United Bakeries Cup 2014 - Ritt 1: Skullerud, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
15014Alexander Hagen
Soon CK / Bjørnstad sport
NOR00:50:27,30
25007Geir Ottar Kvernstuen
SK Rye sykkel
NOR00:50:52,11+00:00:24,81
35002Jon flydal
IF Frøy Sykkel / Multitude
NOR00:51:35,71+00:01:08,41
45006Petter Stiland
IF Frøy Sykkel
NOR00:53:03,54+00:02:36,24
55018Fredrik Lysakerrud
Odal SK
NOR00:53:05,33+00:02:38,03
65024Torgeir Løge
Konnerud IL Sykkel / Bjørn Myhre Sport
NOR00:53:06,17+00:02:38,87
75010Kr Jacob Jacobsen
SK Rye sykkel / Team Isklar Tri
NOR00:53:49,00+00:03:21,70
85005Per Andreas Norseng
IF Frøy Sykkel
NOR00:54:11,87+00:03:44,57
95032Tor Magnus Kolflaath
IF Frøy Sykkel / Idium AS
NOR00:54:46,41+00:04:19,11
105020Jon Kristian Jakobsen
Driv IL Sykkel
NOR00:55:24,10+00:04:56,80
115022Lasse Obrestad
CK Nittedal / Team Krank Gewesen
NOR00:55:50,26+00:05:22,96
125028Magnus Sagplass
Stovnerkameratene Sykkel
NOR00:57:06,38+00:06:39,08
135021Lars Sigve Puntervold
Sagene IF Sykkel
NOR00:57:54,25+00:07:26,95
145000Christian Bøttger
IF Frøy Sykkel
NOR00:59:21,07+00:08:53,77
155025Øyvind Gjermshus
Vestre Aker SK / Johnsen Frameworks
NOR00:59:44,22+00:09:16,92
165017Kristian Gullhav
Asker CK
NOR01:00:48,77+00:10:21,47
175019Lars Tvedt
Romeriksåsen SK
NOR01:01:13,79+00:10:46,49
185001Kjetil Utrimark
Bærum OCK
NOR01:02:23,95+00:11:56,65
195015Lars Thomas Olsen Paulshus
Moss CK
NOR01:03:35,10+00:13:07,80
205030Vegar Koch Lie
Glåmdal SK
NOR01:04:19,82+00:13:52,52
215026Jan Harald Scholz
Bærum OCK
NOR01:05:30,38+00:15:03,08
225023Thomas Andre Nielsen
Ullensaker CK / Blodsmak SK
01:05:45,17+00:15:17,87
235008Gisle Grave
SK Rye sykkel
01:13:55,57+00:23:28,27
245011Leif Snorre Schøyen Boasson
SK Rye sykkel
NOR01:16:22,99+00:25:55,69
255016Lars Vemund Solerød
Moss CK
NOR01:17:25,86+00:26:58,56
5027Espen Rolfsen
Stovnerkameratene Sykkel / Team Flygt
NORDNF
5009Johan Simon Seland
SK Rye sykkel / Blodsmak SK
NORDNF
5031Jostein Havik Eriksen
Foreningen Frikransen / Blodsmak SK
NORDNF
5003Ronny Bakke
Bærum OCK
NORDNF
5037Børge Søvik
Rauma SK
NORDNS
5041Gaute Havik
Foreningen Frikransen / Blodsmak SK
NORDNS
5012Magnus Cederholm
SK Rye sykkel
NORDNS
5013Michal Glowacki
SK Rye sykkel
NZLDNS
5042Nils Bjarne Krohn
Rauma SK
NORDNS
5029Rune Halvorsen
SK Rye sykkel / Team Isklar
NORDNS
5004Vegard Triseth
Bærum OCK / Norconsult
DNS
Meld feil