United Bakeries Cup 2013 - Ritt 7: Holmen, Asker CK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
301801Jeanett Jensen
Follo SK
NORKSport 17-2900:14:01,41+00:06:46,12
3026043Runar Sagerud
Kolbotn SK
NORMSport 40-4900:14:01,73+00:06:46,44
3036034Truls Andersen
Soon CK
NORMSport 40-4900:14:04,39+00:06:49,10
304100Silje W. Dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORK-sen00:14:05,57+00:06:50,28
3051515Patrick Sandgrav
Lørenskog CK
M1500:14:10,58+00:06:55,29
3061619Mats Disenbroen
Moss CK
NORM1600:14:12,27+00:06:56,98
3071330Fredrik Fjærvoll Olsen
Soon CK
M1300:14:15,10+00:06:59,81
3081021Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:14:16,21+00:07:00,92
3092418Eline Storvik Grønvold
CK Nittedal / Girls
K1400:14:32,62+00:07:17,33
3105019Trond Normann
Ullensaker CK
MSport 30-3900:14:32,91+00:07:17,62
3116031Harald Jørs Bakke
Soon CK
NORMSport 40-4900:14:33,28+00:07:17,99
3122600Stina Meinicke
Bærum OCK
NORK1600:14:35,68+00:07:20,39
313859Linn Beate Sinding-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 30-3900:14:36,64+00:07:21,35
3146058Frank Nordrum
Kolbotn SK
NORMSport 40-4900:14:42,54+00:07:27,25
315855Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel
POLKSport 30-3900:14:45,51+00:07:30,22
3162505Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K1500:14:47,25+00:07:31,96
317802Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-2900:14:57,46+00:07:42,17
3181340Martin Solbrekken Ødegaard
Bærum OCK
M1300:14:58,17+00:07:42,88
319851Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 30-3900:15:02,04+00:07:46,75
320800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/ Statoil BIL
KSport 17-2900:15:11,93+00:07:56,64
3212008Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1000:15:23,54+00:08:08,25
3222503Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK1500:15:27,86+00:08:12,57
3232005Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK1000:15:50,21+00:08:34,92
3241611Truls Ørneberg
Asker CK
NORM1600:15:50,75+00:08:35,46
3251615Thomas Helleland Bjurhult
Bærum OCK
NORM1600:15:55,88+00:08:40,59
326904Grethe Eggesbø Thorsheim
Asker CK
KSport 40-4900:16:09,93+00:08:54,64
3271317Henrik Lunde Guterud
Moss CK
M1300:16:28,02+00:09:12,73
328804Eline Granne
Follo SK
KSport 17-2900:17:33,60+00:10:18,31
3292002Julie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal / Girls
K1000:17:42,73+00:10:27,44
3302118Mathilde Rotvik
Asker CK
NORK1100:19:30,21+00:12:14,92
9005Adrian Sandstrand
Asker CK / Rekrutt
M900:03:49,41
8032Alexander Svendsen
Ullensaker CK
M6-800:06:25,46
8519Alice Hjelmervik
-ingen klubb-
K6-800:10:51,29
9045Brage Brustad
Asker CK
NORM900:03:21,52
8002Christoffer Ånensen
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:05:19,42
8033Eirik Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:05:15,53
9042Elias Julsrud
Romeriksåsen SK
NORM900:03:58,48
8011Felix Kildahl
Asker CK
NORM6-800:05:01,92
9009Fredrik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM900:03:39,63
9046Herman Brecke
Asker CK
M900:05:48,11
9047Herman Brovoll-Bø
Asker CK
M900:05:23,86
8089Herman Rosenberg Rynning
Asker CK
NORM6-800:05:58,05
8526Iris Rotvik
Asker CK
NORK6-800:11:26,85
8061Iver Mørch
-ingen klubb-
NORM6-800:07:12,38
9004Jakob Buhs
IF Frøy Sykkel
NORM900:04:06,92
9021Jakob Engedahl
Svelvik SK
NORM900:04:01,63
8500Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK6-800:05:32,88
8016Jørgen Nordhagen
Asker CK
NORM6-800:03:45,75
8088Lavrans Vold Ulset
Asker CK
M6-800:08:41,09
8525Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK6-800:04:26,26
8501Madeleine I. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:06:02,71
8023markus Rindli
Follo SK
NORM6-800:04:43,08
9007Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM900:03:20,28
8085martin zwaig
Asker CK
NORM6-800:07:06,66
8024Mathias Kahrs
Follo SK
NORM6-800:07:41,29
8502Mathilde Sørli Bjørnesen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:08:06,60
8030Ole Christian Haug
Svelvik SK
NORM6-800:06:54,67
9039Ole Nicolai Jensen
-ingen klubb-
M900:06:08,56
8013Oliver Ono Wingerei
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:05:35,43
9019Oliver Aasgaard
Follo SK
NORM900:04:11,65
9048oscar johannes skjelvik
Asker CK
NORM900:06:03,09
8054Peder Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM6-800:04:19,34
8090Sebastian Veslum
Asker CK
NORM6-800:04:25,39
8052Sigurd Stubberud
Soon CK
NORM6-800:03:41,65
9011Skage Norstein
IF Frøy Sykkel
NORM900:03:43,23
8025Snorre Steinvåg
Follo SK
NORM6-800:06:18,81
9015Sven Kristoffer Huseby
SK Rye sykkel
NORM900:04:14,12
8017Tellef Ono Wingerei
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:06:57,39
8087Theodor Rosenberg Dalen
Bærum OCK
NORM6-800:09:08,09
8091Thomas Eriksen
Asker CK
NORM6-800:04:26,10
9030Thomas Nordby
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M900:06:42,86
8086Ulrik Bjune
Asker CK
NORM6-800:05:04,98
9012Vetle AG Husby
IF Frøy Sykkel
NORM900:03:19,28
8031William Haug
Svelvik SK
NORM6-800:04:42,81
8062William Kamsvåg
SK Rye sykkel
M6-8Lisens/Påmelding?
8524Yrja Sigrigull Vold Ulset
Asker CK
K6-800:08:20,87
8028Øystein Ek Haug
Follo SK
NORM6-800:07:38,23
8047Øyvind K. Rasmussen
SK Rye sykkel
NORM6-800:05:27,72
9013Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM900:03:43,69
1000Alexander Nilsen
IF Frøy Sykkel
M10DNF
1006Einar Haugøy
Asker CK
M10DNF
1346Adrian Fløtten
Eidsvoll SK
NORM13DNS
1054Alex Solheim
-ingen klubb- / Sørkedalens idrettsforening
M10DNS
1606Alexander Lund Garmann
Bærum OCK
M16DNS
1236Alexander Sundquist
CK Nittedal
M12DNS
1005Alexander Thoeneie
Asker CK
M10DNS
1407Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM14DNS
1124Anders Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
NORM11DNS
1356Anders Myhre
Ringerike SK
NORM13DNS
6052Andre Borka
Bærum OCK / Team Giant - United Bakeries 2
NORMSport 40-49DNS
5007Andre Schau
Bærum OCK
MSport 30-39DNS
1349André Windelstad
Asker CK
NORM13DNS
201Andreas Haug Aalby
Asker CK
NORM-junDNS
4006Andreas Rief
Hadeland CK
MSport 17-29DNS
905Anita Blåsås Hansen
Østmarka IL Sykkel / Team EnergySport
NORKSport 40-49DNS
858Ann Iren Bjørnarå
Hovden Sportsklubb / Blodsmak SK
NORKSport 30-39DNS
900Anne-Lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-49DNS
6002Arild Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
3Arild Christophersen
Bærum OCK / Team Giant - United Bakeries 2
NORM-senDNS
7005Arild Salte
Bærum OCK
NORMSport 50+DNS
Meld feil