United Bakeries Cup 2013 - Ritt 7: Holmen, Asker CK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11224Lars Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORM1200:07:15,29
21229Eirik Stene
Bærum OCK
NORM1200:07:35,18+00:00:19,89
31206Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM1200:07:39,57+00:00:24,28
41209Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM1200:07:40,70+00:00:25,41
51227Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM1200:07:42,05+00:00:26,76
61113Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1100:07:44,00+00:00:28,71
71226Sebastian Berg
Follo SK
NORM1200:07:45,11+00:00:29,82
81214Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM1200:07:46,95+00:00:31,66
91211Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM1200:07:56,02+00:00:40,73
101323Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
NORM1300:08:10,36+00:00:55,07
111411Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1400:08:11,32+00:00:56,03
121414Markus Berg
Follo SK
NORM1400:08:13,98+00:00:58,69
131240Martin Winther
Svelvik SK
NORM1200:08:14,58+00:00:59,29
141004Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:15,55+00:01:00,26
151119Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Energihuset Merida
NORM1100:08:18,85+00:01:03,56
161225Mikkel Skjellum
Follo SK
NORM1200:08:21,14+00:01:05,85
171112Eirik Schau Giskås
Soon CK / Soon
NORM1100:08:22,79+00:01:07,50
181410Kevin Skofteby
Follo SK
NORM1400:08:22,83+00:01:07,54
191207Vetle Opheim Rønningsveen
SK Rye sykkel
NORM1200:08:26,38+00:01:11,09
201202Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM1200:08:29,55+00:01:14,26
211201BIRK MØLLER GUNDERSEN
SK Rye sykkel
NORM1200:08:29,95+00:01:14,66
221200Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM1200:08:30,98+00:01:15,69
231217Petter Mouland
Bærum OCK
NORM1200:08:31,85+00:01:16,56
241440Olav Rygnestad Haugerud
SK Rye sykkel
NORM1400:08:33,46+00:01:18,17
251212Felix K. Bergmann
SK Rye sykkel
NORM1200:08:36,26+00:01:20,97
261033Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1000:08:38,61+00:01:23,32
271424Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM1400:08:38,79+00:01:23,50
281218Sigurd Nicolaysen
CK Nittedal
NORM1200:08:45,75+00:01:30,46
291032Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1000:08:48,98+00:01:33,69
301400Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1400:08:49,89+00:01:34,60
311216Ulrik Bjerke
SK Rye sykkel
NORM1200:08:50,86+00:01:35,57
321215Max Borka
Bærum OCK
M1200:08:56,08+00:01:40,79
331103Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM1100:08:56,28+00:01:40,99
341007Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:56,69+00:01:41,40
351238Bastian Karlsen Antonsen
SK Rye sykkel
NORM1200:08:57,45+00:01:42,16
361205Jonas Olsson
SK Rye sykkel
NORM1200:08:58,07+00:01:42,78
371208Espen Haugøy
Asker CK
M1200:09:02,12+00:01:46,83
381204Jonas Brandt
SK Rye sykkel
NORM1200:09:02,43+00:01:47,14
391403Erik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM1400:09:02,80+00:01:47,51
401351Simon Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Merida Grassroot
NORM1300:09:03,24+00:01:47,95
411036Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM1000:09:03,71+00:01:48,42
421350Andreas Askjer
Horten OCK
NORM1300:09:05,80+00:01:50,51
431044William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Foss
NORM1000:09:17,40+00:02:02,11
441352Ludvig Fischer Aasheim
SK Rye sykkel
NORM1300:09:18,46+00:02:03,17
451435Herman Bjerke
SK Rye sykkel
NORM1400:09:18,47+00:02:03,18
461437gard brovold
-ingen klubb- / maridalen
NORM1400:09:18,90+00:02:03,61
471322Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1300:09:19,43+00:02:04,14
481126Håkon Djuve
SK Rye sykkel
NORM1100:09:19,55+00:02:04,26
491449Daniel Skolseg
SK Rye sykkel
M1400:09:19,64+00:02:04,35
501315Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1300:09:20,73+00:02:05,44
511436Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM1400:09:22,39+00:02:07,10
521035Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1000:09:22,87+00:02:07,58
531423Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM1400:09:23,70+00:02:08,41
541008Jonas Myhr
Asker CK
NORM1000:09:26,52+00:02:11,23
551065Casper Jacobsen furum
Asker CK
NORM1000:09:27,21+00:02:11,92
561114Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M1100:09:27,87+00:02:12,58
571444Trym Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORM1400:09:28,09+00:02:12,80
581312Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM1300:09:30,60+00:02:15,31
591100Mathias Sandberg Kristiansen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:09:31,64+00:02:16,35
601325Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM1300:09:32,54+00:02:17,25
611339Thorstein Solvang
Asker CK
M1300:09:34,83+00:02:19,54
621363Erik Andre Lier
Romeriksåsen SK
NORM1300:09:36,10+00:02:20,81
631419Fabian GLENNE
Soon CK
NORM1400:09:36,60+00:02:21,31
641405Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM1400:09:37,55+00:02:22,26
651441Aslak Djuve
SK Rye sykkel
NORM1400:09:39,27+00:02:23,98
661402Marius Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NORM1400:09:39,83+00:02:24,54
671324Magnus Sørli
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
NORM1300:09:40,09+00:02:24,80
6813Ole Christian Fagerli
Raumer Rytter SK / Team Herbalife 24 Raumerrittet
NORM-sen00:09:42,25+00:02:26,96
691404Kristian Kristiansen Kåsamoen
Bærum OCK
NORM1400:09:45,38+00:02:30,09
701110Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1100:09:46,01+00:02:30,72
711115Sander Hagen
Soon CK
NORM1100:09:47,17+00:02:31,88
724Håkon Austad
Asker CK / Team Giant - United Bakeries 2
NORM-sen00:09:47,73+00:02:32,44
731302Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1300:09:48,37+00:02:33,08
741118Truls Nordhagen
Åskollen SK
NORM1100:09:51,33+00:02:36,04
751412Thomas Meinicke
Bærum OCK
NORM1400:09:52,11+00:02:36,82
761106Nikolai Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORM1100:09:54,14+00:02:38,85
771439Johannes Tuflått Rolfsen
Lørenskog CK
M1400:09:54,86+00:02:39,57
7810Ole Hem
Romeriksåsen SK / Team Giant - United Bakeries
NORM-sen00:09:56,41+00:02:41,12
791422Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NORM1400:09:56,48+00:02:41,19
801300Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM1300:09:56,96+00:02:41,67
811309Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1300:09:57,98+00:02:42,69
822Eivind Andreas Røed
Asker CK
NORM-sen00:10:01,06+00:02:45,77
831319Håkon Pilvik
Soon CK
NORM1300:10:01,98+00:02:46,69
841242August Gislerud Rolfsen
Bærum OCK / BOC
M1200:10:03,18+00:02:47,89
8538Morten Vaeng
Drammen CK
NORM-sen00:10:04,92+00:02:49,63
861345Kevin Sørensen
Eidsvoll SK
NORM1300:10:06,88+00:02:51,59
871401Tinius Gadderud
SK Rye sykkel
NORM1400:10:07,09+00:02:51,80
885Johan- Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK
NORM-sen00:10:07,10+00:02:51,81
8912Rune Høydahl
Drammen CK / Team Giant - United Bakeries 2
NORM-sen00:10:10,64+00:02:55,35
908Erik Kay
Follo SK / Team Niner
NORM-sen00:10:11,12+00:02:55,83
911018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1000:10:11,37+00:02:56,08
921067Emil Øfsti Berg-Jacobsen
Asker CK
NORM1000:10:11,55+00:02:56,26
931318Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM1300:10:12,71+00:02:57,42
9439Øivind Bjerkseth
Asker CK
NORM-sen00:10:13,77+00:02:58,48
957Pål Einar Spilleth
Bærum OCK
NORM-sen00:10:14,30+00:02:59,01
961037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NORM1000:10:14,77+00:02:59,48
9732Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM-sen00:10:15,32+00:03:00,03
981362Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1300:10:15,37+00:03:00,08
991009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:10:15,39+00:03:00,10
1001420Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORM1400:10:15,94+00:03:00,65
Meld feil