Terrengsykkelrittet 2014

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
115Henrik Hollingsæter Kippernes
Fræna SK
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:07:15,76
236Lars Granberg
CK Haugaland / Toyota Fuji Team
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:12:14,34+00:04:58,58
326Gregory Mark Saw
Nanset IF - Sykkel / Hardrocx-ABAX
AUS2 runder
M senior elite, 2 runder
03:14:57,98+00:07:42,22
429Lars-Ove Thoresen
Østmarka IL Sykkel / G-Sport
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:19:11,32+00:11:55,56
527Lars Petter Stormo
Drammen CK / Team Oslo Sportslager
2 runder
M senior elite, 2 runder
03:19:48,73+00:12:32,97
628Erik Sæter
TVK
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:21:51,11+00:14:35,35
749Lars Ragnar Manengen
Lillehammer Cykleklubb / team lillehammer & sport1 powered by scott
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:21:53,45+00:14:37,69
813Erik Kay
Follo SK / Team Niner
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:24:08,04+00:16:52,28
947Rune Høydahl
Sande SpKl Sykkel
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:24:23,03+00:17:07,27
1016Tom Larsen
IF Frøy Sykkel
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:25:10,97+00:17:55,21
1141Torbjørn Svanstrøm
Lørenskog CK / Team Milsluker'n
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:25:17,59+00:18:01,83
129Espen Høglund
Kjekkas IF Sykkel
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:25:28,07+00:18:12,31
13352Espen Aune
Stovnerkameratene Sykkel
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
03:26:33,00+00:19:17,24
1434Vegard Fredheim
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport 1 & Scott
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:26:51,27+00:19:35,51
1510Kristian Johansen
Follo SK / Team Niner
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:27:53,05+00:20:37,29
167Kjartan Pedersen Gurholt
IF Frøy Sykkel
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:29:10,23+00:21:54,47
1746Petter Sørensen
Ullevål SK / Team Milsluker´n
2 runder
M senior elite, 2 runder
03:29:13,24+00:21:57,48
1845Joakim Vika
Brumunddal SK
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:29:13,54+00:21:57,78
191Christian Amdahl
Solør CK
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:29:46,67+00:22:30,91
20378Ole Kristian Sørland
Hasle-Løren IL Sykkel / Milslukern
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
03:32:41,34+00:25:25,58
2142Askild Vatnbakk Larsen
Økern Cykle Klubb / Toyota Fuji
2 runder
M senior elite, 2 runder
03:34:14,14+00:26:58,38
2232Ola Holmestad
Ullevål SK / Team Milsluker'n
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:35:23,88+00:28:08,12
2343martin støvern
Aaby CK
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:38:21,28+00:31:05,52
2418Antonio Moen
Skjeberg CK
2 runder
M senior elite, 2 runder
03:38:46,82+00:31:31,06
25312Joar Markhus
Follo SK / Team Sykkelboden
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
03:39:19,94+00:32:04,18
2630Dag Torp-Hansen
Kjekkas IF Sykkel / Team Kjekkas
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:39:33,27+00:32:17,51
2725Karl Christian Sandstø
Follo SK / Team Niner
2 runder
M senior elite, 2 runder
03:40:35,21+00:33:19,45
28388Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel / Team Niner
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
03:41:12,73+00:33:56,97
2937Nicolas A M Bourdillat
IK Hero Sykkel
FRA2 runder
M senior elite, 2 runder
03:41:20,34+00:34:04,58
30308Trond Larsen
IF Frøy Sykkel
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
03:42:21,27+00:35:05,51
31245Alexander Hagen
Soon CK / Bjørnstad sport
NOR2 runder
M 35-39, 2 runder
03:42:38,52+00:35:22,76
3222Jan Morten Pettersen
Asker CK / Team Milslukern
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:43:49,91+00:36:34,15
3338Frode Larsen
Nanset IF - Sykkel
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:44:43,51+00:37:27,75
3419Arnstein Nagell
Stavanger Terrengsykkelklubb / Bros Test Team/ Bike Brothers
2 runder
M senior elite, 2 runder
03:45:14,78+00:37:59,02
35379Bård Vereide
Ullensaker CK
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
03:45:19,23+00:38:03,47
366Eirik Fiskvik
Savalen SK / Helios DBS Racing Team
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:45:28,25+00:38:12,49
37219Petter Stiland
IF Frøy Sykkel
NOR2 runder
M 30-34, 2 runder
03:45:39,57+00:38:23,81
3823Rajeev Rai
SK Rye sykkel / G-Sport
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:45:48,88+00:38:33,12
395Peder Røhne Figenbaum
--- ingen klubb --- / Milsluker'n Sport
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:47:11,79+00:39:56,03
40381Kjetil Westgaard
Follo SK
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
03:47:36,07+00:40:20,31
41284Thor Arne Dammen
Nanset IF - Sykkel
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
03:49:05,13+00:41:49,37
42373Geir Nysveen
Brumunddal SK
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
03:49:31,77+00:42:16,01
43240Michal Glowacki
SK Rye sykkel
NZL2 runder
M 35-39, 2 runder
03:50:46,04+00:43:30,28
44187Simen Smestad
Ottestad IL
NOR2 runder
M 35-39, 2 runder
03:51:01,42+00:43:45,66
45128Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NOR2 runder
M junior, 2 runder
03:55:33,55+00:48:17,79
46307Lars Magne Larsen
Dalane SK
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
03:55:43,31+00:48:27,55
47316Ingve Nasvik
SK Rye sykkel
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
03:55:58,53+00:48:42,77
4844Andreas Skavhaug
Kjekkas IF Sykkel
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
03:56:13,79+00:48:58,03
49391Alf Åge Bjørklund
Nordlysbyen Sykkel
NOR2 runder
M 50-54, 2 runder
03:56:41,68+00:49:25,92
50407Trond Ristvedt
Ullevål SK / Milslukern
NOR2 runder
M 50-54, 2 runder
03:57:09,07+00:49:53,31
51218Tom-Ole Løvås
IF Frøy Sykkel
2 runder
M 30-34, 2 runder
03:57:45,54+00:50:29,78
52356Johan Erlandsson
SK Rye sykkel
SWE2 runder
M 45-49, 2 runder
03:58:17,37+00:51:01,61
53244Bjørn Erik Gustavsen
MILTON Larvik Sportsklubb
NOR2 runder
M 35-39, 2 runder
03:58:52,13+00:51:36,37
54254Trond Vidar Kjellén
Hafjell Freeride Klubb
NOR2 runder
M 35-39, 2 runder
03:59:16,02+00:52:00,26
55306Ketil LaForce
IF Frøy Sykkel
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
03:59:24,24+00:52:08,48
56382Øyvin Wormnæs
IF Frøy Sykkel
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
03:59:29,57+00:52:13,81
57399Geir Kjær
Ullevål SK / Milslukern
NOR2 runder
M 50-54, 2 runder
04:01:07,22+00:53:51,46
58364Knut Erik Kristiansen
Lillehammer Cykleklubb
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
04:02:00,71+00:54:44,95
59377Lars Erik Stinterud
Lillehammer Cykleklubb
2 runder
M 45-49, 2 runder
04:02:23,21+00:55:07,45
60323Jon Petter Sandaker
Moss CK
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
04:03:45,18+00:56:29,42
61121Markus Kristiansen
Dalane SK
NOR2 runder
M junior, 2 runder
04:03:55,93+00:56:40,17
62328Jørgen Sørensen
Sagene IF Sykkel
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
04:04:01,01+00:56:45,25
63217Kjetil Utrimark
Bærum OCK
NOR2 runder
M 30-34, 2 runder
04:04:39,95+00:57:24,19
64278Per Andreas Norseng
IF Frøy Sykkel / NOTS
NOR2 runder
M 35-39, 2 runder
04:05:15,27+00:57:59,51
65288Odd Erik Farstad
Jømna/Heradsbygd Sykkel
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
04:05:20,01+00:58:04,25
66171Rasmus Einar Johansen
--- ingen klubb --- / G-Sport
NOR2 runder
M 17-29, 2 runder
04:05:48,01+00:58:32,25
67428Trond Overn
SK Rye sykkel / SK Rye
NOR2 runder
M 60+, 2 runder
04:06:38,22+00:59:22,46
68271Odd Peder Wang-Norderud
Hammerfest SK
NOR2 runder
M 35-39, 2 runder
04:06:40,54+00:59:24,78
69335Truls A. Veslum
--- ingen klubb --- / G-Sport
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
04:07:03,66+00:59:47,90
70293Jon Henrik Handley
Åskollen SK
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
04:07:13,90+00:59:58,14
71261Jørn Thomas Paulsen
MILTON Larvik Sportsklubb / Norconsult BIL
NOR2 runder
M 35-39, 2 runder
04:07:31,22+01:00:15,46
72355Jan Ekern
Lørenskog CK
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
04:08:02,34+01:00:46,58
73304Bård Kvalheim
--- ingen klubb --- / Blodsmak Sportsklubb
2 runder
M 40-44, 2 runder
04:08:30,59+01:01:14,83
74394Trond Haugen
TVK
NOR2 runder
M 50-54, 2 runder
04:08:38,41+01:01:22,65
75167Niklas Carlsen
Soon CK
NOR2 runder
M 17-29, 2 runder
04:08:55,94+01:01:40,18
76233Frode Bokerød
Halden CK / Aker Solutions BIL
NOR2 runder
M 35-39, 2 runder
04:09:28,73+01:02:12,97
77212Espen Rolfsen
Stovnerkameratene Sykkel
NOR2 runder
M 30-34, 2 runder
04:10:53,48+01:03:37,72
78194Magnus Cederholm
SK Rye sykkel
NOR2 runder
M 30-34, 2 runder
04:10:55,47+01:03:39,71
79409Olav Sveum
Raufoss & Gjøvik SK
NOR2 runder
M 50-54, 2 runder
04:11:10,27+01:03:54,51
80203Anders Holm
Stiftstaden SK Trondheim / volkswagen
NOR2 runder
M 30-34, 2 runder
04:11:33,80+01:04:18,04
81126Thomas Velde
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR2 runder
M junior, 2 runder
04:13:12,66+01:05:56,90
8221Trym Olsen
Nanset IF - Sykkel
NOR2 runder
M senior elite, 2 runder
04:13:20,83+01:06:05,07
83360Øyvind Haugen
SK Rye sykkel
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
04:13:23,58+01:06:07,82
84380Karl Johan Watne
Bergen Cykleklubb
2 runder
M 45-49, 2 runder
04:14:18,40+01:07:02,64
85384Håvard Grenan
Bærum OCK
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
04:16:06,41+01:08:50,65
86421Kjell Seberg
Asker CK
NOR2 runder
M 55-59, 2 runder
04:16:23,53+01:09:07,77
87251Bård Olav Høstmark
Moss CK
NOR2 runder
M 35-39, 2 runder
04:16:45,68+01:09:29,92
88319Lars Hugo Braadland Olsen
Lørenskog CK
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
04:17:27,38+01:10:11,62
89276Trond Sverre Hagelien
Kristiansands CK
2 runder
M 35-39, 2 runder
04:18:07,51+01:10:51,75
90317Frode Nielsen
Follo SK
2 runder
M 40-44, 2 runder
04:19:36,03+01:12:20,27
91190Knut Smette
Stovnerkameratene Sykkel / Oslo Sportslager
2 runder
M 17-29, 2 runder
04:20:20,02+01:13:04,26
92238Jostein Erlandsen
Hafjell Freeride Klubb
NOR2 runder
M 35-39, 2 runder
04:21:10,05+01:13:54,29
93361Tore Haverstad
Lågen CK
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
04:21:21,53+01:14:05,77
94291Rory Gundersen
Stovnerkameratene Sykkel / Team Oslo sportslager
NOR2 runder
M 40-44, 2 runder
04:21:21,62+01:14:05,86
95213Magnus Sagplass
Stovnerkameratene Sykkel
NOR2 runder
M 30-34, 2 runder
04:22:42,69+01:15:26,93
96365Tom Egil Kristiansen
Geilo IL Sykkel
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
04:22:51,01+01:15:35,25
97372Øyvind Norli
Bærum OCK
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
04:22:55,96+01:15:40,20
98266Hamish Ryan
--- ingen klubb ---
AUS2 runder
M 35-39, 2 runder
04:23:07,07+01:15:51,31
99385Andreas Bye
Halden CK
NOR2 runder
M 45-49, 2 runder
04:23:47,14+01:16:31,38
100417john arne Holtop
Bingsfoss SK
NOR2 runder
M 55-59, 2 runder
04:25:17,34+01:18:01,58
Meld feil