United Bakeries Cup 2013 - Ritt 9: Bærums Verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11033Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1000:07:06,72
21044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NORM1000:07:07,92+00:00:01,20
31032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1000:07:34,74+00:00:28,02
42119Hannah Engebretsen
Horten OCK
NORK1100:07:55,81+00:00:49,09
51000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
M1000:07:57,26+00:00:50,54
61036Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:07,00+00:01:00,28
72110Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1100:08:13,81+00:01:07,09
81065Casper Jacobsen furum
Asker CK
NORM1000:08:14,79+00:01:08,07
91007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:18,04+00:01:11,32
101009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:21,52+00:01:14,80
111035Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1000:08:23,72+00:01:17,00
122003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:08:28,45+00:01:21,73
131051per einar brovold
-ingen klubb-
NORM1000:08:35,67+00:01:28,95
142104Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1100:08:42,59+00:01:35,87
152109Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1100:09:01,96+00:01:55,24
161034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:10,25+00:02:03,53
171037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NORM1000:09:11,12+00:02:04,40
181046William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
M1000:09:11,18+00:02:04,46
191068Johan Christopher Blokhus
SK Rye sykkel
NORM1000:09:18,16+00:02:11,44
201018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1000:09:19,27+00:02:12,55
211010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1000:09:35,43+00:02:28,71
221006Einar Haugøy
Asker CK
M1000:09:38,98+00:02:32,26
231043Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:39,90+00:02:33,18
242103Hannah Lervik
Asker CK
NORK1100:09:44,88+00:02:38,16
252000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:09:48,99+00:02:42,27
261053Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:51,87+00:02:45,15
272006Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1000:09:59,89+00:02:53,17
281004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1000:10:03,53+00:02:56,81
292112Vilde Windelstad
Asker CK
K1100:10:11,71+00:03:04,99
302009Thea Fagerhaug
Romeriksåsen SK
K1000:10:12,30+00:03:05,58
311017Andrè Steinvåg
Follo SK
M1000:10:12,89+00:03:06,17
321041Henrik Ness
Kolbotn SK
M1000:10:16,97+00:03:10,25
332001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:10:25,65+00:03:18,93
342011Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1000:10:42,74+00:03:36,02
352105Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1100:10:49,81+00:03:43,09
362101Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1100:11:33,04+00:04:26,32
372004Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1000:11:35,02+00:04:28,30
381021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:11:51,31+00:04:44,59
392010Ine Lippert Røstad
SK Rye sykkel
K1000:12:06,39+00:04:59,67
402008Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1000:12:14,74+00:05:08,02
412014Marlene Sophie Krohn
SK Rye sykkel
K1000:12:47,64+00:05:40,92
421224Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM1200:12:48,40+00:05:41,68
431240Martin Winther
Svelvik SK
NORM1200:12:54,14+00:05:47,42
441225Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1200:13:18,23+00:06:11,51
451209Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1200:13:22,94+00:06:16,22
461211Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM1200:13:26,19+00:06:19,47
471113Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1100:13:26,39+00:06:19,67
481226Sebastian Berg
Follo SK
NORM1200:13:28,70+00:06:21,98
491202Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1200:13:32,51+00:06:25,79
501217Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1200:13:46,64+00:06:39,92
Meld feil