United Bakeries Cup 2013 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
6019Jørund Houg
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
1527Karl Kristan Bye
CK Nittedal / Nittedal CK
NORM15DNS
2502Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK
K15DNS
1022Kaspar Kalvøy
Follo SK
M10DNS
301Kathrine Schønning
Asker CK
K-junDNS
6032Kent Siggerud
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
6008Ketil LaForce
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
5060Kjartan Vestvik
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
7007Kjell Seberg
Asker CK
NORMSport 50+DNS
5040Kjetil Utrimark
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
6024Kjetil Westgaard
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
6078Knut Glad
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4007Knut Harald Smette
Stovnerkameratene Sykkel / Oslo Sportslager
NORMSport 17-29DNS
1364Konrad Bukve
Asker CK
NORM13DNS
5008Kristian Gullhav
Asker CK
NORMSport 30-39DNS
204Kristian Haga
Bærum OCK
M-junDNS
104Kristin Aamodt
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
2005Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK10DNS
6025Lars Birger Nielsen
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
1604Lars Blekastad Glad
SK Rye sykkel
M16DNS
6041Lars Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1632Lars Morstad
Bærum OCK
M16DNS
6042Lars Mouland
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
5018Lars Tvedt
Romeriksåsen SK
NORMSport 30-39DNS
5012Lars Wessel Hansen
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNS
1612Leik Torsteinsen
Bærum OCK
M16DNS
857Line Daae Løvstad
Romeriksåsen SK / Outdoorsport as
KSport 30-39DNS
859Linn Beate Sinding-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 30-39DNS
1061Linus Jensen
SK Rye sykkel
NORM10DNS
1116Linus Johannes Lindgaard
Bærum OCK
M11DNS
2407Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K14DNS
2308Madeleine Grande Matheson
Ullensaker CK / Ungdomsgruppe
NORK13DNS
1206Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM12DNS
1223Mads Simonsen
Follo SK
NORM12DNS
6046Magne Klavestad
Sarpsborg SK
MSport 40-49DNS
1023Magnus Bakken
Follo SK
M10DNS
1526Magnus Bøe
Bærum OCK
M15DNS
1024Magnus Knutsen
Follo SK
NORM10DNS
1416Magnus Nestli
Lørenskog CK
NORM14DNS
1048Magnus Rahul Sæter Barua
IF Frøy Sykkel
M10DNS
1050Magnus Tandberg Øhrn
SK Rye sykkel
NORM10DNS
5045Magnus Wines
SK Rye sykkel
MSport 30-39DNS
2111Malene Dahl
Soon CK
K11DNS
2401Maren Aarthun Wangen
IF Frøy Sykkel
NORK14DNS
2211Marie Trømborg
Soon CK
NORK12DNS
215Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Elite MTB
NORM-junDNS
1025Marius Hole
Follo SK
M10DNS
5005Marius Ingjer
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
303Marte kjærnet
Romeriksåsen SK
K-junDNS
2117Marthe Ramstad Hoff
Fossum IF Sykkel
K11DNS
1517Martin Emil Siggerud
Soon CK / Merida
NORM15DNS
1102Martin K. Olafsen
Asker CK
NORM11DNS
1331Martin Madsen
CK Nittedal
M13DNS
1630martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK
NORM16DNS
1117Martin Skuterud
Romeriksåsen SK
M11DNS
2422Martine Fosmo Nyberg
Bærum OCK
K14DNS
1333Mathias Abelvik
-ingen klubb-
M13DNS
1031Mathias Brenna Christophersen
Bærum OCK
M10DNS
2209Mia Christine Isdahl
CK Nittedal / Girls
NORK12DNS
27Mikael Schou
Ringerike SK / Team Herbalife 24 Raumerrittet
NORM-senDNS
2414Mina Claussen
Bærum OCK
K14DNS
6053Morten Bjørge
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
1631Nikolai Bing Karlsen
Eiker CK
NORM16DNS
1106Nikolai Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORM11DNS
5047Nils Bjarne Krohn
Rauma SK
NORMSport 30-39DNS
902Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
1513Njål Nicolaysen
CK Nittedal
M15DNS
26Ola Bustad
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Giant - United Bakeries 2
NORM-senDNS
1232Ola Sandboe
Kolbotn SK
M12DNS
1447Ole Einar Ekern Eliassen
Svelvik SK
M14DNS
10Ole Hem
Romeriksåsen SK / Team Giant - United Bakeries
NORM-senDNS
1013Ole Jægersborg
SK Rye sykkel
NORM10DNS
1016Oscar Paulsen
Bærum OCK / Team Paulsen
BLMM10DNS
1610Oscar Østvold
Asker CK
M16DNS
1233Oskar Øvstedal
IF Frøy Sykkel
M12DNS
1432Peder Frivold Skotte
Romeriksåsen SK
M14DNS
6011Per Gunnar Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel / KLP BIL
NORMSport 40-49DNS
5022Per Harald Buhs
Hurum CK
MSport 30-39DNS
1308Petter Andresen
IF Frøy Sykkel
NORM13DNS
1530Petter Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM15DNS
1625Petter Fagerhaug
Romeriksåsen SK / Merida
NORM16DNS
5020Petter Stiland
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
6012Pål Saga
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6015Pål Tangen
Asker CK / Team Giant - United Bakeries
NORMSport 40-49DNS
2107Randine Louise Skofteby
Follo SK
K11DNS
2108Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK
K11DNS
5026Robert Kay
Follo SK / Team Niner
NORMSport 30-39DNS
1418Robin Alexander Skjellum
Follo SK
M14DNS
1358Robin Johnsen
Eidsvoll SK
NORM13DNS
7010Rolf Jappée
CK Nittedal
MSport 50+DNS
1321Rolf Skøien
Soon CK
M13DNS
6035Roy kjærnet
Romeriksåsen SK
NORMSport 40-49DNS
6043Runar Sagerud
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNS
6036Rune Tangen
Romeriksåsen SK
NORMSport 40-49DNS
1446Sander Hegna Øverengen
Svelvik SK
M14DNS
1030Sander Porsholt
Soon CK / Soon CK
NORM10DNS
1509Sander Reinsvollsveen
Asker CK
M15DNS
1039Sander Rivrud Jensen
Saltnes Sportsklubb
M10DNS
2116Sara Krogh
Soon CK
NORK11DNS
2213Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK12DNS
Meld feil