1009. Martin Eckmann Farstadvoll

DatoArrangementKlasseTidRank
13.09.2020NM Terrengsykkel 2020
Kortbaneritt (XCC)
M 1600:21:071
12.09.2020NM Terrengsykkel 2020
Rundbaneritt (XCO)
M 1600:49:421
23.08.2020Oslo Terrengsykkelfestival 2020
Kortbaneritt (XCC)
M 1600:19:161
22.08.2020Oslo Terrengsykkelfestival 2020
Rundbaneritt (XCO)
M 1600:46:151
28.06.2020Lillehammer MTB Weekend 2020
Rundbaneritt (XCO)
M 1600:51:293
27.06.2020Lillehammer MTB Weekend 2020
Temporitt (XCT)
M 1600:15:43,42
25.05.2019Terrengsykkelrittet 2019Ungdomsrittet
M15-16
01:24:31,712
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/2 finaler
M 13-1400:02:441
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/4 finaler
M 13-1400:02:491
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/8 finaler
M 13-1400:02:501
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Finaler
M 13-1400:02:431
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
M 13-1400:02:39,4631
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
M 13-1400:01:00,01
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneM 13-1400:40:141
13.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 11: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
M13-14DNS
08.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 10: 2-mila - tempo (IK Hero)
M13-14DNS
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1400:22:231
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
M1400:27:561
28.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 9: Bakketempo (IF Frøy)
M13-1400:01:07,01
23.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 8: Glava PP - Fellesstart (Askim Smaalenene)
M13-1401:01:2610
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
M1400:11:214
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
M 13-1400:30:301
18.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
Son bike day (6-16 år)
M 13-1400:22:05,13
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M1400:23:311
05.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 7: Ronde van Vestkant - Rykkinrunden - fellesstart (Bærum OCK)
M13-1401:05:01,210
04.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 6: Ronde van Vestkant - Spikkestadrunden - fellesstart (Bærum OCK)
M13-14DNS
03.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 5: Ronde van Vestkant - Spikkestadsprinten - tempo (Bærum OCK)
M13-14DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
M 13-1400:02:021
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
M 13-1400:01:583
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
M 13-1400:01:561
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
M 13-1400:01:56,4641
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
M 13-1400:03:00,03
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
M 13-1400:01:561
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneM 1400:29:132
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M1400:22:161
12.06.2018Landeveiscup 2018
Ritt 4, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
M13-14DNS
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
M 13-1400:19:075
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
M 13-1400:33:322
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1400:16:121
26.05.2018Terrengsykkelrittet 2018Ungdomsrittet
M13-14
DNS
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1400:15:162
08.05.2018Landeveiscup 2018 - Ritt 3: Sport 1 mila - tempoSport 1-Mila
M13-14
DNS
08.05.2018Kalascup 2018
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1400:15:461
08.05.2018Landeveiscup 2018
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
M13-14DNS
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M 13-1400:20:5912
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 13-14DNS
26.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
M13-14DNS
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M 13-1400:30:251
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 13-1400:15:44,26
19.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M13-14DNS
12.09.2017Landeveiscup 2017
Ritt 9: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
M13-14DNS
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M13DNS
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
M1300:13:361
28.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 8: Bakketempo (IF Frøy)
M13-1400:01:1311
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
M 13-1400:21:5225
20.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 7: Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
M13-14DNS
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
M 13-1400:49:2820
19.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 6: Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
M13-14DNS
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
M1300:26:092
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
M1300:23:451
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
M 13-1400:05:20,203
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
M 13-14DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
M 13-14DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
M 13-1400:02:08,3424
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
M 13-1400:23:00,00023
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
M 13-14DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneM 1300:35:561
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
M1300:22:011
13.06.2017Landeveiscup 2017
Ritt 5, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
M13-14DNS
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
M13DNS
05.06.2017Terrengsykkelrittet 20171 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
01:39:3612
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
M1300:16:391
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
M 13-1400:02:262
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
M 13-14DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
M 13-1400:02:394
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
M 13-1400:02:37,517
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
M 13-1400:00:14,014
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
M 13-14DNS
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneM 13-1400:32:578
16.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 4: Fellesstart (Ullensaker CK)
M13-14DNS
09.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
M13-14DNS
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 13-1400:19:4212
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M 13-1400:41:0311
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M 13-1400:43:24,719
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 13-1400:22:41,819
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
M1300:10:251
25.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
M13-14DNS
20.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M13-1400:59:1415
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 11-12DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Finaler
M 11-12DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Kvartfinaler
M 11-12DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Prolog
M 11-1200:03:09,267
18.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
M11-12DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Semifinaler
M 11-12DNS
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOM 11-12DNS
17.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
M11-12DNS
14.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Drømtorp Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M11-12DNS
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
M1200:14:072
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
M1200:08:064
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M12DNS
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M1200:15:503
11.08.2016Kalas Rekord MilaM11-1200:19:2910
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 11-12DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
M 11-12DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
M 11-12DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
M 11-1200:03:27,002
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
M 11-12DNS
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOM 11-1200:16:57,45
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1200:16:571
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
M 11-1200:13:42,53
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
M 11-1200:13:18,31
01.06.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Regionsmesterskap region øst (Hurdal IL)
M11-1200:29:373
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1200:17:481
18.05.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M11-1200:18:49,835
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1200:10:1811
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
M 11-1200:31:44,28
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 11-1200:14:00,83
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1100:14:11,871
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
M1100:14:45,531
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
M1100:18:07,731
16.08.2015Hortenrittet 2015
NC9 rundbane XCO
M 11-12DNS
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
M 11-1200:19:17,46
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
M1100:08:22,852
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Åttendelsfinaler
M 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Finaler
M 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Kvartfinaler
M 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Prolog
M 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Semifinaler
M 11-12DNS
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015M 11-12DNS
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
M1100:11:50,361
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1100:12:33,561
30.05.2015Terrengsykkelrittet 2015Barnerittet 2004-2005, 1 runde a 4,2 km
G2004
00:21:16,61
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
M1100:18:45,311
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
M 11-1200:16:07,87
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
M 11-1200:15:02,78
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1100:13:58,211
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
M 11-1200:15:23,410
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
G 11 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
G 11 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
G 11 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
G 11 år01:13:00,33
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
G 11 årDNS
20.09.2014NC Terreng Rundbane: SkullerudrittetMenn 1000:16:17,0
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1000:10:00,89
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1000:06:50,19
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M1000:08:07,74
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M10DNS
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M1000:07:04,98
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1000:07:08,85
31.05.2014Terrengsykkelrittet 20141 runde a 2,4 km
G 10
00:10:35,10
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M1000:09:23,62
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M1000:05:40,79
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1000:06:41,03
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M900:02:50,23
28.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
M9DNS
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M900:03:20,28
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M900:05:09,72
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M9DNS
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M900:05:23,39
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M900:03:23,48
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M900:03:44,30
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M900:04:31,75
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K6-8DNS
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M6-800:04:33,83
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K6-8DNS
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
M6-800:04:31,40
22.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
M6-800:05:56,52
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K6-8DNS
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M6-8DNS
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K6-8DNS
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M6-800:03:15,40
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K6-8DNS
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M6-800:06:19,38
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K6-8DNS
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M6-800:05:19,61
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K6-8DNS
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
M6-800:03:09,29
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K6-8DNS
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M6-800:03:24,72
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
M6-800:05:39,2
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
M6-800:07:23,8
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M6-800:03:16,5
01.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye (STAFETT)
M6-800:09:17,3
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M6-800:03:00,4
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M6-800:05:10,0
Lukk