United Bakeries Cup 2013 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
11033Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NOR00:07:06,72
21044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NOR00:07:07,92+00:00:01,20
31032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NOR00:07:34,74+00:00:28,02
41000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
00:07:57,26+00:00:50,54
51036Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NOR00:08:07,00+00:01:00,28
61065Casper Jacobsen furum
Asker CK
NOR00:08:14,79+00:01:08,07
71007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NOR00:08:18,04+00:01:11,32
81009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NOR00:08:21,52+00:01:14,80
91035Jonas Kildebo
Halden CK
NOR00:08:23,72+00:01:17,00
101051per einar brovold
-ingen klubb-
NOR00:08:35,67+00:01:28,95
111034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NOR00:09:10,25+00:02:03,53
121037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NOR00:09:11,12+00:02:04,40
131046William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
00:09:11,18+00:02:04,46
141068Johan Christopher Blokhus
SK Rye sykkel
NOR00:09:18,16+00:02:11,44
151018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
00:09:19,27+00:02:12,55
161010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NOR00:09:35,43+00:02:28,71
171006Einar Haugøy
Asker CK
00:09:38,98+00:02:32,26
181043Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NOR00:09:39,90+00:02:33,18
191053Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NOR00:09:51,87+00:02:45,15
201004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NOR00:10:03,53+00:02:56,81
211017Andrè Steinvåg
Follo SK
00:10:12,89+00:03:06,17
221041Henrik Ness
Kolbotn SK
00:10:16,97+00:03:10,25
231021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR00:11:51,31+00:04:44,59
1054Alex Solheim
-ingen klubb- / Sørkedalens idrettsforening
DNS
1005Alexander Thoeneie
Asker CK
DNS
1038Christian Pettersen
Saltnes Sportsklubb
DNS
1012Didrik Røssum Jensen
CK Nittedal
DNS
1052Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NORDNS
1001Fredrik Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORDNS
1057Herman Bakke
Soon CK
DNS
1002Herman Steen Andersen
SK Rye sykkel
NORDNS
1019Iver Laaby Dahl
Follo SK
DNS
1020Johannes Hansen
Follo SK
DNS
1056Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORDNS
1008Jonas Myhr
Asker CK
NORDNS
1003Jonas Wiig Hindenes
SK Rye sykkel
DNS
1015Jonathan Myhre
CK Nittedal / MTB 7-12år
NORDNS
1042Jørgen Ekeland Bjurstrøm
SK Rye sykkel
NORDNS
1049Jørn-Christian Ihlen
Bærum OCK
NORDNS
1022Kaspar Kalvøy
Follo SK
DNS
1061Linus Jensen
SK Rye sykkel
NORDNS
1023Magnus Bakken
Follo SK
DNS
1024Magnus Knutsen
Follo SK
NORDNS
1048Magnus Rahul Sæter Barua
IF Frøy Sykkel
DNS
1050Magnus Tandberg Øhrn
SK Rye sykkel
NORDNS
1025Marius Hole
Follo SK
DNS
1031Mathias Brenna Christophersen
Bærum OCK
DNS
1013Ole Jægersborg
SK Rye sykkel
NORDNS
1016Oscar Paulsen
Bærum OCK / Team Paulsen
BLMDNS
1030Sander Porsholt
Soon CK / Soon CK
NORDNS
1039Sander Rivrud Jensen
Saltnes Sportsklubb
DNS
1026Sebastian Larsen
Follo SK
DNS
1027Sebastian Østerås
Follo SK
DNS
1014Simen Brekke
SK Rye sykkel
NORDNS
1028Solan Osenbroch
Follo SK
DNS
1011Victor Tenold
IF Frøy Sykkel
DNS
1058William Handley
Åskollen SK
NORDNS
Meld feil