United Bakeries Cup 2014 - Ritt 1: Skullerud, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12216Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1200:14:48,32
22405Tuva Siggerud
Soon CK
NORK1400:14:50,85+00:00:02,53
32109Line Kristiansen
CK Nittedal
NORK1100:15:02,23+00:00:13,91
42223Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1200:15:17,53+00:00:29,21
52225Guro tubaas glende
Soon CK / Soon Ck
NORK1200:15:30,22+00:00:41,90
62302Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1300:15:37,80+00:00:49,48
72401Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1400:15:51,01+00:01:02,69
82218Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1200:15:57,51+00:01:09,19
92403Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1400:16:08,55+00:01:20,23
102301Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1300:16:14,51+00:01:26,19
112226Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1200:16:29,62+00:01:41,30
122305Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK1300:16:58,27+00:02:09,95
132402Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1400:17:03,94+00:02:15,62
142224Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1200:17:08,94+00:02:20,62
152105Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1100:17:24,16+00:02:35,84
162112Gjendine Eidslott
SK Rye sykkel
NORK1100:17:39,62+00:02:51,30
172104Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1100:17:45,01+00:02:56,69
182107Emilie Frosting Taug
CK Nittedal
NORK1100:17:47,83+00:02:59,51
192307Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal
K1300:17:58,16+00:03:09,84
202408Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1400:18:25,63+00:03:37,31
212219Ida Elise Finnerud
Follo SK
K1200:18:27,86+00:03:39,54
222217Hannah Lervik
Asker CK
NORK1200:18:32,64+00:03:44,32
232303Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1300:18:34,67+00:03:46,35
242406Madeleine Grande Matheson
Ullensaker CK / Ullensaker CK
NORK1400:18:35,77+00:03:47,45
252222Vilde Windelstad
Asker CK
K1200:18:38,08+00:03:49,76
262507Thea Siggerud
Soon CK
NORK1500:18:46,29+00:03:57,97
272510Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK1500:19:02,52+00:04:14,20
282111Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1100:19:16,31+00:04:27,99
292505Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel / Merida
NORK1500:19:33,78+00:04:45,46
302101Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1100:19:38,20+00:04:49,88
312503Vera Johanne Norli
Bærum OCK
NORK1500:19:43,47+00:04:55,15
322409Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1400:19:44,28+00:04:55,96
332215Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1200:19:49,11+00:05:00,79
342220Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK / Team Follo Ung
K1200:20:11,78+00:05:23,46
352404Katharina Sommerfelt
SK Rye sykkel / Merida Grassroot
NORK1400:20:19,18+00:05:30,86
362501Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1500:20:47,35+00:05:59,03
372511Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1500:21:24,13+00:06:35,81
382227Randine Louise Skofteby
Follo SK
K1200:21:34,42+00:06:46,10
392308Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1300:21:54,45+00:07:06,13
402106Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1100:22:04,85+00:07:16,53
412221Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK1200:22:12,66+00:07:24,34
422309Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK1300:22:20,69+00:07:32,37
432506Jenny Pedersen
Soon CK
K1500:22:23,64+00:07:35,32
442108Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal
K1100:22:41,10+00:07:52,78
452600Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K1600:22:48,42+00:08:00,10
462502Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1500:22:54,76+00:08:06,44
472500Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1500:22:54,78+00:08:06,46
482602Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK1600:24:04,09+00:09:15,77
49907Marianne Sandaker
Moss CK
NORKSport 40-4900:40:28,43+00:25:40,11
50807Katrine Valhammer
Sarpsborg SK / Team Terrengsykkel/ Sarpsborg SK
KSport 17-2900:41:47,22+00:26:58,90
51804Jeanett Jensen
Follo SK
NORKSport 17-2900:42:02,43+00:27:14,11
52902Berit Bakken
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4900:42:14,91+00:27:26,59
53802Karianne Aandahl Haga
Bærum OCK
KSport 17-2900:43:27,74+00:28:39,42
54852Marie Waagan
Moss CK
NORKSport 30-3900:43:33,05+00:28:44,73
55302Stina Meinicke
Bærum OCK / Merida GrassRoot
NORK-jun00:44:33,89+00:29:45,57
56851Trude D. Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-3900:45:37,98+00:30:49,66
57906Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 40-4900:46:55,83+00:32:07,51
58905Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4900:46:56,38+00:32:08,06
59300Anna Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK-jun00:46:56,42+00:32:08,10
60805Anette Volla Nilsen
Oslostudentenes IK Sykkel
KSport 17-2900:49:41,87+00:34:53,55
61803ida håkonsson
SK Rye sykkel
NORKSport 17-2900:49:44,60+00:34:56,28
62806Cathrine Andersen
Odal SK / Team Merida ambassadør
NORKSport 17-2900:50:29,78+00:35:41,46
63850Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel / Team Kåre
POLKSport 30-3900:50:57,06+00:36:08,74
64900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-4900:51:06,38+00:36:18,06
65951Wenche Madsen Eriksson
IF Frøy Sykkel
NORKSport 50-5900:51:15,34+00:36:27,02
66908Mette Jakobsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4900:51:44,40+00:36:56,08
67903Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-4900:52:44,39+00:37:56,07
68800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/Statoil BIL
KSport 17-2900:53:00,77+00:38:12,45
69904Mette Vollset
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4900:53:33,21+00:38:44,89
70853Kristin Steigedal Guldhaug
SpKl Ceres Sykkel / Beinet Test Team
NORKSport 30-3900:53:58,68+00:39:10,36
71102Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Sepura XC Superior
NORK-sen00:56:52,27+00:42:03,95
72101Kristin Aamodt
SK Rye sykkel
NORK-sen00:59:33,75+00:44:45,43
73801Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORKSport 17-2900:59:57,69+00:45:09,37
74103Emilt Benham
Hadeland CK / BenhamKvåle
GBRK-sen01:03:12,46+00:48:24,14
75104Silje Stensrud
Ullevål SK / Team Milslukern
NORK-sen01:07:10,54+00:52:22,22
8500Agnes Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:09:07,73
8501Ane Guriby
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:05:02,51
9500Aurora Løvaas
IF Frøy Sykkel
NORK900:13:51,57
8502Eira Marie Grøndalen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:03:56,78
8507Elèa Aaen
Follo SK
NORK6-800:04:05,45
9501Emma Aune-Tangen
IF Frøy Sykkel
K900:17:20,35
8522Erle Elindatter Andenæs
IF Frøy Sykkel / Kids
NORK6-800:05:06,60
8503Erle Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:04:28,76
8504Frida Bringsjord
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:04:42,19
8505Frida Mohn Frafjord
IF Frøy Sykkel
K6-800:04:03,74
8518Hannah Stubberud
Soon CK
NORK6-800:04:14,46
8511Hanne Sofie Sletten
Follo SK
NORK6-800:04:02,28
8523Idun Ramsøe Ribe
Moss CK
K6-800:04:43,76
8506Ingrid Thomasrud
IF Frøy Sykkel
K6-800:03:58,95
8517Kamilla Aasebø
SK Rye sykkel
NORK6-800:02:59,70
9502Lea Margrethe Hildonen Madsen
IF Frøy Sykkel
NORK900:13:06,11
2001Lene Støylen Stavdal
Bjørndal IF Sykkel
NORK1000:10:34,69
9509Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK900:08:47,55
9503Madeleine I. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK900:10:27,17
8512Maja Tangen Risheim
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:04:50,58
9507Margrethe Matre
CK Nittedal
K900:13:49,41
2000Mathilde Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Team Solberg MTB
NORK1000:08:33,42
8513Mathilde Sørli Bjørnesen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:03:21,82
8514Mina Bagstevold
Asker CK
NORK6-800:04:53,79
8520Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK6-800:03:38,88
Meld feil