:16:24,57+00:10:45,88
1201408Konrad Bukve
Asker CK
NORM1400:16:24,63+00:10:45,94
1211331Mikkel Skjellum
Follo SK / Team Follo Ung
NORM1300:16:28,43+00:10:49,74
1221330Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM1300:16:28,72+00:10:50,03
1232505Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel / Merida
NORK1500:16:38,23+00:10:59,54
1241332Fredrik Fodstad
Eidsvoll SK
NORM1300:16:39,84+00:11:01,15
1251416Mathias Skjevdal
Follo SK
NORM1400:16:43,75+00:11:05,06
1261456Alexander Theodor Strøno
Bærum OCK
NORM1400:16:44,61+00:11:05,92
1271421Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM1400:16:45,85+00:11:07,16
1281412Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1400:16:46,20+00:11:07,51
1291323Fredrik Andre Haug
Svelvik SK / Team merida grassroot
NORM1300:16:50,15+00:11:11,46
1301309Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM1300:16:52,22+00:11:13,53
1311316Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM1300:16:56,30+00:11:17,61
1321432Håkon Pilvik
Soon CK / Merida Grassroot
NORM1400:16:59,33+00:11:20,64
1331403Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1400:17:00,07+00:11:21,38
1342502Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1500:17:01,29+00:11:22,60
1351418Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM1400:17:06,47+00:11:27,78
1361302Eirik Stene
Bærum OCK
NORM1300:17:14,17+00:11:35,48
1371445Sverre Baraas-Klungseth
Eidsvoll SK
NORM1400:17:14,28+00:11:35,59
1382511Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1500:17:17,45+00:11:38,76
1391326Martin Winther
Svelvik SK
NORM1300:17:18,59+00:11:39,90
1401420Thorstein Solvang
Asker CK
M1400:17:19,97+00:11:41,28
1412602Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK1600:17:24,46+00:11:45,77
1421419sindre øksby
Asker CK
M1400:17:26,35+00:11:47,66
1432506Jenny Pedersen
Soon CK
K1500:17:27,68+00:11:48,99
1441312Bastian Karlsen Antonsen
SK Rye sykkel
NORM1300:17:36,72+00:11:58,03
1451440Kristoffer Sandaker
Moss CK
NORM1400:17:37,79+00:11:59,10
1461410Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM1400:17:41,84+00:12:03,15
1471322Vetle Opheim Rønningsveen
SK Rye sykkel
NORM1300:17:51,74+00:12:13,05
1481303Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORM1300:17:57,16+00:12:18,47
1492500Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1500:17:57,81+00:12:19,12
1501318Felix K. Bergmann
SK Rye sykkel
NORM1300:18:06,82+00:12:28,13
1511447Henrik Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1400:18:08,96+00:12:30,27
1521428Sivert Brekke
SK Rye sykkel
NORM1400:18:11,43+00:12:32,74
1531301Eirik Fløtre Rørstad
Bærum OCK
NORM1300:18:12,03+00:12:33,34
1541411Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM1400:18:23,96+00:12:45,27
1551329Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1300:18:25,74+00:12:47,05
1561335Magnus Myran
Eidsvoll SK
M1300:18:29,72+00:12:51,03
1571307Karsten Vinge
IF Frøy Sykkel
NORM1300:19:00,97+00:13:22,28
1581304Eivind Lindmo
IF Frøy Sykkel
NORM1300:19:01,53+00:13:22,84
1591336SANNA JAMMEH
IF Frøy Sykkel
NORM1300:19:02,15+00:13:23,46
1601313BIRK MØLLER GUNDERSEN
SK Rye sykkel
NORM1300:19:05,52+00:13:26,83
1611606Ludvik Aspelund Holstad
Asker CK
NORM1600:19:25,09+00:13:46,40
1621314Martin Sjøen
Follo SK
NORM1300:19:29,17+00:13:50,48
1631319Jonas Brandt
SK Rye sykkel
NORM1300:19:44,07+00:14:05,38
1641320Jonas Olsson
SK Rye sykkel
NORM1300:19:49,66+00:14:10,97
1651430Fredrik Fjærvoll Olsen
Soon CK
M1400:20:04,65+00:14:25,96
1661529Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1500:20:33,18+00:14:54,49
1671507Kevin Skofteby
Follo SK / Team Follo Ung
NORM1500:20:37,06+00:14:58,37
1681510Markus Berg
Follo SK / Team Follo Ung
NORM1500:20:37,74+00:14:59,05
1691528Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1500:20:38,32+00:14:59,63
1701511Olav Rygnestad Haugerud
SK Rye sykkel
NORM1500:20:44,91+00:15:06,22
1711502Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1500:20:51,29+00:15:12,60
1721423Torjus Leite Rimstad
IF Frøy Sykkel
NORM1400:20:56,94+00:15:18,25
1731452Martin Solbrekken Ødegaard
Bærum OCK
M1400:21:05,04+00:15:26,35
1742508Emilie Johansen
Svelvik SK
NORK1500:21:21,82+00:15:43,13
1751622Bjørnar Kj Jacobsen
Driv IL Sykkel
NORM1600:21:29,34+00:15:50,65
1761500Erik B Fjærli
Asker CK
NORM1500:21:35,88+00:15:57,19
1771619Trygve Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NORM1600:21:40,87+00:16:02,18
1781454Mathias Inderberg
SK Rye sykkel
M1400:21:46,22+00:16:07,53
1791532Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM1500:22:00,42+00:16:21,73
1801526Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NORM1500:22:02,78+00:16:24,09
1811607Ted Johansen
IF Frøy Sykkel
NORM1600:22:03,00+00:16:24,31
182300Anna Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK-jun00:22:09,26+00:16:30,57
1831617Karl Kristan Bye
CK Nittedal / Team Smil
NORM1600:22:09,39+00:16:30,70
184907Marianne Sandaker
Moss CK
NORKSport 40-4900:22:12,30+00:16:33,61
1851308Jakob Berntzen
Follo SK / Team Follo Ung
NORM1300:22:16,44+00:16:37,75
1861626Even Seeberg
CK Nittedal
NORM1600:22:20,40+00:16:41,71
1871609Henning Åsheim
SK Rye sykkel
NORM1600:22:20,86+00:16:42,17
1881605Jonas Melby Bråthen
Follo SK
NORM1600:22:24,94+00:16:46,25
1891534Herman Bjerke
SK Rye sykkel
NORM1500:22:26,72+00:16:48,03
1901505Marius Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NORM1500:22:28,65+00:16:49,96
1911503Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK / Merida Grassroot
NORM1500:22:32,77+00:16:54,08
1921620Even Skeide
Eidsvoll SK
NORM1600:22:34,94+00:16:56,25
1931506Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM1500:22:36,83+00:16:58,14
1941525Sigurd Skatvedt
Eidsvoll SK
M1500:22:37,43+00:16:58,74
1951424Vegard Gjertsen
IF Frøy Sykkel
NORM1400:22:46,55+00:17:07,86
1961406Jørgen Stien
IF Frøy Sykkel
M1400:22:47,44+00:17:08,75
1971514William Støkken
SK Rye sykkel
NORM1500:22:48,42+00:17:09,73
1981523Robin Skjellum
Follo SK / Team Follo Ung
M1500:22:50,71+00:17:12,02
1991612Jakob Stensåsen
SK Rye sykkel
NORM1600:22:58,12+00:17:19,43
2001540Sigurd Aasmo Finne
Asker CK
NORM1500:22:58,47+00:17:19,78
Meld feil