United Bakeries Cup 2013 - Ritt 7: Holmen, Asker CK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1011242August Gislerud Rolfsen
Bærum OCK / BOC
M1200:10:03,18+00:02:47,89
1022406Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1400:10:04,05+00:02:48,76
1032404Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1400:10:04,08+00:02:48,79
10438Morten Vaeng
Drammen CK
NORM-sen00:10:04,92+00:02:49,63
1051345Kevin Sørensen
Eidsvoll SK
NORM1300:10:06,88+00:02:51,59
1061401Tinius Gadderud
SK Rye sykkel
NORM1400:10:07,09+00:02:51,80
1075Johan- Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK
NORM-sen00:10:07,10+00:02:51,81
1082110Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1100:10:10,37+00:02:55,08
10912Rune Høydahl
Drammen CK / Team Giant - United Bakeries 2
NORM-sen00:10:10,64+00:02:55,35
1108Erik Kay
Follo SK / Team Niner
NORM-sen00:10:11,12+00:02:55,83
1111018Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1000:10:11,37+00:02:56,08
1121067Emil Øfsti Berg-Jacobsen
Asker CK
NORM1000:10:11,55+00:02:56,26
1131318Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM1300:10:12,71+00:02:57,42
11439Øivind Bjerkseth
Asker CK
NORM-sen00:10:13,77+00:02:58,48
1157Pål Einar Spilleth
Bærum OCK
NORM-sen00:10:14,30+00:02:59,01
1161037Fredrik Borbe
-ingen klubb- / Sørkedalens IF
NORM1000:10:14,77+00:02:59,48
11732Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM-sen00:10:15,32+00:03:00,03
1181362Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1300:10:15,37+00:03:00,08
1191009Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:10:15,39+00:03:00,10
1201420Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORM1400:10:15,94+00:03:00,65
12137Gunnar Disch
Bærum OCK
NORM-sen00:10:19,89+00:03:04,60
1221421Anders Christensen
Romeriksåsen SK
NORM1400:10:21,07+00:03:05,78
1231521Erik Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
NORM1500:10:21,16+00:03:05,87
1241127Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M1100:10:22,02+00:03:06,73
1252300Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1300:10:22,24+00:03:06,95
1262109Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1100:10:22,64+00:03:07,35
1271016Oscar Paulsen
Bærum OCK / Team Paulsen
BLMM1000:10:22,72+00:03:07,43
1281222Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:10:25,62+00:03:10,33
1291342Sebastian Dietrich
Bjørndal IF Sykkel
NORM1300:10:27,99+00:03:12,70
1305013Ronny Bakke
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:10:28,95+00:03:13,66
1311305Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM1300:10:29,95+00:03:14,66
132214Markus Mowe Martinsen
Nesodden SK / Team Niner
M-jun00:10:29,96+00:03:14,67
1331102Martin K. Olafsen
Asker CK
NORM1100:10:30,79+00:03:15,50
1342000Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1000:10:30,84+00:03:15,55
1351450Sjur Kvisle
-ingen klubb-
M1400:10:30,92+00:03:15,63
1361522Ludvik Aspelund Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Merida Grasroot
NORM1500:10:33,79+00:03:18,50
1372301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1300:10:34,85+00:03:19,56
1381338Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM1300:10:38,09+00:03:22,80
1391433Adrian Nikolaysen
Romeriksåsen SK
M1400:10:38,43+00:03:23,14
1401511Andreas Finni Magnussen
CK Nittedal
NORM1500:10:38,48+00:03:23,19
1411066Henrik Håan Aakre
-ingen klubb-
M1000:10:38,79+00:03:23,50
1421355Trygve Myhr
Asker CK
M1300:10:39,77+00:03:24,48
1431034Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1000:10:40,28+00:03:24,99
1441046William Leister Jødahl
Romeriksåsen SK
M1000:10:41,04+00:03:25,75
1451505Håkon Lunder Aalrust
Asker CK
NORM1500:10:42,48+00:03:27,19
1466073Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-4900:10:43,12+00:03:27,83
1472203Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1200:10:43,24+00:03:27,95
1482105Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1100:10:45,05+00:03:29,76
1491304Anders Christian Bjørtomt
Bærum OCK
M1300:10:45,19+00:03:29,90
1501425Andreas Lie
Ullensaker CK
M1400:10:45,40+00:03:30,11
1511137Magnus Næss
Asker CK
NORM1100:10:46,91+00:03:31,62
1526072Brede Arntzen
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-4900:10:47,29+00:03:32,00
1531614Simen Thune Rolfsen
Bærum OCK / Team Merida GrassRoot
NORM1600:10:47,65+00:03:32,36
1546027Jan Ekern
Lørenskog CK
NORMSport 40-4900:10:47,99+00:03:32,70
1551010Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1000:10:48,10+00:03:32,81
1561128Iver Kjelsaas
-ingen klubb-
NORM1100:10:50,57+00:03:35,28
1572102Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:10:51,39+00:03:36,10
1582410Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1400:10:51,90+00:03:36,61
1592214Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1200:10:52,09+00:03:36,80
1601603Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM1600:10:52,94+00:03:37,65
1616074Colin Eick
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-4900:10:54,36+00:03:39,07
1625017Alexander Hagen
Soon CK
NORMSport 30-3900:10:54,78+00:03:39,49
1631107Martin B. Andersen
CK Nittedal
NORM1100:10:57,46+00:03:42,17
1641430Benjamin Billington
Kolbotn SK
NORM1400:10:58,95+00:03:43,66
1651364Konrad Bukve
Asker CK
NORM1300:11:00,80+00:03:45,51
1662004Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1000:11:00,87+00:03:45,58
1676037Bård Vereide
Ullensaker CK
NORMSport 40-4900:11:01,28+00:03:45,99
1682112Vilde Windelstad
Asker CK
K1100:11:01,67+00:03:46,38
1692103Hannah Lervik
Asker CK
NORK1100:11:02,16+00:03:46,87
1701426Herman Fjellestad
Ullensaker CK
NORM1400:11:03,46+00:03:48,17
171223Jørgen Nymoen
Asker CK
M-jun00:11:05,29+00:03:50,00
1721053Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1000:11:07,06+00:03:51,77
1731630martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK
NORM1600:11:08,24+00:03:52,95
1745034Per Andreas Norseng
Oslostudentenes IK Sykkel
NORMSport 30-3900:11:09,54+00:03:54,25
1755000Geir Ottar Kvernstuen
SK Rye sykkel
NORMSport 30-3900:11:10,88+00:03:55,59
1761607Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM1600:11:12,16+00:03:56,87
1771357Sivert Brekke
SK Rye sykkel
NORM1300:11:12,78+00:03:57,49
1781605Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK
NORM1600:11:14,23+00:03:58,94
1791429Nikolai Støylen Stavdal
Bjørndal IF Sykkel
NORM1400:11:14,54+00:03:59,25
1801520Bjørnar Kj Jacobsen
Driv IL Sykkel / Team Merida grassroot
NORM1500:11:15,70+00:04:00,41
181205Thomas Velde
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM-jun00:11:16,88+00:04:01,59
1821609Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK
NORM1600:11:17,08+00:04:01,79
1835024Fredrik Lysakerrud
Odal SK
NORMSport 30-3900:11:18,12+00:04:02,83
1841013Ole Jægersborg
SK Rye sykkel
NORM1000:11:18,50+00:04:03,21
1851336Kristoffer Sandaker
Moss CK
NORM1300:11:18,95+00:04:03,66
1861314Henrik Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1300:11:19,00+00:04:03,71
1871633Aleksander Bøttger
SK Rye sykkel
NORM16Lisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
1881052Eivind Fougner
SK Rye sykkel
NORM1000:11:21,82+00:04:06,53
1891321Rolf Skøien
Soon CK
M1300:11:23,31+00:04:08,02
190219Even Aksnes Tonseth
SK Rye sykkel
NORM-jun00:11:24,07+00:04:08,78
1911017Andrè Steinvåg
Follo SK
M1000:11:25,21+00:04:09,92
1921328Mathias Skjevdal
Follo SK
NORM13Lisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
1935077Jon Petter Sandaker
Moss CK
NORMSport 30-3900:11:26,04+00:04:10,75
1941353Martin Vang Dahl
SK Rye sykkel
NORM1300:11:28,55+00:04:13,26
1956029Arild Vegstø
Soon CK / Soon Sports
NORMSport 40-4900:11:30,12+00:04:14,83
1961057Herman Bakke
Soon CK
M1000:11:30,31+00:04:15,02
1971109Ståle Nilsen
CK Nittedal
NORM1100:11:30,57+00:04:15,28
1981600Aksel Fischer Aasheim
SK Rye sykkel
NORM1600:11:31,71+00:04:16,42
1997009Jon Gravdal
Bærum OCK / Bull Ski og Kajakk
NORMSport 50+00:11:32,21+00:04:16,92
2005060Kjartan Vestvik
SK Rye sykkel
NORMSport 30-3900:11:32,34+00:04:17,05
Meld feil