United Bakeries Cup 2013 - Ritt 7: Holmen, Asker CK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12207Hedda Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1200:08:23,84
22204Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1200:08:52,28+00:00:28,44
32210Nora Marie Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1200:09:13,11+00:00:49,27
42200Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1200:09:21,05+00:00:57,21
52201Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1200:09:24,43+00:01:00,59
62212Johanne Aarflot
Bærum OCK
NORK1200:09:30,83+00:01:06,99
72104Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1100:09:33,09+00:01:09,25
82411Thea Siggerud
Soon CK
NORK1400:09:33,46+00:01:09,62
92209Mia Christine Isdahl
CK Nittedal / Girls
NORK1200:09:33,81+00:01:09,97
102402Marte AG Husby
IF Frøy Sykkel / Marida
NORK1400:09:34,50+00:01:10,66
112303Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1300:09:37,31+00:01:13,47
122003Line Kristiansen
CK Nittedal / Girls
NORK1000:09:49,01+00:01:25,17
132405Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1400:09:52,97+00:01:29,13
142421Julie Bodahl
Konnerud IL Sykkel
NORK1400:09:54,71+00:01:30,87
152205Sofie Eidal
Asker CK
K1200:09:59,03+00:01:35,19
162419Vera Norli
Bærum OCK
NORK1400:10:02,42+00:01:38,58
172403Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK1400:10:02,83+00:01:38,99
182406Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1400:10:04,05+00:01:40,21
192404Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1400:10:04,08+00:01:40,24
202110Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1100:10:10,37+00:01:46,53
212300Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1300:10:22,24+00:01:58,40
222109Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1100:10:22,64+00:01:58,80
232000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:10:30,84+00:02:07,00
242301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1300:10:34,85+00:02:11,01
252203Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1200:10:43,24+00:02:19,40
262105Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1100:10:45,05+00:02:21,21
272102Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:10:51,39+00:02:27,55
282410Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1400:10:51,90+00:02:28,06
292214Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1200:10:52,09+00:02:28,25
302004Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1000:11:00,87+00:02:37,03
312112Vilde Windelstad
Asker CK
K1100:11:01,67+00:02:37,83
322103Hannah Lervik
Asker CK
NORK1100:11:02,16+00:02:38,32
332304Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1300:11:32,68+00:03:08,84
342001Emilie Frosting Taug
CK Nittedal / Girls
NORK1000:11:36,43+00:03:12,59
352208Henriette winum
CK Nittedal / Girls
K1200:11:39,50+00:03:15,66
36101Heidi Rosasen Sandstø
Follo SK / Team Giant - United Bakeries 2
NORK-sen00:11:41,15+00:03:17,31
372408Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK1400:11:43,70+00:03:19,86
382006Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1000:11:51,05+00:03:27,21
392101Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1100:11:57,44+00:03:33,60
402312Pernille Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:12:14,82+00:03:50,98
412311Hedvig Skott Bringsjord
Moss CK
NORK1300:12:21,59+00:03:57,75
422010Ine Lippert Røstad
SK Rye sykkel
K1000:12:39,96+00:04:16,12
43853Marianne Sandaker
Moss CK
NORKSport 30-3900:12:43,46+00:04:19,62
442308Madeleine Grande Matheson
Ullensaker CK / Ungdomsgruppe
NORK1300:12:48,75+00:04:24,91
452012Gjendine Eidslott
SK Rye sykkel
NORK1000:13:07,82+00:04:43,98
462504Tiril liverud knudsen
Konnerud IL Sykkel
NORK1500:13:10,29+00:04:46,45
472011Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1000:13:23,96+00:05:00,12
482310Synnøve Julseth Frantzen
Asker CK
K1300:13:30,07+00:05:06,23
49300Anna Gabrielsen
Asker CK
NORK-jun00:13:33,14+00:05:09,30
502302Katharina Sommerfelt
SK Rye sykkel
NORK1300:13:41,41+00:05:17,57
51906Katharina Rise
Asker CK
NORKSport 40-4900:13:50,62+00:05:26,78
522601Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK1600:13:50,69+00:05:26,85
532013Fredrikke Hagen
SK Rye sykkel
NORK1000:14:01,32+00:05:37,48
54801Jeanett Jensen
Follo SK
NORKSport 17-2900:14:01,41+00:05:37,57
55100Silje W. Dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORK-sen00:14:05,57+00:05:41,73
562418Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1400:14:32,62+00:06:08,78
572600Stina Meinicke
Bærum OCK
NORK1600:14:35,68+00:06:11,84
58859Linn Beate Sinding-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 30-3900:14:36,64+00:06:12,80
59855Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel
POLKSport 30-3900:14:45,51+00:06:21,67
602505Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K1500:14:47,25+00:06:23,41
61802Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-2900:14:57,46+00:06:33,62
62851Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 30-3900:15:02,04+00:06:38,20
63800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/ Statoil BIL
KSport 17-2900:15:11,93+00:06:48,09
642008Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1000:15:23,54+00:06:59,70
652503Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK1500:15:27,86+00:07:04,02
662005Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK1000:15:50,21+00:07:26,37
67904Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-4900:16:09,93+00:07:46,09
68804Eline Granne
Follo SK
KSport 17-2900:17:33,60+00:09:09,76
692002Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K1000:17:42,73+00:09:18,89
702118Mathilde Rotvik
Asker CK
NORK1100:19:30,21+00:11:06,37
8519Alice Hjelmervik
-ingen klubb-
K6-800:10:51,29
8526Iris Rotvik
Asker CK
NORK6-800:11:26,85
8500Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK6-800:05:32,88
8525Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK6-800:04:26,26
8501Madeleine I. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:06:02,71
8502Mathilde Sørli Bjørnesen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:08:06,60
8524Yrja Sigrigull Vold Ulset
Asker CK
K6-800:08:20,87
905Anita Blåsås Hansen
Østmarka IL Sykkel / Team EnergySport
NORKSport 40-49DNS
858Ann Iren Bjørnarå
Hovden Sportsklubb / Blodsmak SK
NORKSport 30-39DNS
900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-49DNS
2500Aurora Kildahl
Asker CK
K15DNS
901Cathrine Gabrielsen
Asker CK
KSport 40-49DNS
2100Cornelia Sommerfelt
SK Rye sykkel
K11DNS
2115Elise Krogh
Soon CK
NORK11DNS
2501Elise Tangeland
Moss CK
K15DNS
2007Ellen Røhme
Romeriksåsen SK
K10DNS
2412Emilie Johansen
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
NORK14DNS
950Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50+DNS
2313Hanne Åsheim
SK Rye sykkel
K13DNS
2409Hedvig Fjøsne Bredesen
CK Nittedal / Girls
K14DNS
2215Hennie Engebretsen
Horten OCK
NORK12DNS
2202Hennie Thoeneie
Asker CK
K12DNS
306Henriette Elvrum Handal
IF Frøy Sykkel / Team Merida NTG
NORK-junDNS
856Hilde Hoff
SK Rye sykkel / Team Giant - United Bakeries 2
KSport 30-39DNS
2307Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK13DNS
2413Ingrid Emilie Aarflot
Bærum OCK
NORK14DNS
2417Ingvil Ahlsand
SK Rye sykkel
K14DNS
2415Jenny Pedersen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K14DNS
2502Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK
K15DNS
301Kathrine Schønning
Asker CK
K-junDNS
Meld feil