United Bakeries Cup 2013 - Ritt 7: Holmen, Asker CK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1108Sebastian Christensen
Bærum OCK
NORM11DNS
1026Sebastian Larsen
Follo SK
M10DNS
1027Sebastian Østerås
Follo SK
M10DNS
4005Sigmund Ringdal
SK Rye sykkel / 1UP
NORMSport 17-29DNS
2416Sigrid Bye
Eidsvoll SK
NORK14DNS
1344Sigurd Glad
SK Rye sykkel
M13DNS
1121Simen Bratteng
-ingen klubb- / Gjelleråsen Ski
NORM11DNS
1014Simen Brekke
SK Rye sykkel
NORM10DNS
5041Simen Gylterud Owe
Foreningen Frikransen
MSport 30-39DNS
1448Sivert Næss
Horten OCK
M14DNS
2106Sofie Fjøsne Bredesen
CK Nittedal / Girls
K11DNS
1028Solan Osenbroch
Follo SK
M10DNS
1348Sondre Smette
Bærum OCK
M13DNS
1326Steffen Vedal
Svelvik SK / Svelvik sykleklubb
NORM13DNS
6022Stig Arne Meldalen
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
14Sturla Kaasa
Driv IL Sykkel
NORM-senDNS
6006Ståle Berg
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
6016Svein Aalrust
Asker CK
NORMSport 40-49DNS
1368Sverre Baraas-Klungseth
Eidsvoll SK
NORM13DNS
2420Synne Eikeland Røstadsand
SK Rye sykkel
K14DNS
1506Ted Johansen
IF Frøy Sykkel
NORM15DNS
2305Thea Cassandra Moa-Larsen
Soon CK
K13DNS
2009Thea Fagerhaug
Romeriksåsen SK
K10DNS
1231Theo Saltnes Jørgensen
Driv IL Sykkel
NORM12DNS
1101Thomas Busengdal
IF Frøy Sykkel
M11DNS
9Thomas dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-senDNS
17Thomas Engelsgjerd
Halden CK / Halden CK Elite MTB
NORM-senDNS
1135Thomas Pedersen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M11DNS
6026Thomas Støkken
Bærum OCK / Team United Bakeries II
NORMSport 40-49DNS
2506Tina Knutsmoen
Nesodden SK
K15DNS
2400Tinna Henriette Ringsaker
SK Rye sykkel
K14DNS
1230Tobias Martinsen
Kolbotn SK
M12DNS
1507Tobias Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM15DNS
210tomas urianstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM-junDNS
103Tone Kristin Larsen
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
2113Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK11DNS
1634Torbjørn André Røed
Asker CK
NORM16DNS
18Torbjørn Svanstrøm
Lørenskog CK / Concrete Structures
NORM-senDNS
5036Torgeir Løge
Konnerud IL Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1310Torjus Leite Rimstad
IF Frøy Sykkel
NORM13DNS
6007Torleif Ahlsand
SK Rye sykkel / Team Giant - United Bakeries 2
MSport 40-49DNS
850Trude D. Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNS
1516Trygve Lunde
Lørenskog CK / Team Merida Grassroot
NORM15DNS
2306Tuva Siggerud
Soon CK
NORK13DNS
5014Vegard Triseth
Bærum OCK / Norconsult
MSport 30-39DNS
1011Victor Tenold
IF Frøy Sykkel
M10DNS
5039Vidar Gullachsen
Ullevål SK
NORMSport 30-39DNS
1122Viktor Glenne
Nesodden SK
M11DNS
1434Viktor Steen Eriksen
Bjørndal IF Sykkel
M14DNS
1210Wilhelm August Sparby Tarøy
Asker CK
NORM12DNS
1058William Handley
Åskollen SK
NORM10DNS
1365William Martinius Akselsen
Konnerud IL Sykkel
NORM13DNS
1417William Støkken
Bærum OCK
NORM14DNS
5038Wilmer Carrero
SK Rye sykkel
VENMSport 30-39DNS
6065Yngvar Stenersen
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
5011Øystein Hjelm
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
6045Øyvind Akselsen
Sarpsborg SK
NORMSport 40-49DNS
5030Øyvind Gjermshus
Vestre Aker SK / Blodsmak/Johnsen frameworks
NORMSport 30-39DNS
6018Øyvind Husby
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
9508Ada Pilvik Mortensen
Soon CK
K9DNS
8020Adrian Aasgaard
Follo SK
NORM6-8DNS
9000Aksel Blekastad
IF Frøy Sykkel
M9DNS
8000Aksel LaForce
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
8035Aksel Rivrud Jensen
Saltnes Sportsklubb
M6-8DNS
8067alexander Larsen
-ingen klubb-
NORM6-8DNS
8084Anton Feldt
Follo SK
NORM6-8DNS
9036Axel Filseth
Bærum OCK
NORM9DNS
8001Bastian Krogh Heramb
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
8019Benjamin Røssum Jensen
CK Nittedal
M6-8DNS
8073Brage Leite Rimstad
IF Frøy Sykkel
M6-8DNS
9016Dennis Skofteby
Follo SK
M9DNS
8505Elèa Aaen
Follo SK
NORK6-8DNS
9503Elen Woxholt
SK Rye sykkel
K9DNS
8021Elliot Aaen
Follo SK
NORM6-8DNS
8022Emrik Jakobsen
Follo SK
NORM6-8DNS
9001Erik Eeg Kongerud
IF Frøy Sykkel
NORM9DNS
8051Erik Rømo
-ingen klubb-
NORM6-8DNS
8523Erle Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORK6-8DNS
8003Felix Lobmaier
IF Frøy Sykkel / kids
M6-8DNS
8004Gabriel Solem
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
8506Hanne Semb
Follo SK
NORK6-8DNS
9033Hans Hermansen Sulejewski
SK Rye sykkel
M9DNS
8059Henrik Filseth
Bærum OCK
NORM6-8DNS
8005Haakon Andreas Kildal
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
9041Håvard Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM9DNS
9003Jacob Bøymo
IF Frøy Sykkel
NORM9DNS
9038Jacob Pleym Riege
SK Rye sykkel
M9DNS
8006Jakob Tahan
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
8043Jo Røisli
-ingen klubb-
NORM6-8DNS
9031Jonas Nilsen Fagerhaug
SK Rye sykkel
NORM9DNS
8007Julian Vesterhus-Jacobsen
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
9027Jørgen Arenberg Wold
IF Frøy Sykkel
NORM9DNS
9024Jørgen Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORM9DNS
9035Jørgen pettersen
Romeriksåsen SK / romeriksåsen
M9DNS
9002Kasper Aasebø
SK Rye sykkel
NORM9DNS
9020Kristian Skuterud
Romeriksåsen SK
M9DNS
8507Leah Østerås
Follo SK
K6-8DNS
8046Leon Ingjer
-ingen klubb-
M6-8DNS
8037Leon Martinsen
Kolbotn SK
M6-8DNS
8074Liam Harazi Farbu
IF Frøy Sykkel
M6-8DNS
Meld feil